2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

EE bana doktorum hic bundan bahsetmedi hicbir fikrim yok ölçmek için ne yapiyolar :?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doktor alttan kontrol ediyor canim. Benim mesela 16. haftada eldiven giyip parmagi ile kontrol etti. Hersey yolunda mutlu mesut ayrildim. 19. haftada yine kontrol etti, surati degisti, düstü. Sonra alttan ultrason cihazini yerlestirdi, ölcüm yapti falan, cok kisalmis dedi.

Bazi kisilerin de doktorlari normal ultrasona bakarken fark etmis öyle baslamis hikayeleri. Yani tam olarak doktor nereden anliyor ben de bilmiyorum. Alttan bakmiyorsa da herhalde senin ultrasondan öyle bir sorunun var gibi görünmüyordur.

EE bana doktorum hic bundan bahsetmedi hicbir fikrim yok ölçmek için ne yapiyolar :?

Demekki ölçümün çok çok iyi maşallah.yoksa kesin haberin olurdu canım.doktorlar bu ölçümü hep yapıyorlar.anorrmal bi durum yoksa niye söylesin ki.çok güzel.

Evet bebekler dedigin icin düsündüm aslinda acaba ikiz miydi diye. Dogru iki bebek olunca yükü daha farklidir. Tek bebegi rahmin bence gayet güzel tasiyor, dört cok iyi bir rakam. Senin doktorun sanirim biraz benim gibi :) Ben doktor olsam kesin öyle olurdum. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Ay insallah ya 24. haftaya girmeme 3 gün kaldi. Umarim kisalmaz artik dedigin gibi. Insallah ben de inaniyorum olacagina.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kısalmaz canım.tam tersine daha iyi olacak bundan sonra çünkü rahim her hafta 1cm yukarı çıkıyor ve rahim ağzın üzerindeki baskı yavaş yavaş kalkıcak.daha iyi bile olcak ama dinlenerek.çok yormadan kendini.

Kısalmaz canım.tam tersine daha iyi olacak bundan sonra çünkü rahim her hafta 1cm yukarı çıkıyor ve rahim ağzın üzerindeki baskı yavaş yavaş kalkıcak.daha iyi bile olcak ama dinlenerek.çok yormadan kendini.

Umarim öyle olur. Merakla doktor kontrolünü bekliyorum. Bir de tabi bebisi görmeyi. :KK52::KK52:
Öyle bir sey ki bebegi ultrasonda görünce güc geliyor bana, her konuda, daha mutlu oluyorum. :KK76::KK76::KK76:

O zaman kontrollerden sonra birbirimizi haberdar edelim!

Umarim öyle olur. Merakla doktor kontrolünü bekliyorum. Bir de tabi bebisi görmeyi. :KK52::KK52:
Öyle bir sey ki bebegi ultrasonda görünce güc geliyor bana, her konuda, daha mutlu oluyorum. :KK76::KK76::KK76:

O zaman kontrollerden sonra birbirimizi haberdar edelim!

Edelim canım.aynen ben de bebeğime sımsıkı tutundum.o iyi ben de iyiyim :-))

Demekki ölçümün çok çok iyi maşallah.yoksa kesin haberin olurdu canım.doktorlar bu ölçümü hep yapıyorlar.anorrmal bi durum yoksa niye söylesin ki.çok güzel.

Doktor alttan kontrol ediyor canim. Benim mesela 16. haftada eldiven giyip parmagi ile kontrol etti. Hersey yolunda mutlu mesut ayrildim. 19. haftada yine kontrol etti, surati degisti, düstü. Sonra alttan ultrason cihazini yerlestirdi, ölcüm yapti falan, cok kisalmis dedi.

Bazi kisilerin de doktorlari normal ultrasona bakarken fark etmis öyle baslamis hikayeleri. Yani tam olarak doktor nereden anliyor ben de bilmiyorum. Alttan bakmiyorsa da herhalde senin ultrasondan öyle bir sorunun var gibi görünmüyordur.

Tesekkur ederim kizlar bi an paniğe kapildim doktor bu tabi atlamaz ama insan hemen kuskulaniyor iste içimi rahatlattiniz :))

Değişik isimlermis anlamlara ne ? benimde kizim olucak hiranur koyucam ismini :KK66:

Hem de nasıl pimpirikli.benim olayım biraz karışık aynı zamanda.önceki hamileliğimde 20 haftalık doğum yaptım.bebeklerim yaşamadı malesef.o zaman 2 cm in bile altındaydı.doktorum biraz da o yüzden pimpirikli.ama tabi bu hamileliğimde ölçümlerim maşallah iyi gidiyor.kaldırabilir beni yataktan bence.aşırı titiz davranıyor.

Doktorun nerde hangi hastanede cnm istanbuldaysa ben de gidicem ona :KK70:

Nasıl yapılıyor bilgi varmı ?

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

canım pet bardaklar varya onlarla bir bardak şekerli su içiyorsun 1 saat hiç bişey yemeden içmeden bekliyorsun kan alıyorlar bi kaç saat sonra sonuç çıkıyor..
bazen öncede kan alınıyormuş sanırım ama benden almadılar...

Ayy ins bnmki bi kez olur.
ben cildirdim ama fiyatlar ucuyorrrrrr

kurtulmussun iste kiz ne guzel.benimkide haftaya.

evet tatlım şaka yapıyorum zaten :)) kurtuldum..
ama gitmeden duysam belki sallardım korkuyordum çünkü
içemem diye ama zorlanmadım :)

kızlaaar bir şey sorcam
sol tarafımda mememin altında kemiğin hemen altında
sanırım midemde acıma var
sanki çürük gibi
içerden gaz yada yanma yok
ama acaip bi baskı batma ve çürük gibi acıma var
yemek yedikten sonra daha cok acıyor :KK53:

böyle olanlar var mıııııııııııı

kızlaaar bir şey sorcam
sol tarafımda mememin altında kemiğin hemen altında
sanırım midemde acıma var
sanki çürük gibi
içerden gaz yada yanma yok
ama acaip bi baskı batma ve çürük gibi acıma var
yemek yedikten sonra daha cok acıyor :KK53:

böyle olanlar var mıııııııııııı

Mide için rennie yada gaviscon veriyor doktorlar, zararsız diye biliyorum.bi dene istersen canım.

Herkese iyi aksamlar kizlar bugun doktor muauenem vardi biraz gec kaldim bikac hafta kadar ama neyse:) hersey yolunda sukur 520 gr cik olmus sipa boyuda 27-28 cm falanmis tetanoz asisina gitcem saglik ocagina bi yandan detayli ultrasyona gircem bisey sorcaktim ben hala sadce demirle magnezyuma devam dedi
vitamin falan hic vermedi niye acaba ? Kendim alip kullansam mi

Anneannemiz almış bugün h und m den :) bebişimin totosunu ısırmak istiyorum yaa

Eklentiler

• $1397760136235.jpg
    $1397760136235.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 24
  • $1397760152011.jpg
    $1397760152011.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 39
sizcede cok tatlı degılmıııı

Eklentiler

• $29146df7e3034352a2ba3050abc6d9fd-Buyuk.jpg
    $29146df7e3034352a2ba3050abc6d9fd-Buyuk.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 62