2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de böyle bir dolap alıcam , beyaz parlak..ama 1-2 çekmecesi de olursa daha iyi olur gibi geldi.ikea , baumax koçtaş öyle bakıcam bakalım.çekmeceli bulamazsam belki bi de şifonyer alırım ufak.

canım hayırlı olsun park yatağınn bebişin güle güle kullansın.Geldimi eve?Kurdun mu?

teşekkürler canımcım:) geldi geldi eşim aldı getirdi zaten .. henüz kurmadık ama sanırım kurmuycaz bir süre boşuna yer kaplamasın diye.. ama çok içime sindi.. :) 110 lirada hediye çekimiz var şimdi.. seni görmem iyi oldu o çekle biberonlarını alıcam. ama set almayı düşünmüyorum. bir cam bir plastik alsam yetermi sence??? yada nasıl almak lazım. biliyorum çok sordum bunu ama off napiyim alamadım bi türlü beceremedim

Ben de böyle bir dolap alıcam , beyaz parlak..ama 1-2 çekmecesi de olursa daha iyi olur gibi geldi.ikea , baumax koçtaş öyle bakıcam bakalım.çekmeceli bulamazsam belki bi de şifonyer alırım ufak.

canım bende çekmeceyi çok kullanışlı buluyorum. türkiyedeki bütün baumaxlar kapanıyorya indirim vardı.. 160 tlye aldık dolabı düşün hemde mis gibi:) kaçırmak istemedim. yetmezse şayet birde şifonyer alırım diye düşündüm. hem şifonyer her daim çok kullanılıyor.

Bu dolap da cok iyimis, 3 kapili düsünmemistim hic, dur bakayim odaya sigacak mi, daha büyük olmasi daha avantajli. Ki ben biraz kendi esyalarimdan da koyacagim, cocugun esyalari da herseyini koyarim derli toplu olur. Sagol fikir icin!

aynen canım bebeğin bir tek kıyafeti yokki.. bezi bakım ürünleri, havlusu, nevresimi, pikesi battaniyesi bir sürü eşya var.. ancak sığar gibi geldi bana :) rica ederim ne demek :)))

ooo hediye çekiniz süper olmuş.Sor hayatım hiç önemli değil nedemek.Ben de set almadım.1 tane yenidoğanlar için küçük biberon aldım Aventin bide biraz daha büyüdüğünde kullanması için mavi biberon aldım oda yine avent.Ama bunların içinde 2 tane var canım çift satılıyodu ve çift alınca fiyatı daha uygun hemde kırılma kaybolma vs.ihtimaline karşı daha iyi gibi geldi bana.

Fiyatı gerçekten uygunmuş canım.iyi yapmışsın.ben de eşimi yollayıp aldırsam mı acaba.baumax lerin kapandığını bilmiyordum.

hepsinin ucu yeni doğan mıı

http://www.e-bebek.com/arama?f_cate...n_emzikleri&f_brand=philips_avent&stockunit=1 canım seçeneklerim bunlar .. cam küçük olandan stokta kalmamış

http://www............/adore-new-li...p-lake-beyaz-adn032/p/186667?refKey=yWZusuk03

http://www............/mobetto-ibiz...arlak-beyaz-fby096/p/256072?refKey=F3rP08f-_#

Ben de iki kapili üc cekmeceli alcam, 3 kapiliya alanim yetmiyo yatak odasinda. Bunun kahvesini bulurum insallah
http://www.aldido.com/U110406,1676,...pili-3-cekmeceli-gardirop-noce-lake-beyaz.htm

hepsinin ucu yeni doğan mıı

http://www.e-bebek.com/arama?f_cate...n_emzikleri&f_brand=philips_avent&stockunit=1 canım seçeneklerim bunlar .. cam küçük olandan stokta kalmamış

canım benim ilk aldığım yenidoğan için cam değil.Cam zannedip aldım internetten ama yanılmışım sonra aradım aldığım yeri ve netten falan da araştırdım.Bu benim aldığım polipropilen deniyormuş bpa içermezmiş sağlıklıymış.Bende kalsın ozaman dedim değiştirmedim.Sen ister cam al ister benimki gibi al. benim aldıklarım bunlar.Bide bunların fırçası var aventin bu biberonlar için yapılmış onu aldım.Ve emziklerinide avent aldım.ortodontik emzik.

Güzelmiş canım, yatak odamıza ne sığarsa onu alcaz tabi.ben daha ölçmedim ama sığarmış gibi duruyo bi bakayım.

merhaba arkadaslar ... Konulari söyle bi okudum da seker yüklemesi falan denilmis ben yurt disindayim bana öyle bisey yapilmadi burda okuyana kadar haberim bile yoktu gerekli olsa doktorum söylerdi sanirim kafam karisti... Normal kontrollerim kan verme falan disinda da pek bisey yapilmadi ayrintili 3. lü 4. lü falan sizleri okuyunca bayagi fark var diyorum esime anlatiyorum bu yapiliyormus falan filan diye Türkiye de bayagi farkli sanirim...
Bir bucuk hafta sonra son 3 ayima girmis bulunucagim artik cok sabirsizim gün gün sayiyorum Rabbim saglikla nasip etsin ins...

o mavi olandan yok ebebekte.. ama diğer ikili olandan var. fiyatıda 30 tl.. cam olarak 240 ml olandan var. hepsinin ucu yenidoğanmış sanırım. olmadı sonra ucunu değiştirip kullanırız.. tekrar biberon almaya gerek yok.. ben şimdilik emzik almayı düşünmüyorum ama çok gerek duyarsam doğduktan sonra alırım artık. birde sızdırmaz suluklar varya onlar çok hoşuma gidiyor. 6 aydan sonra çok rahat kullanılabilir. yeğenime annesi çok kullandı

Güzelmiş canım, yatak odamıza ne sığarsa onu alcaz tabi.ben daha ölçmedim ama sığarmış gibi duruyo bi bakayım.

Bunlar biraz pahali ama mutlaka bulunur uygunlari. Internette gitti gidiyordan da bakiyorum ben bazen cok ucuza gelen seyler oluyo.

Ben yavastan kacayim, yemek yapma derdi baslasin.

Herkese iyi sohbetler!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…