2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım inşallah çıkmaz bişey ama dayanması zordur ben bi kere sabah aç karna iki tabak aşure yemiştim sonra küttt bayılmışım buna nasıl dayanıcam bilmiyorum :18:

Internette buldum benimki 75grammis. Doktor garanti olsun diye 50 vermemis fazla kacmasin diye de 100 vermemis sanirim. :KK1::KK1::KK1:
Ay inanmiyorum!! Ben de sabahlari ac kalinca bayiliyorum. :KK9:

Kizlar merhaba cook heyecanliyim yarin ayrintili ult.gidecegim.cok merak ediyrum yavrumuuu:KK66:))
Erkekler boyle benim esimde cok heyecanli merak ediyor ama cok gosteremiyor sevgisini ilgisini..hic bisey alayim yapayim derdi yok :KK66: elimiz biraz sikisik oldugundan bende sadece bakmakla yetiniyrum..biraz elimiz bolladinca alacagiz sanirim.bende elimiz sikisik oldugundan esimi kirmamak icin cok dile getirmiyorum.ama ailesine kirginligim daha fazla..bizim 3sene cocugumuz olmadi ve tup bebekle kavustuk mucizemize ama her gordugunde soran varmi bisey diye soran kv.dem hamile kaldigimdan beri 3 kere aradi..ikisinde kendi isi vardi rica etmrk icin aradi..ama esimi her ikigune bir ariyr..nispetmi yapiyt anlamadim.surekli karin degisti arayip sormuyor diyor esime..ne yapacagimi sasirdim.stres yapmamak bebegimle ilgilenmek istiyorum .zatrn ise gidiyrum zor geciyr en guzel donemim ama yardim etmedikleri gibi birde golge ediyr sikinti veriyorlar..ne diyeyim allahim bildigi gibi yapsin

Son düzenleme:
Ne tuhaf ya, annemin üc kere de parmagindan alinmis. Benim ilkinde parmaktan alindi. Sende hic parmaktan alinmamis. Her yer kendine göre sistem mi belirliyor anlamadim. O zaman benimki 50lik degildi. 100`lüktü diyecegim bu sefer 3.cü saati niye yapmadi bilmiyorum. Acidi herhalde bana. :KK1::KK1::KK1: Hatta bir kere nasilsin diye sorunca cok aciktim iyice bayilcam dedim, o da bir saat daha dayan bitecek dedi, 2. saat icin.

Sonucu cok merak ediyorum.

Bir de internette seker yüklemesi icin yani 100mg icin 3 gün öncesinden karbonhidrat diyeti yapilir, bir gece önce 12 saat ac kalinir diyo. Bana demediler hic. Sadece sabah kahvalti yapma dediler o kadar.

Doktorum gece 12 den sonra bişey yeme dedi sabah da saat 8:30 da ilk kanım alındı.3 gün diyet de yap demedi.bilemiyorum.yeni doğum yapmış arkadaşlarıma sordum ben de.onlarınki de benimki gibi yapılmış.hastaneden hastaneye yapılışı mı değişiyor bilmiyorum seninki de hemen hemen aynı gerçi sadece 3.saat kanı almamışlar.

Tambur arkadaşım sonucu ne zaman çıkcak?inşallah güzel çıkar.bize de haber ver olur mu?

Kızlar ben park yatak almaya karar verdim herkes çok kullanışlı oluyor dedi. Ama bakıyorum bakıyorum hiç beğenemiyorum çok cafcaflı renkli geliyor, ben daha pastel sade şeyleri seviyorum. Benim gibi düşünüpde bi tane bile beğenemeyen var mı?

İşte o ben oluyorum. Hepsi rengarek. Bir tek Graco marka var krem tonlarında gördüğüm o da dünyanın parası.

........ varya oraya bakınca görmüştüm uygun açık renkli birşey. Ona bak istersen:

http://www........./i-love-you-bebe-60x120-lux-hamakli-oyun-parki-yatak-hediye-P17225163

Ben adını yazayım tabii siteler çıkmamış unuttum :

I-love you Bebe 60x120 Lüx Hamaklı Oyun Parkı + Yatak Hediye

Son düzenleme:
yok cnm kesin karar verdim yaptırıcam.
aç karnına uzun süre beklemek korkutuyor beni biraz ama bebişim için katlanıcam:emir_bebek:
beni de ac kalmak degilde o sekerli suyu icmek korkutuyor.

