2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ee ne aciosun birak da alsin o zaman bosver ..
Sanki cok onlarin keselerini dusunce madalya mi taliolar bize bosver.

o neymis ayol resmini koysana.

ben 3 tup bebek sonrasi hayatimda ilk defa pozitifi gordum dr keseyi gordu kalp atisina 1 hafta sonra gel dedi.bi haftayi zor etti
Gittim esimle kalp atisi goremedi alttan bakim dedi bakti cok derinden gelio sesi ama bak burda atiyor dedi ben o an basladim aglamaya.....

Canim benim Allah bebislerimizi bizlere bagislasin bidaha da aglamayalim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
amin canim insallah mutluluk gozyaslariydi...zira mutsuz goz yasim da oldu haftalarca agladigim zamanlar cok sukur kizim dindirdi .. 4 tane donmus embriyom var insallah diger denememizde de basarili oluruz.kizima kardesbgelir insallah hayirliysa.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
amin canim insallah mutluluk gozyaslariydi...zira mutsuz goz yasim da oldu haftalarca agladigim zamanlar cok sukur kizim dindirdi .. 4 tane donmus embriyom var insallah diger denememizde de basarili oluruz.kizima kardesbgelir insallah hayirliysa.

Allahin izni ile hayirlisyla inş olur canim herşey istediğin gibi gönlünce olsun rabbim hepimize dünya tatlisi saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allahin izni ile hayirlisyla inş olur canim herşey istediğin gibi gönlünce olsun rabbim hepimize dünya tatlisi saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
insallah canim Allah tum isteyenlere versinn.

derinliği 30 cm
düşmez kız
nie düşsün zaten büyüyünce yani ablası alışana kadar
sonra park yatak
o olurda cnm 7 8 aylikken filan tehlikeli olur.

Bnmde 3 sene korkunc gecti dis gebelik ameliyatlar tupum alindi cevremde bi daha cocugu olmaz bunun fisildamalari doguda gorev yapiyodum ojmanda 4 evliden 3 u hamileydi masalh cok da anlayislilardi bebegin usg resimleri yok kuyafetleri hadi kont birlikte gidelim kalp atisini fln dinletmeler feci psi bozulmustu eve hapsettim 1 sene kendimi bu aradada dizilerde hamile gordukce sinir oluyorum kapatiyorum kliplerde artik cocuk bezi reklamlarina aglar olmustum ama ameliyatin ustunden 2 sene gecmeden tedavide olamadim 2 seneyi doldurunca hemen tup bebek yaptik cok sukur ilk seferde oldu ogluma kavustum ona resmen asigim 1 hafta hic uyumadim inanim her onu seyretttm simdide hala cok ustune duatugumu soyluyolar ama bn cok zor ulastim ona rabbimde cok aratmadi sukur cok mutlu bir hamilelik gecrdim suan oglumda acayip mutlu eglenen bir cocuk bnmde 4 dondurulmus var yaza bir tanesini dusunurken bu cimcimem kendiliginden supriz geldi 7. Haftasa ogewndim dusunun o gune kadr kist flndr geckti derken sok olduk ailece aralari 2.5 yas ama olsun cok sukur buda kendiliginden oldu ya sduyan ilk cok sevindi sonra donmuslar ne olack dedi :))

Günaydın güzel anneler... :KK3:

$A27dyp.png

tamam dusunmuyorummm :KK1: ıyıkı var bebegım rabbım hepımızın bebegını saglıcakla kucagımıza almayı nasıb etsın rabbım olmayanlara da bıran onca versınn

X