2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sorma ya... İlla kaçıyo ipin ucu, dün gittim 1,5 kilo almışım.. Normal, iyi gidiyorsunuz dedi amaaa almak istemiyoruuum :KK50: Demek ki illa kaçıyo ipin ucu, hele akşamları, şişkinlikten anlamıyorum ki ben midem ne halde filan, yani yediğimi hissetmiyorum ya off..

Canım sen 1.5 kilo için mi ipin ucu kaçıyor diyorsun, valla o zaman benim ipin ucunu 2 km geriden takip ediyorum demem lazım.ne güzel işte azıcık almışsın, daha ne istiyosun güzelim.1.5 kilonun lafı bile olmaz :-)))

slm kızlar yemek konusunda ben de muzdaribim çok çabuk acıkıyorum
hatta hep açımmm :KK52:
toplamda 7 ilo aldım :26:
aman napıyım yaa kafaya takmıyorum veririz doğurunca
kısmadan yemeklerimide yiyorum hamileliğimin keyfin çıkaryorum :))

Ben deli gibi acıkıyorum,21 haftam bitti 10 kilo aldım.amaaan 5 yıldan sonra kuzuma kavuşucam Allah'ın izniyle , bir de kiloya takamıcam.boşver verilir hepsi, insan vermek istesin yeter ki :-)))

bu arada bebeğimin hareketlerinden de bahsedeyim..
benimki gün için bir iki tık kıpırdanıyor
ama gece 11 den sonra bi başlıyor pat küt nasıl harreket ediyor uyuyana kadar hissediyorum
sabah namazdan sona uyanıyor bide yine bayağı uzun zaman o saatlerde de çok hareketli oluyor
sanırım doğunca uyku düzeni le olcak :KK49::KK49:
maşallah kuzuma yaa ölürüm abisinle ona benn :KK16:

Dinlendiğin zaman mı hareket ediyor :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Cnm dert kilo degil kilolarla birlikte gelen agrilar malesef atakta bir sorun yok oturayim yatayim kalkinca belim bacagim agriyo gece kramp giriyo hatta keske aldigim kilonun birazi kalsa bile diy
orum cok zayiftim cunku

Cnm dert kilo degil kilolarla birlikte gelen agrilar malesef atakta bir sorun yok oturayim yatayim kalkinca belim bacagim agriyo gece kramp giriyo hatta keske aldigim kilonun birazi kalsa bile diy
orum cok zayiftim cunku

Bende diyorum biraz kalsa diye :) toplamda 8 kilo almışım yiyorsun ama bünye sorunu işte :KK70:

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Aynen valla gece haraketli minikler simdi oturuyorum tik yok sabah aksam durmuyor yerinde :)
Oglenleri uyku vakti
ben sirt ustu yatmayi seviyorum saga sola yatmagi sevmiyorum malesef((
Insallah sagsalim doguralim minniklerimizi guzelce rahata varsinnlar bu genis dunyada

Yimek isine gelince ben esim olmayinca istahim olmuyor 6kilo aldim ama esim 2~3gundur yok de ben de cok yimiyor

Ben 3 kilo aldim öyle istahim falan da acilmadi önceden ne yiyosam ayni ama ara ogün ekledim onlarda da bi meyva veya sut ceviz yiyorum sizleri duyunca simdi biraz kendime sasirdim :)) bu arada 21+4 oldum saka maka yaww ne çabuk geçiyor :KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
orum cok zayiftim cunku

Valla beb kilo almamama ragmen ayni skntilar bende de var kiliyla alakali degil bence o hamileliğin genel prifili :) o kadar harekeyli olup yorgunluk hissetmeyen ben şimdi bi kat merdiven cikinca nefes nefese kaliyorum

slm kızlar yemek konusunda ben de muzdaribim çok çabuk acıkıyorum
hatta hep açımmm :KK52:
toplamda 7 ilo aldım :26:
aman napıyım yaa kafaya takmıyorum veririz doğurunca
kısmadan yemeklerimide yiyorum hamileliğimin keyfin çıkaryorum :))
ayyca bacim sen ara 7 kilo aldin hic hamile gibi degilim ne zaman karnim cikicak diodun :)

aynen bende geceleri 500 kere uyanıyorum yanii..
sağa sola yatmayı normalde sevmem ama mecburen yatıyorum
sırtüstü nasıl yatıyorsunuz siz ben yatamıyorum ağrım oluyor 5 dk falan yatınca..
artık kocamı mumyalıyorum yatağa istediğim gibi sarılıp bacak atıyorum napıyım :KK1:
ayyy sarilinca da sicak oluyo :)

bu arada bebeğimin hareketlerinden de bahsedeyim..
benimki gün için bir iki tık kıpırdanıyor
ama gece 11 den sonra bi başlıyor pat küt nasıl harreket ediyor uyuyana kadar hissediyorum
sabah namazdan sona uyanıyor bide yine bayağı uzun zaman o saatlerde de çok hareketli oluyor
sanırım doğunca uyku düzeni le olcak :KK49::KK49:
maşallah kuzuma yaa ölürüm abisinle ona benn :KK16:
heralde benimkide uyumayan bi tip olucak zira ben uyanikken hep uyanik kendide :)

