2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ölcülerinin iyi gitmesi cok iyi o zaman. Insallah pazartesi kontrolde de iyi sonuclar alirsin da sorun olmaz. Senin de pazartesi geliyor sonuclar desene :)
Bakalim ne diyecekler ikimize birden. :KK1:

Aynen canım :-) güzel çıkıcak sonuçlarımız inşallah haberleşiriz.canım yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum senin rahim ağzın mı ölçülüyordu düzenli olarak?

Aynen canım :-) güzel çıkıcak sonuçlarımız inşallah haberleşiriz.canım yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum senin rahim ağzın mı ölçülüyordu düzenli olarak?

Dogru hatirliyorsun evet, kisa benimki 3cm. Ama cok sükür asagiya inmedi daha. Doktor genetik olarak kisa belki de dedi ama yine de dikkatli olmaya devam et dedi, daha serbest olmakla birlikte dikkat ediyorum. Plasenta da asagidaydi en son. Bunlar zaten erken dogum riskleri, bir de seker cikarsa feci olur yani.

Merhaba kızlar yine biz geldik :)) Hayırlısıyla kızımız olacak. Isim konusunda kararsız kaldık.
1. Hena
2. Iris
Sizce hangisi kulağa hoş geliyor?

Dogru hatirliyorsun evet, kisa benimki 3cm. Ama cok sükür asagiya inmedi daha. Doktor genetik olarak kisa belki de dedi ama yine de dikkatli olmaya devam et dedi, daha serbest olmakla birlikte dikkat ediyorum. Plasenta da asagidaydi en son. Bunlar zaten erken dogum riskleri, bir de seker cikarsa feci olur yani.

Şimdiye kadar aşağıya inmediyse rahim ağzın daha da inmez zaten.3 cm iyi bence.plesanta da 24.haftada çıkıyormuş.aynıyız canım.benim de rahim ağzım ölçülüyor sürekli ve plesanta aşağıda.inşallah sağlıkla zamanında doğum yapıcaz :-)

Merhaba kızlar yine biz geldik :)) Hayırlısıyla kızımız olacak. Isim konusunda kararsız kaldık.
1. Hena
2. Iris

Değişik isimlermis anlamlara ne ? benimde kizim olucak hiranur koyucam ismini :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Değişik isimlermis anlamlara ne ? benimde kizim olucak hiranur koyucam ismini :KK66:

İris: göz bebeği ve çiçek ismi
Hena: mutluluk ve kına anlamını taşıyor canım. Ben de Hira düşünüyordum ama eşime beğendiremedim.

merhaba arkadaşlar ben bugün oğlumu görmeye gittim..
şeker yüklemesi yaptırdım..
sonuçlarım henüz çıkmadı.. içerken okadar zorlanmadım çok şükür
yarın ya da ptesi gidip tetanozumu da vurdurcam dr.um izin verdi
şimdilik herşey yolunda çok şükür :KK34:

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum buralara 25. haftama girdim bütün alışverişlerimi tamamladım ikiz erkek annesi olucam nasipse acaba alışveriş için erkenmi davrandım..

merhaba arkadaşlar ben bugün oğlumu görmeye gittim..
şeker yüklemesi yaptırdım..
sonuçlarım henüz çıkmadı.. içerken okadar zorlanmadım çok şükür
yarın ya da ptesi gidip tetanozumu da vurdurcam dr.um izin verdi
şimdilik herşey yolunda çok şükür :KK34:

maşallah sana da oğluşuna da canımm :nazar:
Ben de yarın tetanoz aşımın 2.dozunu olcam. Şeker yüklemesi 27.haftamda.

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum buralara 25. haftama girdim bütün alışverişlerimi tamamladım ikiz erkek annesi olucam nasipse acaba alışveriş için erkenmi davrandım..

oyyy bi ikiz annemiz daha varmış, hoşgeldin canım :) Ne güzel yapmışsın alışverişleri tamamlamakla, biz daha yeni başlıyoruz :)

Bence Hena canım, iris ile dalga geçilebilir gibi geldi. Hena'nın anlamı nedir? Arapça kına demek diye biliyorum ama?

Aa dalga geçebilirlermi ki? Hena mutluluk ve kına anlamına geliyor. Iris gözbebeği ve çiçek anlamına geliyor.

Aslında daha var.

Tilya, selay, Hira, tusem, ilay gibi isimler var ama eşim hena ve iris arasında kaldı :s

1. Hena
2. Iris

Bence Hena. Iris cok hos gelmiyor kulaga. Tip terimi.

Şimdiye kadar aşağıya inmediyse rahim ağzın daha da inmez zaten.3 cm iyi bence.plesanta da 24.haftada çıkıyormuş.aynıyız canım.benim de rahim ağzım ölçülüyor sürekli ve plesanta aşağıda.inşallah sağlıkla zamanında doğum yapıcaz :-)

Hehe :) Baya baya benzesiyor durumlarimiz o zaman. :) Insallah evet :) Olumlu düsündükce daha olumlu oluyo cidden onu fark ettim. 24. haftaya yaklastik bakalim haftaya carsamba doktor ne diyecek. Sen de umarim kendini yormuyorsundur. Zamaninda gelecek bebekler, ben konustum. :KK34:

Aa dalga geçebilirlermi ki? Hena mutluluk ve kına anlamına geliyor. Iris gözbebeği ve çiçek anlamına geliyor.

Aslında daha var.

Tilya, selay, Hira, tusem, ilay gibi isimler var ama eşim hena ve iris arasında kaldı :s

Ilay çiçekler büyür diye bir romanda vardı. .bende kızım olsa koyacağım isim ilaydir.. emine ışınsu çiçekler büyür kitabını okumani tavsiye ederim. .

Bence Hena. Iris cok hos gelmiyor kulaga. Tip terimi.

Hehe :) Baya baya benzesiyor durumlarimiz o zaman. :) Insallah evet :) Olumlu düsündükce daha olumlu oluyo cidden onu fark ettim. 24. haftaya yaklastik bakalim haftaya carsamba doktor ne diyecek. Sen de umarim kendini yormuyorsundur. Zamaninda gelecek bebekler, ben konustum. :KK34:

Sen benden öndesin canım.ben 20+5 im daha.ben sürekli yatıyorum.doktorum bir pimpirikli bir pimpirikli sorma valla.yatırıyor beni hep.kalkayım diyorum haftada bir bari çıkayım dışarı.yok diyor.izin vermiyor.napayım ben de söz dinliyorum yatıyorum.haftam azıcık daha ilerlesin kaldırır biraz heralde.hayırlısı.herşey güzel olcak inşallah :-)

X