2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aslında o janjanlı olanlar 6 aya kadar
neden bilio musun
arkadaşım aldı ondan biliorum
ortası cok çukur onların
bebeği yatırınca bi 2 büklüm oluyo çocuk içinde
bana cok rahatsız gelmişti

bu daha düz

teşekkür ederim canım aklımda bulunsun.. mayısta alıcaz o zamana kadar fikir topluyorum

selam annişler,sonunda ayrıntılı ultrasona girdim çok şükür bi anormallik yoktu,ama doktor resmini çekip veremedi çünkü yüzünü kapatmıştı göstermedi,doğum tarihimde belli oldu sayılır 1 ağustosta sezeryan olucakmışım,2,5 kg almışım diye doktor çok kızdı,o kadarda dikkat ediyorum yediklerime,ama almışım ne yapayım,bu ünlüler nasıl kg almadan hamileliği bitiriyor imrendim

Cok tesekkür ederim!! Yoga mi yapiyorsun? Daha önce ben de yapmistim, biraktim, simdi hamilelik yogasina gitmek istiyorum aslinda.
Yalniz o dönem yoganin pilatesten daha yorucu oldugunu fark etmistim. Hamilelik yogasi yormuyordur sanirim.

Cok sevindim NEBA! :) Yalniz simdiden yönteme karar verdiler mi öyle? Yoksa sen mi karar verdin? Yazdigin kadariyla sanki onlar sezeryan olmani istemis gibi. Nedeni ne peki? Kilo degil sanirim?

Su haftaya kadar toplam kac kilo aldin?

Canim telden göstermiyorum durbakalim ekledi ana kucağı ondan bahsediyorum birkaç sayfa geriye bak
hee gordum simdi cnm guzelmis.fiyatida iyi.

gozun aydin cnm senin dr da bi acayipmis 6 aylik olduk nerdeyse 2.5 kilo fazlamiymis sacmalamis yani.anlayamadim valla 1 kilo mu almaliymisiz bu zamana kadar.

Cok sevindim NEBA! :) Yalniz simdiden yönteme karar verdiler mi öyle? Yoksa sen mi karar verdin? Yazdigin kadariyla sanki onlar sezeryan olmani istemis gibi. Nedeni ne peki? Kilo degil sanirim?

Su haftaya kadar toplam kac kilo aldin?

yarın 24.haftaya girecem toplam 2 buçuk kg aldım canım ama doktorum dedi 5kg ile hamilelik bitecek,sezeryana doktor karar vermedi canım hani geçen konuştuk benim bi bebiş vardı bu süpriz bebiş demiştim hatırladınmı..ilk doğumumla bunun arası kısa olduğu için kg alma dikişler açılır diyor,benim ilk doğum sezeryandı mecbur buda sezeryan olacak,ben normal doğuracaktım sancı filan çektim ama rahimde açılma olmadı mecbur sezeryana aldılar,bi defa sezeryan doğunca sonraki doğumlarda sezeryan oluyor

Sana bişi diyim mi rekor Çağla Şikel de 6 kilo ile bitirdi hatun. Sen nasıl 5 kilo ile bitiricen. Özel bir durumun yoksa, atıp tutmak istemem ama doktorun biraz abartmış olabilir mi

hii o yuzden mi kilo alma dio.bebegin kac aylik suanda? Ama 5 kiloyla bitirmen cok zor 3 kilo bebek 4 kilo su desek bile 7 kilo oluyor.

hee gordum simdi cnm guzelmis.fiyatida iyi.

gozun aydin cnm senin dr da bi acayipmis 6 aylik olduk nerdeyse 2.5 kilo fazlamiymis sacmalamis yani.anlayamadim valla 1 kilo mu almaliymisiz bu zamana kadar.

doktor dedi 28.haftadan sonra kg almaya başlayacaksın ve tüm hamileliğin 5 kg ile bitecek,ne yapayım arkadaşım bende dediğini yapmaya çalışıyorum am doktorda haklı sezeryan dikişlerin bi açılırsa zor olur diyor(dahi 15 ay önce doğum yaptım çok hızlıyımda)

hii o yuzden mi kilo alma dio.bebegin kac aylik suanda? Ama 5 kiloyla bitirmen cok zor 3 kilo bebek 4 kilo su desek bile 7 kilo oluyor.

bilmiyorumki bende o mantıkla düşündüm ablam çok şişmandı,hamileliğinde 4 kg aldı o çocuk nerden çıktı bilmiyorum,yegenim maşallah ufak bir tosuncuktu 4kilo 400gr doğmuştu,
ama ben ilk hamileliğimde 25 kg aldım sonrada bi güzel verdim,kg ya takıntılı biri değilim ben bebiş sağlıklı olsun ben kg veririm ama ne bileyim doktor korkutuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…