Ben 3 kilo aldim öyle istahim falan da acilmadi önceden ne yiyosam ayni ama ara ogün ekledim onlarda da bi meyva veya sut ceviz yiyorum sizleri duyunca simdi biraz kendime sasirdim :)) bu arada 21+4 oldum saka maka yaww ne çabuk geçiyor :KK66:)

ee ben de 24+6 yim 3 kilo aldim :) hic kendimden bu performansi beklemiyordum 1000 kilo okurum diodum ama olmadi sansima tabi daha ne kadar aliriz bilmem son zamanlarda firlayabiliriz :)

Son düzenleme:
ayyca bacim sen ara 7 kilo aldin hic hamile gibi degilim ne zaman karnim cikicak diodun :)

heralde benimkide uyumayan bi tip olucak zira ben uyanikken hep uyanik kendide :)

ee ben de 24+6 yim 3 kilo aldim :) hic kendimden bu performansi beklemiyordum 1000 kilo okurum diodum ama olmadi sansima tabi daha ne kadar aliriz bilmem son zamanlarda firlayabiliriz :)

Kız turquisse sen şu iğneyi nerden vurunuyon bacım ya bana göbekten gına geldi?

valla bacim simdi yalan soylemeyim be iki gunluk cocuga masal filan okuyamam :)) zaten gun icinde yorgun olucam .anladigi yas da okuyabilirim ama simdilerde degil :)

aaa neden alttan da bakti bis sorun mu vardi ki.

Ic ic ben su niyetine iciyorum :)
. Kız ben sana gülücem diye göbeğim çok sarsılıyo yaaa çok alemsinn:))) şimdi göbeğimi paylaşıcam hazır ol:)

Öfff kızlar yaa telefondan giriyorum şu anda ve resmen işkenceymiş laptop un gözünü seveyim. Fotoğraf ekle diye bişeyde yok göbeğimi paylaşacaktım sizinle öffff:KK43:(((

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397924970.695521.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397925010.226352.jpg . Nihayet paylaşabildim alın size göbüşşş:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşimle kavga ettik kendimi durduramıyorum ağlıyorum bebeğim benim yüzümden mutsuz olacak . Allahım durduramıyorum

Eşimle kavga ettik kendimi durduramıyorum ağlıyorum bebeğim benim yüzümden mutsuz olacak . Allahım durduramıyorum

Olur boyle seyler aglicaz gulucez napalim yapacak bisi yok kendini cok kasma uzmemeye calis canim

Ne guzel benim bi gün hareket ediyor iki gün hic tik yok anlamadim :KK43:(

canım benim 2. gebelik ya belki ondan da böyledir benim ki? seninki ilk bebek mi?

Kac haftaliksin cnm 7 kilo icin doktorun kizmasin :KK66: benim de istahim cok acik ya hep acim henuz kilo almadim pek ama artik alirim

tatlım zaten 6. aydayız toplasan 1 kilo 150 gr. falan bişey almışım çok değilki.. :)
gebelik için çok değilde normal olarak fazla :))

Ben deli gibi acıkıyorum,21 haftam bitti 10 kilo aldım.amaaan 5 yıldan sonra kuzuma kavuşucam Allah'ın izniyle , bir de kiloya takamıcam.boşver verilir hepsi, insan vermek istesin yeter ki :-)))

aynen bende takılmıyorum boşverr :)) hamiş dediğin toplu olcak azcık :KK1:

Dinlendiğin zaman mı hareket ediyor :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

evet canım dinlendiğim zaman..
biz hareket ederken onlar sallanır gibi oluyorlarmış o zaman uyuyorlarmış
hareket bitince tak ayılıyorlar :))

canım bu ay beni gören karnın çıkmış demeye başladı, kıyafetlerim olmuyor artık dün yeni etek falan aldım..
demekki çıkmış benim ki :KK1:
ben severim sıcak olsun kızz :))
uyumayan bebek çok zor oluyor yaa gelişmelerinde de sıkıntı olabiliyor..
inş bol uykulu olurlaar bebeler :KK49:

X