2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:)
bizimkilerin arasında 4 yaş olacak
kızım 2010 doğumlu
oğlanda 2014 olacak inşallah sağlıklı sıhhatli gelsin

benim kız da senin gibi çok duygusal
napcaz bilmiom
inşallah senin gibi sever o da kardeşini
beraber oyun oynarmıydınız?????

Ya pek oynamadim..zaten bende ilkokul 3 ya da 4 te sevmeye başladım ay ne komik. .ama oynat sen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ah keşke olsa
durduk yere masraf şimdi
az para da değil
benim kocada illa otomatik sallanan istiyor
ben buldum ucuz bi tane ama kendi sallanmıyor
uyutma kocaya ait olduğu için
gitti uzaktan kumandalı, otomatik sallanan beşik beğendi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK53:

Hahaaaa çok iyiymis ya senin esin ne kadar akilli öyle sen istersen dünyanın parasi der is kendine dönünce uzaktan kumandalı beğeniyor bide vay vay vay demek boyle görevleri erkeklere vermek gerek demek alirken laf etmesinler diye :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hahaaaa çok iyiymis ya senin esin ne kadar akilli öyle sen istersen dünyanın parasi der is kendine dönünce uzaktan kumandalı beğeniyor bide vay vay vay demek boyle görevleri erkeklere vermek gerek demek alirken laf etmesinler diye :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

walla çok doğru tespit :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ben buldum 99 a sallanan beşik
o gitti 260 liraya otomatik sallananı alıcakmış
ben de beğendim ama 12 aya kadar kullanılıyormuş
çok az

kızlar hazıran annelerınede bır ugradım geldım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ordakıler gun saymaya baslamıs 30 lu haftalardalar tabii..sezeryan gunlerı alınmıs hatta dogumlar bıle baslamış zorunlu olanlarda..allah hepımıze zamanında dogum nasıp etsın yaaa

kızlar hazıran annelerınede bır ugradım geldım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ordakıler gun saymaya baslamıs 30 lu haftalardalar tabii..sezeryan gunlerı alınmıs hatta dogumlar bıle baslamış zorunlu olanlarda..allah hepımıze zamanında dogum nasıp etsın yaaa

Allah bütün hamislere hayirli agrisiz doğumlar nasip etsin. Okumayalim ama böyle yazilari insani uzuyor etkiliyor ben ilk uç ayimda burada düşük yapanlari okumuştum ilk bir posta evde agladim ya bende duyamazsam ya düşerse diye sonra kalbini dinlemeye gittiğimde okadar içimde biriktirmisimki korkuyu meğer ultrosandan ciktiktan sonra Esim gelememişti aradim telefonda yarim saat hickira hickira agladim iyiymis diye insani boyle şeyler olumsuz etkiliyor bosyere uzmuyelim kendimizi :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kız o haziran annelerine şimdi ben de baktım.anca 250.sayfalara gelmişler biz 1900.sayfalardayız , çok mu çenemiz düşük ne:KK52::KK52::KK52::KK52::KK53:

Kızlar merhaba bugun şeker yüklemesi yaptırdım sonuçlarım açlık şekerim 94 çıktı 60 dk 187 çıktı 120 dk 148 çıktı doktor diyetistene yolladı moralım çok bozuk hamilelikte şeker çıkan varmı aranızda.:KK5::KK5:

Kızlar merhaba bugun şeker yüklemesi yaptırdım sonuçlarım açlık şekerim 94 çıktı 60 dk 187 çıktı 120 dk 148 çıktı doktor diyetistene yolladı moralım çok bozuk hamilelikte şeker çıkan varmı aranızda.:KK5::KK5:

Gecmis olsun ben daha yaptirmadim buyuk ihtimal haftaya yaptırım ben de. Moralini bozma hic sk sk az az yemeni pilavdan hamurdan sekereen uzak durmani soylicektir diyetistyen arkadasimdan biliyorum Bebek icin dikkat etmen gerwkcek yediklerine onda kalici olmasin diye.cok kilo aliyomus yoksa bebek anne karninda. Tam olarak kacinci haftadasin şimdi

Gecmis olsun ben daha yaptirmadim buyuk ihtimal haftaya yaptırım ben de. Moralini bozma hic sk sk az az yemeni pilavdan hamurdan sekereen uzak durmani soylicektir diyetistyen arkadasimdan biliyorum Bebek icin dikkat etmen gerwkcek yediklerine onda kalici olmasin diye.cok kilo aliyomus yoksa bebek anne karninda. Tam olarak kacinci haftadasin şimdi

26 Haftalık hamıleyım şeker ve şer ürünleri beya ekmek un dail herşey yasak

Canım endişelenme benim de tam sınırda çıkmıştı doktorum diyetisyene gönderdi.diyetisyen günlük yemem gereken öğünlerin yazdığı bir liste verdi , yemek listesi.bir de devletin karşıladığı bi şeker ölçüm cihazı alındı bana eczaneden.her gün güde 4 defa şekerimi ölçüp kaydetmemi istedi diyetisyen , tabi yeni yemek listeme uyarak.ben de aynen yaptım.bir hafta boyunca bunu yaptım ve şeker ölçümlerim normal hatta normalin bile altında.o yüzden istediğimi yiyorum şimdi.doktor da ye dedi.baktı gördü bende şeker yok.şimdi tedbir olsun diye haftads 2 gün ölçüm yapıyorum onlar da normal çıkıyor , hatta düşük bile.yani canım korkma diyet verir sana diyetisyen, ona uyarsan bi problem olmaz.diyet dediğime bakma , listede herşey var sadece hamurişi ve şekerli şeyler yok.