Maşallah kizim sen baya duzmussun bende daha bir kaç tane badicik ve yelek var o kadar ama hafta sonu forumda okadar h&m den bahsettiler ki oraya bir dalmayi dusunuyorum hepside birbirinden güzel allah saglikla huzurla giydirmeyi nasip etsin :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
saol canim benim insallah.

cnmm çok şekerler allah sağlıkla kullanmanızı nasip etsin :nazar:
bende bebişime cicişler aldım. resimlerini çekip koyarımm :KK16:
saol cnm cek de bakalim.

Valla kızlar ben şeker testinde 100 lük yapılırken mecalim kalmadı.hastanede bir odaya yatmak zorunda kaldım.hemşireler odama gelip kan aldılar dayanamadım.ama oldu geçti çok şükür.zor iş.ama 50 lik kolay.onda koltukta normal oturarak geçirebildim zamanımı.
iki kere mi yapilio cnm 50 lik 100 luk olarak.

Turquoise maşallah anam Güle güle giysn ortsun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
saol cnm insallah.

evet onun karakeri bu yani değişmez sanırım oyüzden çok üzülmemek lazım
he sekerim aynen..benimkide mesela yolda giderken elimi tutmak istemez hic sevmezmis.ben koluna gorerim.ama kimisi kapidan cikar ciknaz karisinin elini tutar.

50 likte açken önce bir kere aldılar koldan.sonra şekeri içtim.1 saat sonra bi daha koldan aldılar bitti.100 lükte açken aldılar koldan.şekeri içtim sonra tam 3 kere daha aldılar koldan birer saat arayla canım.parmaktan hiç almadılar.
allah allah acaba benimki kaclik olucak ?

Kızlar ben park yatak almaya karar verdim herkes çok kullanışlı oluyor dedi. Ama bakıyorum bakıyorum hiç beğenemiyorum çok cafcaflı renkli geliyor, ben daha pastel sade şeyleri seviyorum. Benim gibi düşünüpde bi tane bile beğenemeyen var mı?
Cnm bembeyaz olanlari da var bulabilirsin ins.

saol cnm cek de bakalim.

saol cnm insallah.

he sekerim aynen..benimkide mesela yolda giderken elimi tutmak istemez hic sevmezmis.ben koluna gorerim.ama kimisi kapidan cikar ciknaz karisinin elini tutar.

herkesin kendince huyları var demekki.

Doktorum gece 12 den sonra bişey yeme dedi sabah da saat 8:30 da ilk kanım alındı.3 gün diyet de yap demedi.bilemiyorum.yeni doğum yapmış arkadaşlarıma sordum ben de.onlarınki de benimki gibi yapılmış.hastaneden hastaneye yapılışı mı değişiyor bilmiyorum seninki de hemen hemen aynı gerçi sadece 3.saat kanı almamışlar.

Valla her yerin kendine has sistemi var demek ki. Ben simdi internetten baktim, 75gr imis benimki. 75gr 2 saatte bitiyormus. Doktor sanirim aileden oldugu icin 50 ile baslatmak yerine 75 secenegini verdi direk.

Tambur arkadaşım sonucu ne zaman çıkcak?inşallah güzel çıkar.bize de haber ver olur mu?

Sonuc aslinda cabuk cikiyor ama bir yogunluk var, pazartesi gelin dediler. Sonuclari alayim haber verecegim, cok sagol. Peki senin sonuc ne?
Ben kacirdiysam daha önce yazdiysan...

Son düzenleme:
selam kızlar,

makemebabies diye bi sitede eşinizin ve kendi fotonuzu ekleyerek bebişinizin neye benzeyeceğine bakabilirsiniz:) deneme sınırsız.
ben pek eğlendim :KK1:

http://www.makemebabies.com/

$baby.jpg $babywb20140415024500d4437bbb14204fb907a25497cabc39cd.jpg

Eklentiler

• $c08b45ca43e252bdb120700d7b7e36bd.jpg
    $c08b45ca43e252bdb120700d7b7e36bd.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 59
kız maşallah sana bunlar ne böyle doldurmuşsun süperler hepside.EE senin bi eksiğin kalmamış sanırım herşeyi tamam.
var cnm ev tipi ana kucagi ates olcer bebek telsizi burun aspratoru kremleri sampuani bezi vs.
Bana gecelik , canta..
Bebek sekeri kapi susu hali perde bunlar eksik.
Bu da benim yatagima sericegimiz pike.
$Screenshot_2014-04-17-13-11-27.jpg

saol cnm cek de bakalim.

saol cnm insallah.

