2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar 22+2 olduk çok şükür Allah'ıma..dışarda nisan yağmurları yağıyor..ay nasıl güzel yağıyor seyretmeye doyamıyorum.hatta balkondan eşim elini uzattı bi parça oğluşuma ve bana şifa niyetine diyerek yüzüme sürdük.nisan yağmurları çok şifalıymış kızlar..siz de yapın.gerçi nisanın bitmesine 2 gün kala söylüyom bunları geç kalmışım biraz ama olsun...

Çok geçmiş olsun canım Allah zamanında sağlıkla dogumunu nasip etsin inşallah

Tatlım senin için dua edicem.inşallah bebeğin sağsalim olcak...doktorun suyunu azaltmak için endol verdi mi?benim de geçen hafta öyle bi sorunum oldu.amniyon sıvım çok fazlalaştı birden.endol kullandırdı doktorum.bi haftada normale döndü çok şükür.

Merhaba hamiş arkadaşlarım.. Umarım hamilelik sürecini güzel yaşıyorsunuzdur.. Şimdi benim kafama takılan bir durum söz konusu.. Şuan 18+4 deyim USG kontrolllerimizde bebeğimizin pozisyonu secde eder vaziyette.. Bu durum her usg de aynı şekilde bu durum herhangi bir sıkıntı yaratır mı diye kuşkuya düştüm doktoruma bu konuyu sormadım benimle bu durumu yaşayan hamiş arkadaşlarım varsa değerli düşüncelerini benimle paylaşırsa çok mutlu olurum

Bugünden Ayzayla teyzesini beklerken ☺️☺️☺️ soru soracağım sizlere eğilirken yada otururken bacaklarınızı açıyormusunuz ?

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Bugünden Ayzayla teyzesini beklerken ☺️☺️☺️ soru soracağım sizlere eğilirken yada otururken bacaklarınızı açıyormusunuz

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Decavit, kan ilacı ve kalsiyum iciyorum hiçbirini de düzenli içtiğimi söylemem magezyum icin ilaç adı ne,onu söyleyeyim sorayım doktoruma

Evet açıyorum.daha rahat oluyor.göbüşüne de maşallah canım

Bugünden Ayzayla teyzesini beklerken ☺️☺️☺️ soru soracağım sizlere eğilirken yada otururken bacaklarınızı açıyormusunuz ?

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

evet dizlerimi bükerek ve bacaklarımı acarak oturuyorum canım..

Biz cocukken nisanda yagmur yagdiginda kosardik disari islanirdik nisan yagmuru sac uzatir derlerdi ona inanirdik.

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
hic dikkat etmedim bidaha dikkat edim bakim aciyormuyum :)

ben netten araştırdım öenmsemicek bişi değil dikkat etmek lazım

Ya aklıma takıldı çarşamba günü 23 haftalik olacam kulaklığı karnıma koyunca birşeyler dinleyince tepki veriyor bebek ama biz konuşunca onunla tepki vermiyor ya anlamıyor mu bizi daha herkesin bebeği konuşmalara tepki veriyor mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimki konuşunca oynamiyor dinliyor sanki müzik dinletmedim henüz bide korkuyorum da dinletmeye karnima kulakligi koyup dinleticektim hatta gittim özel kulaklikta aldim ama gecen birisi o ses dalgalarini karnina gönderme titreşim yapar dedi bende biraz saskin saskin kaldim simdi dinletsemmi dinletmesemmi karar veremiyom geceleri masal kitapları okuyoruz bigun Esim bigun ben simdilik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım olabilir aslında benimkide dedim ya çok tepki veriyor rahatsız olduğundanda olabilirmis ama dinlendirici müzikti..ya Sizinki güzelmiş masal filan son ayda cocuk şarkısı öğrenip annenin bebeğe söylemesi gerekmis gerek dediğim dogunca o şarkıyı söyleyince sakinlesiyormus. Allahım kafama hergün birşey takılıyor .

Evet canim o sarkilar çok ise yariyomus annemin arkadasinin kizinin bebeği bitek annesinin hamileyken söylediği sarkiyla sakinlesiyormus duyunca sok olmuştum ama inanıyorum artik en kisa zamanda ninni öğrenmek lazim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…