2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hahaha :) Ne yapalim biz cekiyoruz agrisini sizisini. Onlar da yan etkilerini ceksinler.
Sanirim canim, uykuda oldugundan ben de tam bilmiyorum cok mu uzun uyuyorum, napiyorum ama sola yastik bacaklarimin arasinda yatinca
daha rahat ediyorum, agrilarim olmuyor.

Sürekli sola yatmaktan resmen sol tarafım çürümüş gibi acıyo artık , bir iki aya kocaları yataktan atarız

Güc bizde nasil olsa.

canım bende böyle yapmayı düşünüyordum. içime sus serptin.
odasını biraz daha büyüyünce alalım ki nerede nasıl yattığının zevkine varsın diye düşünmüştüm. bebeklikten çocukluğa geçtiklerinde
zaten genç gibi düşünmeye ve istemeye başlıyorlar.
şu an park yatağı var bide şifonyer aldık mı başka bişey yük etmeyeceğim kendime. zaten tayinciyim. başa bela bu mobilyalar.

kız ben böle atıp tutuyomda
ah ben ne salak alışverişler yaptım bi bilsen ilkinde
ne lüzumsuz
ne lüzumsuz

kız haile olduğumu öğrendim gittim oyuncak aldım çucuga
işte manyaklık benimki
ya insan zaten kendine alıyo çocuk bahane
yoksa ne anlar el kadar bebe
walla şimdi bile öle
kızla giriyoz oyuncakçıya
ben ondan beter saldırıyom oyuncaklara

aaa aynen bende öle yapmıştım
bi oyun parkı
bi şifonyer beş çekmeceli

yetti bitti

sonra 2. elçiye sattımmmmm

şimdi de harika bi oda aldım kızıma

kendi beğendi :)

Güle güle kullanın canım, ne marka model aldın? İçime sindi deyince merak ettim ben park yataklardan hiç birini beğenemiyorumda

veeeee en önemlilerden biri
bebek taşıma çantası

20 tl :)
kızımda kullandım çok memnun kaldım
gene alıcam

var canım, ben de soldan sağa dönerken filan karnım geriliyor, acıyor. Normal olduğunu düşünüyorum, tüm bağlar, kaslar gergin çünkü şu anda karnımızda. O yüzden ani hareket etmemeye, çok zorlanmadan dönmeye çalışıyorum.

insan bi heves evde ona ait bişeyleri görmek istiyor. ve sanki piyasadaki her şey çok gerekliymiş gibi geliyor.
ama öyle değil tabi ki. neyseki ben daha çok bişey almadım cahillik edip yanlış alırım diye bekliyorum şimdilik.
ama teyzesi bi tane dişlik aldım tıngır mıngır evde benim elimde dolanıyo napim

Eklentiler

• $111040353_tn70_0.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 34

yerim ben onun dişliğini
kız dedim ya işte insan kendine alıo aslında walla

ihtiyaç değil aslında çoğu sey istek

alırken sorucakmışız kendimize
bu istek mi yoksa ihtiyaç mı?? diye

inşallah normaldir canım. ne bileyim üstüne yatarım haberim olmaz da. bazen lavaboya kalktığımı unutuyorum gece. belki üstüne yatırıyorumdur uyku haliyle diye korktum

veeeee en önemlilerden biri
bebek taşıma çantası

20 tl :)
kızımda kullandım çok memnun kaldım
gene alıcam

bencede en iyisi çok rahat oluyo bunlar ablamdan bılıyorum bende alıcam ınşaallah fiyatıda uygunn bunun yanında cantasıda oluyor o nasıl acaba kullanışlı olurmu yoksa daha çok anne çantası seklınde mı alsak...

Güle güle kullanın canım, ne marka model aldın? İçime sindi deyince merak ettim ben park yataklardan hiç birini beğenemiyorumda

ben kraftın calipso modelinden aldım. Abimlerin bebeğide onunla büyüdü. 3 yaşını doldurmak üzere hala kullanıyorlar. sapasağlam kaldırıp ikincide kullanmayı düşünüyorlar. tabi görüntü olarak ahşap beşiklerin yerini tutmuyor ama kullanım olarak park yatak daha çok öneriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…