2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Evettt ilan etme işi çok bizde de Ben ilan etmek istemiyordum ama teyzesi dayanamadı her yere yaydı

Ay evet ben idrarda yapip facebook a yazdim hemen, esimde kizdi doktora gitmeden neyaziyon diye ! Ama ne yapayim cok mutlu oluyor insan.bugun cok duygusalim ama herseye aglayasim var (

Son düzenleme:
Ay evet ben idrarda yapip facebook a yazdim hemen, esimde kizdi doktora gitmeden neyaziyon diye ! Ama ne yapayim cok mutlu oluyor insan.bugun cok duygusalim ama herseye aglayasim var (

Facebookta ilan etmedim henüz ama zor tutmuştum kendimi özelden yazmıştım yakın arkadaşlara :) hormonlar iş başında bende bir kaç hafta öne her şeye takar olmuştum. Bir sinir almıştı beni sorma gitsin :) 9 ayı öyle tamamlıycaz kızgın, kırgın, duygusal, takıntılı :) eşlerimiz yandı

valla hem de ne yanma benim beklentiler yükseldi sanki hamile oldugumu öğrendiğinden beri ilgisizmiş gibi geliyor ilgiye doyamaz oldum kırgınlık sinirlilik tavan yapmıs durumda hayırlısı artık hakkımızda

Evettt ilan etme işi çok bizde de Ben ilan etmek istemiyordum ama teyzesi dayanamadı her yere yaydı

O teyzeler yok mu zaten :) ailem İstanbulda, sanmıyorum ki koca şehirde haberi olmayan kalmasın :) Kadınlar kulübüne üye kendiside, kendi arkadaş grubuna bile söylemiş

valla hem de ne yanma benim beklentiler yükseldi sanki hamile oldugumu öğrendiğinden beri ilgisizmiş gibi geliyor ilgiye doyamaz oldum kırgınlık sinirlilik tavan yapmıs durumda hayırlısı artık hakkımızda

İnan ki hormondan bende öyleydim, kimse neden bir şey istiyor musun diye sormuyo diye takmıştım. Kayınvalideme takmıştım
O kadar torun diye tutturmuşlardı neden canın bir şey çekiyo mu diye sormuyolar diye. İlgi arsızı oluyor insan en başta :)

benim daha kimse bilmiyor keseyi görmedik kalp atısını duymadık ya ondan diyemedik kimseye bazen agzıma geliyor tutuyorum kendimi eşimle söz verdik çünkü kontrolden sonra söylicez diye çok merak ediorum tepkiler nasıl olcak acaba

ayyy ben normalde takarım böyle şeyleri yandım o zaman kocişkomda yandı tabiii

Aslında en güzeli öyle yapmak. Ama çenesi düşük olmak zor meziyet

ayyy ben normalde takarım böyle şeyleri yandım o zaman kocişkomda yandı tabiii

Şimdiden alıştırmak lazım eşleri, korkmasınlar bizden. Bizim suçumuz yok suç hormonların

kızlar günaydın nasılsınız bakalım? benim sabahları mide bulantılarım başladı bnm gibi olanlar var sadece midem bulanıyor ve suratımda sivilceler çıkmaya başladı

günaydın kızlaaarr
bugün ilkkez doktora gidicem çok heyecanlıyımmmm

günaydın cnm bn daha hiç gitmedim doktora 2gün önce öğrendm gebe oldumu haftasonu gitmeyi planlıyorum senn ne kadar oldu öğreneli birde doktorda kararsızım

canım bende pazartesi öğrendim hamile olduğumu.
sen nerde oturuyorsun? benim doktorum medicalpark bahçelievlerden suat bey, tavsiye ederim harika bi insan. ben ilk gebeliğimde kürtaj olmak zorunda kalmıştım kendisinin çok desteğini gördüm

canım bn maltepede oturuyorum bnmde ilk gebeliğim aklımda bi kaç hastane var ama kararsızım acıbadem çok pahalı sigortam yok gönül isterki oraya gideyim ama göztepe hastanesi var özel oraya gideceğim muhtemelen

doktorun iyi olsunda gerisi önemli değil canım. ben onun eksikliğini çok hissetmiştim.
nasılsın peki herhangi bir belirtin başladımı

doktorun iyi olsunda gerisi önemli değil canım. ben onun eksikliğini çok hissetmiştim.
nasılsın peki herhangi bir belirtin başladımı

canım bnm mide bulantım başladı ama sadece sabahları oluyor evet bnde seçici olmak istiyorum bu konuda inş güzel iyi bi doktor bulurum bebeğimde bnde rahat bi hamilelik geçiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…