2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar migrosta uni baby yeni dogan 9 paket islak mendil + 1 sise bebeyagi 35.90 .. bebe yaginin parasini dusersek islak mendilin tanesi 2.5 liraya filan gelio.
Yalniz bu islak mendil 40 liymis iki gunde bitiririz gibime gelio :)

her yerde unibaby kampanyası var yaa:) kızılay mı dağıttı nedir :) bende dün ebebekte 16lısını gördüm 49 liraydı

aynen :))) kaçarı yok yani kafama koyduysam alınacak :))) ama ben yinede sterilizatör gibi çokda gerek olmayan şeyler almıyorum yaaa kendi çapımda ekonomi bilem yapıyorum yaniii ))))))

Kız kalmamış baumax te hiç bişi eşim diyo yağmalamış millet resmen..napalım ikea falan bakcaz artık..

Kız kalmamış baumax te hiç bişi eşim diyo yağmalamış millet resmen..napalım ikea falan bakcaz artık..

öyle canım yaaa bende mağazaya girince tanıyamadım .. :) bomboş talan olmuş :)) isterseniz birde tekzene filan bakın... ama ben burası olmasaydı ikeadan alacaktım. gayet uygun ve güzeller bence :)

peki ağızını silmek için mendil yaptın mı sonra patik bere yelek hırka ördün mü söyle bakalım :)
cnm onlari annem yapmis ya agiz bezinden 30 40 tane var.yelek hirka da cok.ama bere ve patigimiz yok cunku sevmiyom :)

örgü ören bacılarım modelleri resimleyinde kolaysa bizde yapalım
ben boş boş oturuyorum. yavruma bişeyler öremiyorum diye kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum
Anam cok iyi bildigimden mi ki iste is olsun bebegime benden bi emek olsun diye .yoksa valla is degil yün parasina hazirin alasini alirsin.anneme dedim ip aldim bana model soyle o da telde anlatti onun uzerine basladim.cekerim az sonra.
Eki Görüntüle 1087726

ben o üstü ayıcıklı filan yumuşak bebek çantalarını pek sevmiyorum. böyle bişey tercih ettim
abooo o cantalara bi de onun takimi port bebe oluyo ya felaket gicigim onlara :) bende nike a filan bakicam siyah alim diom.

her yerde unibaby kampanyası var yaa:) kızılay mı dağıttı nedir :) bende dün ebebekte 16lısını gördüm 49 liraydı
man o zmn kasmamizin bi anlami yokmus bi ara aliriz.

canım adidasta siyahlarıda vardı ama ben bunu tercih ettim. orayada bakabilirsin yani... nikeda çok güzel bitane beğendim ama beyazdan başka rengi yoktu almadım. reebokta hiç gözüme çarpmadı böyle bir şey genelde sırt çantası vardı. ama tabi mağazadan mağazaya değişebiliyor sen hepsine bak yinede.. bulamazsan ayıcıklı bir çanta alırsın artık portbebesiyle beraber :))))

bide capraz takilmasi a da dikkat edicem ayiciklida almam sekerim olmadi chicconun filan cantasini alirim :)

:)

Anam cok iyi bildigimden mi ki iste is olsun bebegime benden bi emek olsun diye .yoksa valla is degil yün parasina hazirin alasini alirsin.anneme dedim ip aldim bana model soyle o da telde anlatti onun uzerine basladim.cekerim az sonra.

hazırı herkes alır ben kendi elimle bişey öreyim diye düşündüm ama çokta becerekli olduğum söylenemez. öyle örnek felan koyamam ama düz örerim hadi bakalım bekliyorum

Son düzenleme:

aldım zaten meyve :) ya bende üzüldüm neden 3 gun gerı dıye kılosunda burda hamılelık takvımınde gozukenden az 425 gr 26 cm boyu...doktor ıyı dedı ama bende takmadım degıl...bundan sonra daha cok dıkkat edıcem yememe 3 hafta sonra seker bakılıcak gıttıgımde o bebegın normal hafasında ve kılosunda olması lazım nasıl kılo aldırabılırım acaba ona

Maşallah tatlım sevindim.2-3 gün geri gitmesinden bişey olmaz.doktorun da demiş zaten.maşallah nazar değmesin canım.

