2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

aynen ole hem o zman keseyıde gormemıstınız dımı bu sefer bebegınızın 9 aylık evınıde gordunuz.. bılmıorum kendı kendıme polyanamı ama bu bole o ole olacak dıe buda bole olacak dıe bısey yok aksıne bunda daha farklı seyler yasıyorsak bunların kıymetını bılmek lazım once hayırlısını ıstıcez sonra anın tadını yasıcaz canım

Gozun aydinnn canim cok sevindim.kramplar urkuttu beni doktorum rahim bolgesinde kanama yoksa dusuk tehlikesi olmaz dedi .ben bazem superim bazen cok agriyor ufff birde ben gorsetdim pit pitlari ve bebisimi
Herhalde oyle oldu canim , meslektasiz ama ben atanamayanlardanim ( ucretli çalışıyorum hep.en son anasifi ogrt.yaptim cok güzeldi bicirklarla .normalde meslek lisesi insaat teknolojisi ogrt.yim
he heee bilemiyorum tabi ama kızıma hamileyken hiç yaşamamıştım bunları, aksine daha da güzelleşmiştim

İnşallah oglun olur ozaman, benimde kiz :))) ilkim oglan benimde bu farkli ama mide bulantisi, sivilceler , hic istah yok hic bisi canim çekmiyor keşke 8 aydaha böyle gecse kilo almam ne güzel

Merhabalarr bende mart anne adayıyım

yeni üye olduğum için özel mesaj atamıyorum artık benide eklersiniz umarım:)))

Hayırlı olsun canım benimhoşgeldinnnn

Teşekkür ederimm canımm hoşbuldukk :)

bir düşüğüm olmuştu çok tedirginim henüz kalp atışı vs için erken biliyorum ama telaşla beklemediyim bakalım ama bu sefer içimde çok daha iyi hisler var inşallah kucağımıza alırız hepimiz bebişlerimizi :)

bu arada sizlerde nasıl belirtiler var benim kusma yok ama bulantılar çok hafif onuda tuzlu çubuk krakerle geçiriyorum ama en tuhaf şey aşırı gazımn olması sizde de varmı

merhaba kızlar bende bugün hamile olduğumu öğrendim b-hcg 1145 çıktı ama keseyi göremedik son adet tarihimde 20 haziran

sizce kese ne zaman görünür

Uzuuun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar. benim akıntılarım geçti Allaha şükür, doktora sorduğumda kahve telvesi gibi olmadığı sürece sorun yok dedi. Sonunda kesemizide gördük geçen hafta. Doktorun ultrason makinası eski olduğu için ben normal gebeliklere göre arkadan geliyorum bebeğimi görmede. Aman bebeğim iyi olsunda, geç göreyim sorun değil.

Şu stresli 3 ayı umarım hepimiz sağsalim atlatırızda, azıcık rahatlarız. Sonuçta kucaklarımıza almadan meleklerimizi içimiz rahat etmez :)

Merhaba bebisler iyi teyzesi :) senin ki nasil?
Heyecanla kalp atisini duymak istiyorum.6+2 deyim. Ancak 3-4gun gec dollenmis olabilir.
Nezaman gitsem kontrole acaba?

benımkı de gayet iyiii teyzesi :))) benımkı de bıraz gec dollenmıs kalp atıslarını 7+0 da duyduk o da özeldde devlete gıttım dun duyamadı ama görebiliodu duyulmuo dr duyulmuo dıyınce çok korkmustum sen ılk kontrole gıt gıtmedıysen hormon tahlıllerını yaparlar aç git bıde şeker falan ölçerler dr soler sana ne zaman duyulabılecegını mucckk bebısıne

arı kusmuum çok orjinalmiş yhaaa senı tebrık ederım :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…