2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

önce bir link paylaşıp sonra tekrar kendin cevaplarmışsın :)):KK9::KK9: senin için girmeye çalışcam bak yani hiç yoktan 1 kere
kesin kendi kendime konuşucam zaten hatta sesim yankı yapacak burası boş olacağı için:KK52::KK52::KK52:tamam bak beni bırakıp gitmek yok gelin buraya yazın haa

bende bekleyim biraz. gidersem yazarım canım sana da. bebişlerimiz Allah a emanet :KK16:

kız hemşeri çıkmayalım ben burda kayınvalideye çok atıp tutuyom sonra saçımı başımı yolmasın :KK9::KK9::KK9:

inşallah canım. eğer yengen de öyle dediyse bekeleyelim bakalım doktora sorunca haberleşelim mutlaka.
:KK9::KK9::KK9::KK9:yok tanımıyorum kayınvalideni canım ben:KK52::KK52:

selam annelerimmmm :) iğrenc bır dıs agrısıyla kalktım baktımkı dolgum kararmıs :KK43: okadarda dıkkat ederım...napıcam ben sımdı doktora gıdılırmıkı hamılelıkte doktorunuz bırsey dedımı veya sız gıttınızmı...bunun dısında bebek arabası chıcco travelmi yoksa kraft travel sistemmi sankı chıcco daha kullanıslı ve saglam geldı ama bılemedım...degerlı cevaplarınızı bekliyorum şekerler...

Disciye gidilir tabi neden gidilmesin eğer dayanamiyosan yazik çekme agrisini normalde aslında zaten hamilelikte düzenli dis doktoruna gidilmesini tavsiye ediyorlar

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bende bekleyim biraz. gidersem yazarım canım sana da. bebişlerimiz Allah a emanet :KK16:

kız hemşeri çıkmayalım ben burda kayınvalideye çok atıp tutuyom sonra saçımı başımı yolmasın :KK9::KK9::KK9:

inşallah canım. eğer yengen de öyle dediyse bekeleyelim bakalım doktora sorunca haberleşelim mutlaka.

evet evet haber ver mutlaka :)

bahar temizligini kim yapti kizz ben tasinicam diye hic gimeyim banane diorum.he iste bende senin gibiyim :)
hhahaa napim hava atmissin :)

eee ne yiyim yaa icim kiyiliyor..
Neyse ki bulmasi kolay bise ;:)

hani dogumda 7 8 gidio du bizi kandirdilar mi yani bunca zaman :)

cosss etiginie gore tereyagi surmussun yuzune :)

yaa siz nelere dikkat ediosunuz benim de bazen asagida atiyo bu bi sorun mu ? :44:

canım aşağıda hissediyorum diyosun ya o rahim zonklamasıda olabilir ben doktoruma sormuştum kendini çok yoruyo ayakta çok duruyosan rahim kasları yapıyodur diyodu bebek yapmıyo yani

Disciye gidilir tabi neden gidilmesin eğer dayanamiyosan yazik çekme agrisini normalde aslında zaten hamilelikte düzenli dis doktoruna gidilmesini tavsiye ediyorlar

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ya bu diş denilen sey cok lanet bırsey tüm kalp beyın gıbı fonksıyonları etkılıyormuş.haberlerde gormussundur 18 yasındakı cocuk dişciye gidiyor ve bünyesınde bulunan hastalık dıs tedavısı sonrası cıktı ve aylarca komada kalıp öldü...korkuyorum bebege zararı olurmu dolgu maddesının vs.ne bilim..ama dayanamıycam gdicem sanırım böylede cekılmez..internetten baktım ilk 3 ay düşük nedenı ıle ve son 3 ay erken dogum nedenı ıle dişe işlem yapılmazmıs tam sınırdayım :) gitsem ıyı olucak galıba:18::18::18:

Kizlar simcikk biz dogumdan sonra korse mi giymeliyiz ?? Ya sezeryanliysak dikise gelmez mi ??

valla kızlar benim ilki sezeryan ben 4. günden itibaren giymeye başladım ki geç bile kaldığımı düşünüyorum. dikiş mikiş sorun olmuyor rahat olun :)

Cok zOr ederiz ya boyle sohbeti bida bulamayiz arada bi okuyabilirz ancak

İnsallah sohbetler artarak devam eder. Ben 2011 eylül annesiyim aynı zamanda. burdan tanışıp başka bir platformda gece gunduz okadar guzel paylasımlarımız oldu ki. arada kopmalar olsada, hala kız kardes gibiyiz sanalda da reel de de umarım burda da aynı dostluk oluşur. yakın zamanlarda doğum yapmıs annelerin konusacağı okadar cok sey var ki....

geçmiş olsun.. bende geçenlerde dişim ağrıyor zannedip soluğu yaklaşık 2 yıldır sürekli gitiiğim diş hekimimde aldım. elbette filmçekilmedi ama muayene etti ve diş eti ile ilgili bir durum dedi ama acil bir durum varsa 4-5-6. aylarda müdahele edilebilir dedi haberin olsun..