sagol canım benım..evet ama ıste benım kocaya anlatamadım bunu sen yemıyorsun ondan gerı kaldı dedı..ben kendı bebegımı ondan daha cok dusunurum halbukı yıyorum yanı..sabah peynırımı kasarımı yumurtamı mutlaka yerım..aksam sütümü ıcerım gun ıcınde yemegımı yerım aradada atıstırırım ama kabul edıyorumkı muz ve cılek dısında meyve yemıyorum..ama aldım bıuraz once manavdan o bebek buyuyecek baska yolu yok :)

canım bu geriden ileriden gitme farklı çok yoksa eğer bunun döllenme zamanıyla alakalı olduğunu söylemişti doktor.
yani yumurtlama gününü hesaplıyorz mesela reglden sonra. kimisi erken kimisi geç kimisi normal yumurtluyor.
sata göre de düz hesap yapılıyor tabi döllenme tarihi kesinleşemeyeceği için.
sen içini ferah tut.
kilo aldırmak için daha önce burda konuşmuştuk. blendırda süt, muz,ceviz,fındık ve balı çekip löpür löpür içiyoruz. şifa olsun

çok doğru söylüyorsun arkdaşım
sonuna kadar katılıyorum
devir kötü
ama su anda en iyi kalitede olan markalar bile çinde yaptırıyorlar herseylerini..orada fabrika kurup iş gücü ucuz olduğu için
hatta gecen face te paylaşıyolardı
çok bilindik bi kaç markada boyasında kanserojen maddeler varmış
şimdi hatırlayamadım
bakar da söylerim
aslında en güzeli türk malı bilindik

ona gelene kadar yediğimiz içtiğimiz hersey hormonlu
insanın köye yerleşip ekip dikesi ürün yetiştiresi geliyor
ben elimden geldiğince dikkat ediyorum
raf ömrü olan seyleri almamaya gayret ediyorum
yoğurdumu kendim yapıyorum
ekmeğimi kendim yapıyorum
içimi bi şekilde rahatlatıyorum işte
napalım

oyle yapıcam canım...artık kendımı bebegımı beslemeye adıyorum ben zaten kılolu degılım zayıfım..saglıklı ne bulursam yıcem alsın yavrum kıloları...doktor tüm organlarına kan akısına kalbıne ıcınde amnyn sıvısına herseyıne baktı ve cok ıyı dedı..haftasından 3 gun eksık ama bu yeme ıcme ıle alakalı degıl her bebek aynı olmaz dedı..aman allahım benımkı onu duydugu gıbı dır dır dır söylendı...kendımı eksık hıssettım hangı anne ısterkı bebegının kötülüğünü..bundan sonra tutmayın benı :) :) yiyorummmm ve bebegıme kılo aldırıyorum

ayy valla bende eşime diyorum keşke kasaba gibi yerde bahçeli bi evimiz olsa da , köy imkanlarıyla yaşasak diye.
bebeğime yumurtayı taze taze yedirsem, bahöeden domatesi koparıp eline versem ah ahh

Canım günde en az 2 ceviz , 5-6 fındık , 5-6 badem mutlaka hergün ye bence.çok faydası olduğunu düşünüyorum.ben her gün yiyorum.

ayy valla bende eşime diyorum keşke kasaba gibi yerde bahçeli bi evimiz olsa da , köy imkanlarıyla yaşasak diye.
bebeğime yumurtayı taze taze yedirsem, bahöeden domatesi koparıp eline versem ah ahh

yazlığı öyle bi yerlerden almak lazım
walla
1 inek, 5, 6 tavuk,
bahçede de domatesin salatalığın vs
ohhhhh misss

bende zayıfım canım. 44 kiloyla hamile kaldım. ve her şeyin yolunda gitmesine rağmen benim eşimde her gün söylenir.
ceviz yemiyosun, pekmez içmiyosun, senin yüzünden bebek gelişemeyecek diye.
ama hepsini midem almıyor napayım. akşamları çatlayacak nefes alamayacak şişkinliğe ulaşıyorum kendimi suçlu hissetmeyim yeyim derken
çok kilolu olursa da doğuramayız boşver kıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…