2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar 80 oldum 80 kabus gibi ama ben çok tedavi gördüm ondan aldım kilo galiba. çünkü gebeliğimde daha 5 kilo almışım.

olsun canım sende bebeğin peşinde koştururken verirsin :))) ben şuan pek almıyorum gibi ama bakalım nolcek.. ama öyle kiloyada bakmıyor, benim yengem 24 kilo aldı şuanda da sanki bebeği hiç olmamışda eski hali gibi:)

vah guzum neyse demek akalın 30 kılo aldı ama bak verdi bence kendimizi hiç kıyaslamayalım

spor iyi olur ben çok seviyorum inşallah birazı doğumla gider kalanınada yırtınırz diyecemde bu küçük sıpacıklarla

hiç aynı ortamda kalmadım fırsat olur mu onu merak ediyorum

hah bana böyle şeylerle gelin :) bu kilo meselesi farklı ya

baska topıklerde okuyorum mesela 80 kiloyla hamile kalmış 5 kilo almış doğumda gitmiş emzirirken gitmiş

hamile kaldığından daha aşağı kiloya düşmüş..5 kilo nasıl toplamda nasıl alınır merak ediyorum

walla ben ilkinde 1 ay pilatese ,step e gittim
verdim kiloları
zaten ilkinde duygusalsan
psikolojik olarak o çocuk sorumluluğu insanı otomatikman zayıflatıyor
ama şimdi nolcak bakalım

amaaaaaaaaaaaaaaaaan derdimiz bu olsun

Ayy kızlar hava ne kadar güzel dimi...insanın içi açılıyor süper

doğru insanın içi açılıo
ama giyecek bişey olmayıncada sinir oluyor
ya bu hamile kıyafetlerini niye bu kadar cirkin yapıyorlar
güzel olanlarda cok pahalaı arkadaş
1 elbise beğendim 110 tl
verilir mi şimdi o para yazık günah
zaten ilk hamileliğimde giydiğim kıyafetler bile çöpe gitti
şimdi bi kot aldım hergün onu giyiyom
üniforma gibi

kızlar ya bu sol tarafımdaki batma beni mahvediyor
hemen sol mememin altı midem sanırım
ama gaz yada yanma değil
böle çürümüş gibi acıyor batıyor

war mı böle batması olan sol tarafta midesi tarafında??????????????????

canım seni çok merak ettik geri dönmedin ne oldu herşey yolundamı?bişey yaz nolur çok merak ettik umarım iyisinizdir bebişde sende

cnm çok şükür iiz dün ölü gibiydim mahvoldum dr a gittim dr hareketleri var suyun falan ii dedi yorulmuştur dedi kendimi çok yormamamı ayakta fazla kalmamaı söyledi 28 .haftadan sonra daha önemli dedi ben çok hissediyordum hiç hissetmemem normalmi dedim pozisyona bağlı hissetmeyebilirsiniz dedi öyle daha bugün yine hissetmeye başladım dün o kadar stres yapmışımki başım çok fena ağrıyordu gittiğim gibi yattım sabaha kadar uyumuşum öyle yani çok şükür ii çok sağolun

noldu canım gittin mi??

gittim cnm çok şükür ii benim yorgunluğuma bağladı dr ayakta fazla kalmamamı kendimi çok yormamamı söyledi dün canımdan can gitti resmen ilerleyen aylarda napıcam ben insan hissetmeyince evham yapıyor rabbim hepimizi evlatlarına sağ salim kavuştursun

ohh ya çok şükür canım öldüm öldüm dirildim meraktan şükürler olsun çok korkmuştum senden ses çıkmayınca

şükür bunla geçmiş olsun Allah esirgesin hepsini

canım çok şükür, geçmiş olsun. Biraz sakin olmak lazım bu gibi durumlarda hemen telaş etmemeliyiz. Allah'ın izniyle bir şey olmayacak, sağsalim kucağımıza alcaz bebişleri. onlar da yoruluyordur, uyuyordur, sakin takılmak istiyordur dimi

inş önemli bişey yoktur bizide haberdar et...

yok cnm çok şükür ii aman nolur benim gibi yapmayın yormayın kendinizi hareketinde fazlası zarar abarttım iice gezerken dr ayakta fazla kalma yorma kendini dedi çocukta yoruluyormuş gün içinde dinlenmeye çalış dedi çlışıyorum nereye dinlencem ee haftasonuda arkadaşlar falan derken hiç dinlenemiyorum artık ağırlaşıyoruz çok sağol cnm desteğin için

çok sevindim canım .. artık dikkat et yorma kendini.. sabahtan beri seni konuşuyoruz noldu acaba diye iyi olmanıza çok sevindim:))

ewt cnm haklısın ama işte böyle biri değildim insan engel olamıyor kendimi asla önemsemem ama işte

ohh ya çok şükür canım öldüm öldüm dirildim meraktan şükürler olsun çok korkmuştum senden ses çıkmayınca

gerçektande çok kötüydüm yorgunluk üstüne bide bebek olayını stres yaptım ya hayatımın en kötü günlerinden birini geçirdim çok şükür ii rahatladım allahım hepimizi kurtarsın az kaldı gitgide daha çok yaklaşıyoruz :)

Ohhhh çok şükür sende bebisde iyi kimse kotu bisey olacagina inanmadi ama hepimiz de dualarla seni bekledik tekrar çok geçmiş olsun bidaha da öyle yorma kendini sakin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet canım çok dikkat etmeliyiz bebişleri koruyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…