2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bencede en iyisi çok rahat oluyo bunlar ablamdan bılıyorum bende alıcam ınşaallah fiyatıda uygunn bunun yanında cantasıda oluyor o nasıl acaba kullanışlı olurmu yoksa daha çok anne çantası seklınde mı alsak...

canım ben adidastan büyükçe bir çanta aldım. içine bebeğin eşyalarınıda koyucam hemde şık görünüşü filan..

yerim ben onun dişliğini :KK70:
kız dedim ya işte insan kendine alıo aslında walla

ihtiyaç değil aslında çoğu sey istek

alırken sorucakmışız kendimize
bu istek mi yoksa ihtiyaç mı?? diye
:KK37:

ben o soruyu ne zaman sorsam ihtiyaç olduğuna kendimi inandırmaya çalışırken buluyorum kendimi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

arkadaşlarrr benim adım listede yokkk :) bende isterim 05.08.2014 doğum tarihim fakaaaat ikiz bebelerim olacağı için temmuzun başını bulsam dua edicem :KK70: 9 aylık gibi oldum xzaten karnım komacann oldu :)

canım bende böyle yapmayı düşünüyordum. Içime sus serptin.
Odasını biraz daha büyüyünce alalım ki nerede nasıl yattığının zevkine varsın diye düşünmüştüm. Bebeklikten çocukluğa geçtiklerinde
zaten genç gibi düşünmeye ve istemeye başlıyorlar.
şu an park yatağı var bide şifonyer aldık mı başka bişey yük etmeyeceğim kendime. Zaten tayinciyim. Başa bela bu mobilyalar.

bencede bizim oğlan 3,5 yaşında şimdilerde arabalı yatak istiyo mesela oda yapsak elimizde patlardı :)

yalnız ucuz alıyorum memnunum diyosun diyosun da bacım hep ikinci kez alıyosun, o n'olacak peki :KK53::KK53::KK53:

şincik şöle oluyor
aldığım herşeyi kapıcıya ,sağa sola verdim ben,yürütece kadar
2. bebeği düşünmüyoduk
ahh ahh sorma nasıl pişmanım
bi beşiği vermedim daha doğrusu veremedim çünkü kıza daha yeni oda aldık..hala gelmiyor
kullanıyordu
ona nasıl sevindim anlatamam..
oğlana da kullanıcam
tercih meselesi
ucuz olması adi olduğu anlamına gelmiyor
ki ben görüp görebileceğin en pinpirikli en araştırmacı tüketiciyim walla:KK53:
bi pişik kremi için bile günlerce araştırma yaparım o derece
sadece kazıklanmama ya dikkat ediyorum diyelim
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

20 Tl miiiiiii nasıllllllllllll:KK53::KK53::KK53::KK53:kızzzzzzzzz nirden aldın banda söyle biiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52:

bu dediğim fiyatlar 3 sene önceki fiyatlar arkadaşlar
bi bebek mağazasından almıştım
zaten bunlar öyle pahalı şeyler değil
bi öyle sepet gibi olan oto koltuguna benzeyenlerden aldım
bi de bunu
ay öbürkü kazık gibi bi de ağır
walla bunu kullandım sonra hem tutuyon hem kucakta taşınıyor
bebek mağazalarında var
göre göre al
bana çok kullanışlı geldi,korunaklı ,,doktora giderken,aşıya giderken özellikle bunu kullandım..rüzgarlı havalarda çok korunaklı bence
sen bilirsin :KK53:

Kizlarr pilim bitmis benim yaaa azcik yuruyum dedim bebege battaniye oruyorum yünü bitmişti dedim yavas yavas gidim alim amann zor yurudum ayol eskiden tik demezdim.

Kizlar migrosta uni baby yeni dogan 9 paket islak mendil + 1 sise bebeyagi 35.90 .. bebe yaginin parasini dusersek islak mendilin tanesi 2.5 liraya filan gelio.
Yalniz bu islak mendil 40 liymis iki gunde bitiririz gibime gelio :)

bencede en iyisi çok rahat oluyo bunlar ablamdan bılıyorum bende alıcam ınşaallah fiyatıda uygunn bunun yanında cantasıda oluyor o nasıl acaba kullanışlı olurmu yoksa daha çok anne çantası seklınde mı alsak...

evet tkım satılıyo
gecen pazarda gördüm
adam 2sine 25 tl dedi
pek içime sinmedi kumaşı falan
başka markalarda var çok güzel aynı öle bebek tasıma çantası
gene uygun fiyatlı

ben bu sefer sırt çantası alcam
2 elimde boşta kalsın
kızımda çok zorlandım bi kolda o bi kolda çanta ,2 de bir düşer
sıkıntılı yani :)

Kizlarr pilim bitmis benim yaaa azcik yuruyum dedim bebege battaniye oruyorum yünü bitmişti dedim yavas yavas gidim alim amann zor yurudum ayol eskiden tik demezdim.

bende aynı şekilde çok yoruluyorum canım ya resmen kaplumbağa hızında bir de çok oturunca kalkmak bir zulüm oluyor resmen

arkadaşlarrr benim adım listede yokkk :) bende isterim 05.08.2014 doğum tarihim fakaaaat ikiz bebelerim olacağı için temmuzun başını bulsam dua edicem :KK70: 9 aylık gibi oldum xzaten karnım komacann oldu :)

canım konu sahibi ayça'ya özel mesaj atarsan ekler bilgilerini :) listedeki tüm bilgileri yaz gönder :KK34: Bir ikiz annemiz daha oldu ne güzel :KK16: cinsiyetleri ne?

şincik şöle oluyor
aldığım herşeyi kapıcıya ,sağa sola verdim ben,yürütece kadar
2. bebeği düşünmüyoduk
ahh ahh sorma nasıl pişmanım
bi beşiği vermedim daha doğrusu veremedim çünkü kıza daha yeni oda aldık..hala gelmiyor
kullanıyordu
ona nasıl sevindim anlatamam..
oğlana da kullanıcam
tercih meselesi
ucuz olması adi olduğu anlamına gelmiyor
ki ben görüp görebileceğin en pinpirikli en araştırmacı tüketiciyim walla:KK53:
bi pişik kremi için bile günlerce araştırma yaparım o derece
sadece kazıklanmama ya dikkat ediyorum diyelim
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ah tatlım öyle dediğime bakma.takılıyorum. ben kendim pazardan t shirt alır giyerimde, bu yavrular söz konusu olunca bazı çin malları korkutuyor işte.
tekstil boyalarının kimyasalları felan. yoksa bu kadar araştırmazdık. bizler pazen kaplı yün minderle yattık uyuduk. şimdi hiç bişey masum değil.,
hastalıkların mikropları değişti,canavarlaştı.

X