2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sat 25.11.13 muhtemelen doğum agustos sonu olacak cinsiyet belli oldu erkekmis suan 19 haftalik allah herkesin gönlüne göre versin.saglikli sıhhatli kucagimiza almayi nasip etsin bu arada yazı koca gobeklerle gecirecegiz yazın hamilelik zor ilk doğumdan tecrubeliyim o da 2011 temmuzdu☺

Ben ilk doğumda bebettonun hastane çıkışını aldım alternatif takımlar battaniye vs ürünleri çok kaliteli yine o markayı düşünüyorum. Bence internet sitesinden almak iyi değil yani kumaş kalitesini anlamak gerek dokunup keşfetmek gerek

dün işyerimden bi arkadaşada söyledim gitti baktı bulamadı burda.. kocaelinin doğum potansiyeli daha yüksek sanırım

Son 1-2 haftada inanılmaz inaılmaz büyüdü
sanki 8 aylık gibi
yaa varmı benim gibi karnı çok büyük olan
ama 5,5 ay olan

ben varım cnm 22 bitti son iki haftada şiştim 7 aylık gibiyim :)))

kızz o resmi ben koydum deliiiKüvet senin devrelerini karıştırdı sanırım

kızlar ya biraz önce beyaz ışıkta baktım aynada kendime.. belimin 2 yan tarafında küçük çatlaklar olmuş elimle yayınca belli oluyor yoksa belli değil başlıyo muyuz çatlamaya ? ben günde 1 kez karışık yağ sürüyorum siz günde kaç kez sürüyosunuz ?ne sürüyosunuz?

Bilmiyorum ki niye kesdi, bir daha oldu mu lekelenme dedi yok olmadı dedim ama zaten progestan kullanıyordum o zaman. enfeksiyon fitili donaxly verdi kanama tekrar olunca, onu bitirdim dünden beri sadece akıntı var çok şükür ama genelde yatıyorum. pazartesi işe başlıcam çok korkuyorum tekrar olur diye? progestan a devam etsem mi diyorum diğer doktorun dediği gibi, o 12. haftaya kadar devam et demişti? ama araya da başka bir ilaç girdi ya bir problem olur mu acaba? randevum perşembe inşallah bir daha lekelenme olmaz.
inşallah iyi olur bebişlerimiz, sağlıkla kucağımıza alırız.
çok teşekkür ediyorum, rahatladım şimdi biraz, inşallah görürüm 20. haftaları.

teşekkür ediyorum.bunları okudukça rahatlıyorum. benim şu an 11+3. inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

sanki 8 aylık gibi
ama 5,5 ay olan

ben varım cnm 22 bitti son iki haftada şiştim 7 aylık gibiyim :)))

Ben varım ben varım. kocaman yahu. Benimle aynı dönem olanlara bakıyorum daha normal görünüyorlar sanki. Benim sanki 7 aylık şuan

sanki 8 aylık gibi
ama 5,5 ay olan

5 ay bitince katlanarak büyüyor sanki.benim 21.haftam ama göbeğim sanki 6 aylık gibi.akşamları daha bir büyük görünüyor.sabahları kuş gibi hafif ama akşamları kendimi şişmiş ağır hissediyorum.

sadece ultrasonla üstten bakıyorlar, hamile kaldığımdan beri bir problem gözükmüyor kesede kanama yoktu çok şükür 9. haftada gitmiştim en son. Ama gebe kalmadan 2 ay önce falan vajinal ultrasonla bakıldı problem yok dendi. bakılmış mıdır sence rahim kalınlığına, boyuna? çünkü gebe kalmak istiyorum kontrole geldim falan demiştim o zaman.

Bana sorarsan ki başımdan 3 hamilelik geçti.12.haftaya kadar kullan diyen doktoruna devam et derim.o daha mantıklı müdahale etmiş bence.

Canim ben sabah aksam suruyorum önce vücudumu islatiyorum sonra suruyorum daha iyi cekiyor kesinlikle iki kere sürmeye başla usenmicez artik ne yapalim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben hastane çıkışını morhercaredan aldım 2 takım ve birkaç parça daha aldım orası biraz pahalı aldıklarım 400 tuttu sonra limango ve markafoniden aldım battaniye havlu giyecek falan çok uygun hem de ürünler geldi pamuğu palan da iyi yumuşacık

Ben bugün ayrıntıliya girdim. Ama hiç beklediğim gibi olmadı normal ultrason gibi ki öyle heralde dışarda telefona bakan bayan normal ultrason sadece radyoloji uzmanı bakacak dedi telefon eden birine. .neyse birsey yok dedi dün zaten aynı şekilde her yerini doktor gösterdi yine Dudakta birsey olmadigini söyledi iki defa baktı gösterdi. Benim dememle bir parmaklarını saydik.. ya on dk yapıldığını söyleyen arkadaşlar yeniden yaptırmayi düşünüyor mu.?Benim içime sinmedi aslında çok büyük hayal kirliliğina uğradım böyle vesikalık alacaktim dört boyutlu harika dedi herkes puff. .

Canım tüm ölçümlerini yaptıysa için rahat olsun. Damarları, kemikleri, beynini, kalbini filan inceledi mi? Zaten detaylı ultrason siyah-beyazla bakılıyor.

Canım tüm ölçümlerini yaptıysa için rahat olsun. Damarları, kemikleri, beynini, kalbini filan inceledi mi? Zaten detaylı ultrason siyah-beyazla bakılıyor.

Yapıldı canım rapordada yazıyor. .kalbi, odaciklari , diğer organları filan bakildi ölçüm yaptı ama damari bilmiyorum bazi şeyleri demedi..nerenin damari . çok teşekkürler canım

Son düzenleme:

Canim devlettemi yaptirdin ozeldemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…