Bende normal şeker var, sabah açken 85-100 arası çıkıyor. Normalde 80-95 arası çıkıyordu ama birkaç haftadır arttı bebekten kaynaklanıyor sanırsam. Tokluk ise çok ölçmüyorum bu ara ama 100-180 arası filan çıkıyordu. Tabi ikimizin durumu aynı değil, benim de diabet doktoruma görünmem lazım bu haftalarda :26:

Demin birşey okudum. İstanbul/Tuzla/Orhanlı da Chicco'nun deposu varmış. Arada bir depo satışı yapılıyormuş. 2008 yılından beri gidip oradan birşey alanlar var ama bu seneye ait bir yazı göremedim bilgisi olan var mı? Ben Tuzlalıyım ama hiç duymamıştım. Hoş Orhanlı Tuzlaya uzak ama neyse sonuçta bize yakın, doğumdan önce rastgelirsem gidip bakmak isterim. Büyük parçalarda eksik çıkabiliyormuş ama ayakkabılar ve giysiler çok uygun oluyormuş diye okudum. Tabii erken gitmek ve sağa sola atılan kolilerin içerisine dalmak ta gerekiyor. 444 24 42 numaradan arayıp, cep numaranı veriyormuşsun onlar sana şu gün şu saatte satış var diye mesaj atıyormuş. Biz aradık ama meşgul verdi telefon.:KK30:

Eğer uzun sure kullanım imkani veriyorsa o para verilir iki uç ay içinse ucuzunu alin gitsin :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kesinlikle aynı fikirdeyim
2.el falan bulsam alıcam
bizim kız yaıtrmıcam diyo park yatağına
yeni bi park yatak almayada gerek yok varken
alışana kadar şöle bişey alim diyom
bakalım

Çift yönlü olmasına takılma bence. Bir yerde okumuştum, bebeğin sosyalleşmesi için dışa dönük oturması gerekir diye. Bir yere giderken çok da önemli değil bebeği görmek, önemli olan arabanın rahatlığı - ki ben de çok duydum liteway'i. Bütçemizi biraz zorlamasaydı alacağım araba oydu kesinlikle.

Haklısın canım.. bende en sonunda ona karar verdim :nazar: hayırlısı bakalım..

ah keşke olsa
durduk yere masraf şimdi
az para da değil
benim kocada illa otomatik sallanan istiyor
ben buldum ucuz bi tane ama kendi sallanmıyor
uyutma kocaya ait olduğu için
gitti uzaktan kumandalı, otomatik sallanan beşik beğendi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK53:
ee ne aciosun birak da alsin o zaman bosver ..
Sanki cok onlarin keselerini dusunce madalya mi taliolar bize bosver.

walla çok doğru tespit :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ben buldum 99 a sallanan beşik
o gitti 260 liraya otomatik sallananı alıcakmış
ben de beğendim ama 12 aya kadar kullanılıyormuş
çok az
o neymis ayol resmini koysana.

Allah bütün hamislere hayirli agrisiz doğumlar nasip etsin. Okumayalim ama böyle yazilari insani uzuyor etkiliyor ben ilk uç ayimda burada düşük yapanlari okumuştum ilk bir posta evde agladim ya bende duyamazsam ya düşerse diye sonra kalbini dinlemeye gittiğimde okadar içimde biriktirmisimki korkuyu meğer ultrosandan ciktiktan sonra Esim gelememişti aradim telefonda yarim saat hickira hickira agladim iyiymis diye insani boyle şeyler olumsuz etkiliyor bosyere uzmuyelim kendimizi :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ben 3 tup bebek sonrasi hayatimda ilk defa pozitifi gordum dr keseyi gordu kalp atisina 1 hafta sonra gel dedi.bi haftayi zor etti
Gittim esimle kalp atisi goremedi alttan bakim dedi bakti cok derinden gelio sesi ama bak burda atiyor dedi ben o an basladim aglamaya.....

ee ne aciosun birak da alsin o zaman bosver ..
Sanki cok onlarin keselerini dusunce madalya mi taliolar bize bosver.

o neymis ayol resmini koysana.

ben 3 tup bebek sonrasi hayatimda ilk defa pozitifi gordum dr keseyi gordu kalp atisina 1 hafta sonra gel dedi.bi haftayi zor etti
Gittim esimle kalp atisi goremedi alttan bakim dedi bakti cok derinden gelio sesi ama bak burda atiyor dedi ben o an basladim aglamaya.....

otomatik sallanıyor
ama uzaktan kumandalı değil bu

Eklentiler

• $Baby2go-Elektirikli-Kumandali-Besik-10853.jpg
    $Baby2go-Elektirikli-Kumandali-Besik-10853.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 45
X