2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben de çok kilo aldım ya
11 kilo 12 oldu olacak belki de bugün olmuştur

ay ne bilim
bazlama gibi oldu suratım
walla anlamadım neden bu kadar cok kilo aldım
öyle aşırı da yemiyorum
aksamları dondurma işte o kadar

Tatlım takmasana bu kadar, demek ki vücudunun ihtiyacı varmış.bak aşırı yemiyorum diyosun, dikkat ediyosun demek ki ona rağmen alıyosan sen napabilirsin ki..bazı bünyelerin hamilelikte kiloya ihtiyacı oluyo şahsen benim öyle..veririz kız sonra sen sağlıklı ol bebeğin sağlıklı olsun yeter.

Ayyy evet bu çok seker güzelmiş alayim gitsin boşver aldıktan sonra ne dicekki kaç para peki bu ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

benimkini soruyosan
bu 70 lira bişey
bence çok uygun
hem yandan hem önden arkadan sallamalı
heryerde de satılıyor
ben mağazadan aldım sokak arasından
ama 4 sene oluyo
nette de var
ana dizi de çıkıyor zaten
ya da yer beşiği

bak burda bir sürü var

http://www.gittigidiyor.com/arama/?...d=ana dizi&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Moonlight testin sonuclarini aldin mi?

Herkes dondurma sezonunu acmis. Ben temkinliyim hasta olurum diye korkuyorum. Mayis`in sonuna kadar bekleyecegim.

Canım herşey yolunda testlerim süper çıktı ama yatmaya devam sen çarşamba mı gitcektin doktora?

ya doğru diyosun
ama işte benim korkum
ilk hamileliğimde aldığım kıyafetler olmuyor
bi genişledim
bi insanlıktan çıktım ya

Maşallah canim benim ben zaten kilodan daha çok seker yüzünden dedim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ya doğru diyosun
ama işte benim korkum
ilk hamileliğimde aldığım kıyafetler olmuyor
bi genişledim
bi insanlıktan çıktım ya

Canım çok rahatsızsan bu konuda , bir diyetisyene gidersin o da senin ihtiyacına yönelik bir liste yapar.mutlu mesut devam edersin istersen, sıkma canını bu kadar.huzursuzsan bebeğin de etkilenir sıkma canını.

selm kızlar nickini hatırlayamıyorum dü bi arkadaş vardı bebeğimi hissetmiyorum demişti doktora gitmiti acil haber var mı hiç...

Son düzenleme:
Ooo cok sevindim! :)

Ben de birazdan alicam sonuclari. Evet carsamba da kontrol var. Merakla bekliyorum ne olacak.

Doktor yatmaya devam dedi yani sana öyle mi?

Evet canım malesef , geçmişim kötü olduğu için bana güvenip kaldıramıyormuş , öyle söyledi.28.haftaya kadar yat dedi sonrasında ya Allah bismillah deriz kalkarsın dedi sonuçlarını bekliyorum hadi hayırlısı..

Canım çok rahatsızsan bu konuda , bir diyetisyene gidersin o da senin ihtiyacına yönelik bir liste yapar.mutlu mesut devam edersin istersen, sıkma canını bu kadar.huzursuzsan bebeğin de etkilenir sıkma canını.

yok o kadar kafama takmıyorum
ilk hamileliğimde vermiştim kiloları
ona güveniyorum
ama baktın 3 ay geçmiş ben hala duba
o zaman sirenler calar

ben de çok kilo aldım ya
11 kilo 12 oldu olacak belki de bugün olmuştur

Kac haftaliksin ki..aman zayifsaniz iyi ben evlenince zaten 5o -55 kiloda değildim üstünede 8-9 kilo almıştım. Geçen hafta 7 kilo almıştım toplamda yarın tartilacam bakalım. .uzun lafın kısası zaten çok kilolu girecem doğumada en azından 15-18kilo olsa toplamda neyse bakalım görecez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

deliiii guldurdun beni haha :)) he yavrum ya bu bende hep vardi icerdim etkili bi ilaç gecerdi olmadi bitane daha icerdim ama iate bunda o yok.

canım bu da çok konforlu görünüyor. çok beğendim. gölgelik varken balkonda da vakit geçirirsiniz ne güzel
balkonu hic dusunmenistim guneslendirmeye cikaririm :)

canım biraz araştırmak lazım haklılık payı olabilirde..
oyle de cnm simdi kendi doktorunuza ne diyelim canan yaptirma dedi ben sizin lafiniza degil ona guveniom diyemeyizki. Bidr hadi şeker varsa ne bilicez ona gore onlem almaknlazim.

ayyy ben buna bayıldım çok güzellll...
evet cnm ben de cok begeniyorum.

Sevindim :)) ama bu bas agrin gerçekten kotu senin ya kiyamam bana doktorum agri çektiğinde parol kullanabilirsin bir sakincasi yok demişti sen hic ictinmi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ictm gece bi tane cnm.olmadi bugun de bi tane icerim.

Kizlar bebek odasi için duvar boyasi mi kagit mi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ev seninse ve durumun varsa Kağıt derim.

Moonlight testin sonuclarini aldin mi?

Herkes dondurma sezonunu acmis. Ben temkinliyim hasta olurum diye korkuyorum. Mayis`in sonuna kadar bekleyecegim.
ben kisinda hic kapamamostim :)

Son düzenleme:
yok o kadar kafama takmıyorum
ilk hamileliğimde vermiştim kiloları
ona güveniyorum
ama baktın 3 ay geçmiş ben hala duba
o zaman sirenler calar

Benim arkadaşlarımın hepsi 18 ile 25 kilo arası aldılar hep hamileliklerinde ama şimdi hepsi incecik , önümde öyle örnekler olunca ben çok takılmıyorum bu konuya ben de heralde 20 yada 22 ile tamamlarım diyorum.aman olsun ya veririm her şekilde.şekerimiz çıkmasın ceydanın dediği gibi önemli olan o.

22 haftalık
64 kiloyum 65 olmak üzereyim

olsun olsun :) veririsin güveniyorum sana

ben eğer spora gitmezsem verememde canım sıkıldı bah :)

walla ben de önceki hamileliğime güveniyorum
ama bu sefer bi irileştim bi genişledim sorma
baktın zayıflayamadık
2 ay pilates,step yaparık
oluruz taş

e o David beckham ın karısı var ya
kadun habire doğuruyor
ama gel gör
manken
b de 41 yasında
seni beni cebinden çıkartır

bizim ne eksiğimiz var
2 spora bakar
tabi halimiz kalırsa
onun bin tane temizlikçisi hizmetçisi bakıcısı varduır

ahhh ahh bak gaza gekmiştim
gene söndüm
bizim evde
temizlikçide ben
bakıcıda ben
ahçı da ben vs vs vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…