2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

isallah kizlar...bebekle konusmaktan bahsetmisiniz bende konusamiyorum gobegimi oksuyorum ama hic konusmiyorm.sanki tuhaf gibi komik gibi...esim konusiyor beni sikayet bile ediyo :) birde ben konussam keske.duymaz gibi geliyor nebilimmmm

isallah kizlar...bebekle konusmaktan bahsetmisiniz bende konusamiyorum gobegimi oksuyorum ama hic konusmiyorm.sanki tuhaf gibi komik gibi...esim konusiyor beni sikayet bile ediyo :) birde ben konussam keske.duymaz gibi geliyor nebilimmmm
ya ben de konusamiyom konusum diyom agzimi bicak acmio utaniyorum sanki kendimi bi garip hissediom.

ah canım benm dişlerim zaten problemliydi uzun süre tedavi görmiştüm şimdi çok korkuyoum Allahım hiç bi hamileye diş ağrısı vermesin sıkıntı vermesin...

Bol süt iç canım , belki aldığın kalsiyum yetmiyodur.benim de dişlerim problemli o yüzden çok süt içiyorum.işe yarıuor şimdilik.

ah canım benm dişlerim zaten problemliydi uzun süre tedavi görmiştüm şimdi çok korkuyoum Allahım hiç bi hamileye diş ağrısı vermesin sıkıntı vermesin...
amin cnm ben onun yerine bas agrisi cekiom zaten bide disim agrisa bitti yani agri lafi duyunca arti
Tuylerim diken diken oluyor.

slm kızlar allah nasip ederse bende ağustos annesiyim,oğlum olacak inşallah.4 boyutlu ultrasyonde bebeğimle tanıştım ilk bebeğim çok güzel bir duyguymuş rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

amin cnm ben onun yerine bas agrisi cekiom zaten bide disim agrisa bitti yani agri lafi duyunca arti
Tuylerim diken diken oluyor.
canım baş ağrılarına nane yağı kullan yada ersağın masaj kremi var çok şiddetli ağrıları geçirmesede hafifletiyo başlangıçtaki ağrılarıda geçiriyo alnına burun delikleriin önüne sür ve uyumaya çalış eğer bunu yapamazsan alnına soğuk bez koy migrenm var benmde bunlar rahatlatıyo
duş almakda iyi geliyo

kızlar ağustos annelerinde kim ne kadar bekledi bebeğini kimler tedaviyle kavuştu yavrusuna bizüç aşılama geçirdik tm tüpe geçcekke kendi geldi kuzucum..........

aldiricam cnm onu aklimda eczaneden al dediler sahteleri varmis piyasada gecen bi eczanede sordum yoktu persembe gunu hastanye gitcem cevresindeki eczanelere sorucam.

kızlar ağustos annelerinde kim ne kadar bekledi bebeğini kimler tedaviyle kavuştu yavrusuna bizüç aşılama geçirdik tm tüpe geçcekke kendi geldi kuzucum..........
Benimki 3. Tup de oldu cnm cok sukur

aldiricam cnm onu aklimda eczaneden al dediler sahteleri varmis piyasada gecen bi eczanede sordum yoktu persembe gunu hastanye gitcem cevresindeki eczanelere sorucam.

Benimki 3. Tup de oldu cnm cok sukur
ben aktardan almıştım eczanedekilerde aynı markaydı bi iki yere bakmıştım büyük bi aktardan alırsan problem yaşamazsın çok pahalı bişeyde değil zaten biraz yakıp ısıtıyo gibi oluyo masaj yapınca sonra bi serinlik geliyoooki işte o rahatlatıo gözlerinide kapat ve dinlen o an mentollü şeker yemiş gibi:)))

Son düzenleme:
hemen alicam cnm saol.

kızlar ben kaçar hepinize haırlı geceler
iyi gecelerrr

Bnmde ilk bebegim tup bebekle olmustu bu kndiliginden suprz yapti ')

anneler iyi geceler benm dişlerim sızlamaya başladı kalsiyumda alıp bol su içmeme rağmen sizdede varmı bu ikayet.........
benim dislerimde agri yok ama dis etlerim coookk hassaslasti nerdeyse her fircalagimda kaniyoo..ustelik altda 3disimin ustunu dis eti kabarib ortdu sanki dislerim kisaldiiii

Yaa nereye baksam bebeginizle konusun yaziyo kimle konussam bebeginle konus diyo..aslinda bebegin sesi duyma olayina inanmiyorum.bence sadece ses yankimasini duya biliyor sadece kendinizi dusunun kapali yerdesiniz disaridaki ses elbette size boguk gelicek bebege de oyle gidecek bence..hem kalp atiminin sesi bagirsaklarin sesi bebege ulasiyor ve onun suan bizim sesleri tanidigina inanmiyorum.sonucda etrafimizda cookk insan konusuyo telev.izleniyo bi arkafas yaninda konusuyooo ee yani bunun ozeli falan yok bence..ama yinede konusmaya calisiyorum en cok 4 5cumleeee aklima konusacak bisey gelmiyooo esim de sadece bebegim nasilsin gunun nasil gecti babacim iyimisin orda guzelce buyu falan diyoo o da cok kisa ve net konusuyooo

slm kızlar allah nasip ederse bende ağustos annesiyim,oğlum olacak inşallah.4 boyutlu ultrasyonde bebeğimle tanıştım ilk bebeğim çok güzel bir duyguymuş rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
hosgrldin cnm aramiza hepimize hayirli dogumlar

ben 1bucuk yil bekledim cnm..pkoyum ben ve yumurta buyutme catlatma tedavisiyle yaklaik 1yillik tedaviyle ikinci kez yumurtamin catlamasindan geldi yavrum sukurler olsunnn

Canim benim ikinci Gebeliğim ilk çocuğum bu kadar aşağı da değildi ve aşağıya tekmelemezdi. Sanki alttan çıkacak gibi irkiliyorum doktorum a sormam lazım.
gecen hafta bende cok korkmusdum cnm yaa ayni ben de oyleydim suan cikacak saniyordumm..galiba ayaklari asgidaydi ve bu hafta dondu galiba artik cok ta asagida hiss etmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…