Önce 50 lik yapıldı bana.sonucum üst sınırda çıktı bi de anne tarafım komple şeker hastası olunca.100lük de yapıldı.

Valla her yerin kendine has sistemi var demek ki. Ben simdi internetten baktim, 75gr imis benimki. 75gr 2 saatte bitiyormus. Doktor sanirim aileden oldugu icin 50 ile baslatmak yerine 75 secenegini verdi direk.

Sonuc aslinda cabuk cikiyor ama bir yogunluk var, pazartesi gelin dediler. Sonuclari alayim haber verecegim, cok sagol. Peki senin sonuc ne?
Ben kacirdiysam daha önce yazdiysan...

50 lik üst sınırda çıktı.o yüzden 100 lük yapıldı.onda da 2.saatte alınan kanda üst sınırı birazcık geçmiş malesef.doktorum endokrin uzmanına gönderdi beni.endokrin uzmanı bende şeker olmadığını ama yine de önlem amaçlı bir test yapalım dedi.5 günlük diyet verdi ve şeker ölçüm aleti verdi.günde 4 defa şekerimi ölçüp not alıyorum tabi diyete uyarak.pazartesi kontrolüm var.bu sonuçlara göre karar verilecek.şimdilik ölçümlerim çok iyi gidiyor.benim amniyon sıvım da fazla o yüzden asla şekerimin çıkmaması lazımmış.bakalım pazartesi sonuç ne olacak.

50 lik üst sınırda çıktı.o yüzden 100 lük yapıldı.onda da 2.saatte alınan kanda üst sınırı birazcık geçmiş malesef.doktorum endokrin uzmanına gönderdi beni.endokrin uzmanı bende şeker olmadığını ama yine de önlem amaçlı bir test yapalım dedi.5 günlük diyet verdi ve şeker ölçüm aleti verdi.günde 4 defa şekerimi ölçüp not alıyorum tabi diyete uyarak.pazartesi kontrolüm var.bu sonuçlara göre karar verilecek.şimdilik ölçümlerim çok iyi gidiyor.benim amniyon sıvım da fazla o yüzden asla şekerimin çıkmaması lazımmış.bakalım pazartesi sonuç ne olacak.

Ölcülerinin iyi gitmesi cok iyi o zaman. Insallah pazartesi kontrolde de iyi sonuclar alirsin da sorun olmaz. Senin de pazartesi geliyor sonuclar desene :)
Bakalim ne diyecekler ikimize birden. :KK1:

Kizlar merhaba cook heyecanliyim yarin ayrintili ult.gidecegim.cok merak ediyrum yavrumuuu:KK66:))
Erkekler boyle benim esimde cok heyecanli merak ediyor ama cok gosteremiyor sevgisini ilgisini..hic bisey alayim yapayim derdi yok :KK66: elimiz biraz sikisik oldugundan bende sadece bakmakla yetiniyrum..biraz elimiz bolladinca alacagiz sanirim.bende elimiz sikisik oldugundan esimi kirmamak icin cok dile getirmiyorum.ama ailesine kirginligim daha fazla..bizim 3sene cocugumuz olmadi ve tup bebekle kavustuk mucizemize ama her gordugunde soran varmi bisey diye soran kv.dem hamile kaldigimdan beri 3 kere aradi..ikisinde kendi isi vardi rica etmrk icin aradi..ama esimi her ikigune bir ariyr..nispetmi yapiyt anlamadim.surekli karin degisti arayip sormuyor diyor esime..ne yapacagimi sasirdim.stres yapmamak bebegimle ilgilenmek istiyorum .zatrn ise gidiyrum zor geciyr en guzel donemim ama yardim etmedikleri gibi birde golge ediyr sikinti veriyorlar..ne diyeyim allahim bildigi gibi yapsin[/QUOT

aman arkadasim bosver kim aramis aramamis takma kafani uzme kendini
yarin gorcen bebisini onu dusun ayyy cok heycan verici hemen bize haber ver bende 26da gidcm
hemen zaman gecsin istiyorum valla.ayrica bu hamilelik pskolojisini anlayan bir kisi yok
herhalde herkez bize anlayisli olcagina bizden bekliyolarya gicik oluyorum
bizi bizden baskasi anlamazzEn Büyük KK

X