canım ben doğma büyüme Angaralıyım gardaşşş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:annem babam Kırşehirli aslen Kırşehirliyim yani.Bazlamayıda gözlemeyide çok iyi yaparız off canım çok çekti yaaa bide yağlayacaksın onu hemen sıcakken öyle yiyeceksin ohh.Sende hamaratmışsın bazlama falan yapıyosun bravo bende öyleyimdir:KK19::KK52::KK52::KK52:

Kaynanamda Beypazarli oda çok güzel yapıyor ısıtıyor üstüne tere yağ sonra beyaz peynir tabi ben yemiyorum çeyrekten az alıyorum ama sinir oluyorum :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızzz mesajım gelmedi mi nerdesin?:KK9:çabuk yaz çıkıcam birazdan eve gidicem çok açım yemek yapıcam daha:KK52:
mesaj süresi engeline takılıyom bacım :KK53:
selam annelerimmmm :) iğrenc bır dıs agrısıyla kalktım baktımkı dolgum kararmıs :KK43: okadarda dıkkat ederım...napıcam ben sımdı doktora gıdılırmıkı hamılelıkte doktorunuz bırsey dedımı veya sız gıttınızmı...bunun dısında bebek arabası chıcco travelmi yoksa kraft travel sistemmi sankı chıcco daha kullanıslı ve saglam geldı ama bılemedım...degerlı cevaplarınızı bekliyorum şekerler...
geçmiş olsun canım. eğer çok aşırı ağrımıyorsa ben bi keresinde sarımsak ezip sürdüm geçici olarak. sonra doktora gidebilirsin. son üç aya kadar bazı tedavileri uyguluyolar.
:KK9::KK9::KK9::KK9:yok tanımıyorum kayınvalideni canım ben:KK52::KK52:

iyi iyi o zaman:KK53:
ah o var ya ooooooo :KK52::KK52::KK52:

ya bu diş denilen sey cok lanet bırsey tüm kalp beyın gıbı fonksıyonları etkılıyormuş.haberlerde gormussundur 18 yasındakı cocuk dişciye gidiyor ve bünyesınde bulunan hastalık dıs tedavısı sonrası cıktı ve aylarca komada kalıp öldü...korkuyorum bebege zararı olurmu dolgu maddesının vs.ne bilim..ama dayanamıycam gdicem sanırım böylede cekılmez..internetten baktım ilk 3 ay düşük nedenı ıle ve son 3 ay erken dogum nedenı ıle dişe işlem yapılmazmıs tam sınırdayım :) gitsem ıyı olucak galıba:18::18::18:

Daha geç kalmadan hemen git ozaman aklinada hemen öyle ters şeyleri getirme valla insan hamileyken felaket habercisi gibi oluyor nedendirki hemen kotu aklimiza geliyor bi git bakalim belki agri kesici verecek yollicak seni

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kaynanamda Beypazarli oda çok güzel yapıyor ısıtıyor üstüne tere yağ sonra beyaz peynir tabi ben yemiyorum çeyrekten az alıyorum ama sinir oluyorum :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oy oy Beypazarın her şeyi güzel be canım :KK56: şuan oraya 1800 km uzaktayım ama Beypazarı kurusunu yollattım valla kemiriyorum akşamları :KK9:
ben bu yıl salamura yapmak için ordan alcam yaprağımı inşallah. ne zaman çıkar ki yapraklar :KK31:

Benimde dişim problemli sıcak soğuk ne değerse müthiş ağrı yapıyor ama sürekli bir ağrı değil geçiyor. Ben gitmiyorum dişçiye doğumdan sonra artık.

İlk üç aylık dönemi geçtik iki ve üçüncü dönemler için böyle yazmışlar. 3. dönem için "anne koltuğa rahat oturamaz" yazmaları güldürdü beni nedense... Annemlere gittiğimde koltukları yumuşak içine gömülünen cinsten, kalkmak için ters dönen hamamböceği gibi tepişiyorum, en son biri gelip kaldırıyor Allah rızası için...:KK52::KK52::KK52:

İkinci üç aylık dönem: Bu dönem, hamilelik sonuna kadar ertelenmesi uygun olmayan diş çekimi, dolgular, kanal tedavileri vb. pek çok tedavinin yapılması için en uygun olan dönemdir.

Üçüncü üç aylık dönem: Bu dönemde bebek anne karnında oldukça büyümüştür ve doğum yaklaşmıştır. Anne koltuğa rahat oturamaz ve aşırı stres erken doğuma neden olabilir. Aynen ilk üç aylık dönemde olduğu gibi, acil tedaviler dışında diş hekimi müdahale etmeyecektir.

Dayanamıyorsan üçüncü döneme girmeden biran önce git bence, gene de doktoruna bir danış:44:

X