2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bir kez oldum 2 doz yapıldı sonra 1 ay sonraya gün verdi bana gel bir daha vurucaz dediler nisanın 29 denk geliyor verilen tarih
hi bilmiom cnm bana 1 doz vuruldu sanirim yani bir igne.

Anneannemiz almış bugün h und m den :) bebişimin totosunu ısırmak istiyorum yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
h und m ha :)) cok guzel cnm gule gule isir :)

sizcede cok tatlı degılmıııı
bencede cok tatli :)

Buna göre sanırım biraz dikkatli olmam gerekli.Yorumun için teşekkürler :) Allah razı olsun.

canım korkutmak ıcın soylemedım bn cok kotu gecrdım o donemı sen ne guzel bır sorun yasamamıssın ne guzel anlamında dedım yanlıs anlasılmadım ınsallh az zamanda kalmıs senn bır ıkı haftaya cıkar yukarı merak etme

Günaydın kızlar :-)) herkese mutlu mutlu ,koca göbüşlü ,bol tekmeli , huzurlu bir gün diliyorummm :-))) ya şu smiley leri nasıl yapıyosunuz?ben aradım taradım bulamadım.ay ne cahilim ya...benim mesaj yazma sayfamda yok.tabletten giriyorm ondan mı ki...

Sonuna kadar haklisin canim benim hemen hemen ayni şeyleri bizde yasadik bide bizimkilerin öncesinden iki erkek torunu var onlar çok kiymetli zamaninda onlar için yapılmayan şey kalmadi kiskandigimdan değil ama insanin içide bir burkulmuyor değil hani zaten maddi anlamda bisey beklemiyorum ama hani o agizdan cikacak olan sözler varya sevildiğini düşünüldüğünü hissettiren onlari duymak istiyorsun ister istemez ama maalesef iste bizimkilerde boyle cekicez sineye ne yapalim bide bizim kayinpeder iki erkek torunu var dusun ama bastan beri bana erkek olsun soy devam ettirirmis falan filan diye takiliyodu okadar gicik ettiki beni anlatamam insan saglikli olsun der bisey der dimi cinsiyetinin kiz olduğu belli oldu hala bana diyoki doktor yanlis görmüştür bende artik dayanamadım en sonunda sevmek zorunda değilsin ilgilenmezsin olur biter dedim ama dişlerini sikarak boyle esimide uyardim babana söyle bana boyle şeyler demesin diye ondan sonra sustu artik sallamiyorum zaten önemli olan benim bebeğim ve esim saygimi asla bozmam ama ne kadar ekmek o kadar köfte hesabi ona gore davranir değer veririz bizde :KK66:

aynı şeyler bizde de ama ben maddi şeylerde bekliyorum valla evlenirken beklemedim bir şey yapmadılar ama gördümki çok kıymetliler benim canım çıkıyor çalısacağım para kazanacam evi geçindircem diye bu hamile halimle sonra onlar torun sevmeye gelecek havasını atacak benim ailem başka şehirde ben burda tekim tel bile etmiyorlar hamile kaldığımdan beri bir kez olsun yanımda hastaneye bile gelmediler ben tek başıma ordan oraya koşturup sonra işe yetişiyorum parayı ben ödüyorum sıkıntıyı ben çekiyorum biri baba biri babaanne dede olacak

canım korkutmak ıcın soylemedım bn cok kotu gecrdım o donemı sen ne guzel bır sorun yasamamıssın ne guzel anlamında dedım yanlıs anlasılmadım ınsallh az zamanda kalmıs senn bır ıkı haftaya cıkar yukarı merak etme

Amin canım ya inşallah.Merak etme ayrıca.Tedirgin olmadım.Ama dikkatli olmakta fayda var dimi :)

Kizlarr gunaydin size gobisimi göndermek istedim çok hoşuma gitti birden firladi gerçi bu iyi hali sabah olduğu için bide aksam görseniz varya sanki dogurdum dogurcam gibi oluyo artik sizlerden de alalim bi gobis resimleri :KK66:)

Eklentiler

• $1397804455536.jpg
    $1397804455536.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 34
Gunaydin kizlar bol tekmeli hareketli bi gun olsun 😆😆

Kizlarr gunaydin size gobisimi göndermek istedim çok hoşuma gitti birden firladi gerçi bu iyi hali sabah olduğu için bide aksam görseniz varya sanki dogurdum dogurcam gibi oluyo artik sizlerden de alalim bi gobis resimleri :KK66:)

canım sen kaç aylıksın şu an?Ben 19.haftamdayım ve benim göbiş seninkinin 2 katı şu an bunalıma girdim:KK53::KK53:

Bnmki de ayni :)

KiZ yazarken okur gibi yazıyorum ay hiç dikkat etmedim deli seni
:)))))

hani anam gobek nerde sen kac haftaliksin..

Oyy ben 21+2 oldum kusura bakma ama küçük olmasina sevindim su an :KK66:

canım bencede sevin göbeğin büyüklüğü önemli değil zaten bebişin sağlıklı olması önemli.Benim göbek aldı başını gitti.:KK9:

canım bencede sevin göbeğin büyüklüğü önemli değil zaten bebişin sağlıklı olması önemli.Benim göbek aldı başını gitti.:KK9:

Tabi canim en önemlisi bebisin sagligi göbek sonraki is bu arada deminden merdivenden bir iki basamak ayagim kaydi dustum ama sirt ustu belimi vurdum gobegim degmedi bile allahtan sakin bir yapim var su an iyiyim ama bi yandan düşünüyorum bisey olsa kan falan gelir dimi :? Yoksa doktora gideyimmi :?

Tabi canim en önemlisi bebisin sagligi göbek sonraki is bu arada deminden merdivenden bir iki basamak ayagim kaydi dustum ama sirt ustu belimi vurdum gobegim degmedi bile allahtan sakin bir yapim var su an iyiyim ama bi yandan düşünüyorum bisey olsa kan falan gelir dimi :? Yoksa doktora gideyimmi :?

:KK53::KK53::KK53::KK53:amannn canım ne diyosun??? Allah korusun ya dikkat et.Bence doktora bi gitmelisin ne olur ne olmaz.Bişey olmamıştır ama yinede tedbiri elden bırakma sen git bence.

X