2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Simdi a101 deyim hem aliyom hem yaziyom pembe pembe bayildimmmm :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim etrafımdaki pediatri doktorları bile Braunun kulaktan ateş ölçerini kullanıyor.vE Koltuk altından ölçüm yapmak okadar zorki bebek sabit durmuyor doğru düzgün ama yinede siz bilirsiniz tabi

Son 1-2 haftada inanılmaz inaılmaz büyüdü
sanki 8 aylık gibi
yaa varmı benim gibi karnı çok büyük olan
ama 5,5 ay olan

Canım benim etrafımdaki pediatri doktorları bile Braunun kulaktan ateş ölçerini kullanıyor.vE Koltuk altından ölçüm yapmak okadar zorki bebek sabit durmuyor doğru düzgün ama yinede siz bilirsiniz tabi

ama bebek kafasını da tutamaz ki sabit hele ağlarken? Kolunu kıstırırsın en azından ne biliyim. Bi de kulaktan ölçmek daha teferruatlı değil mi?

Son 1-2 haftada inanılmaz inaılmaz büyüdü
sanki 8 aylık gibi
yaa varmı benim gibi karnı çok büyük olan
ama 5,5 ay olan

ilk bebek mi seninki canım? benimki de büyüdü (ikinci) 8 aylık gibi olmasada 6 aylık gibi duruyo.ikinci bebekte öyle oluyo genelde.

kızlar lütfen bebişlerin elektroniklerini,puset,beşik vb. şeyleri hep ikincide de kullanabileceğiniz şekilde alın.tek seferlik değil yani.eşim saçma bi bebek telsizi almıştı oğlumda zorlana zorlana kullandım ki telsiz iyi bişey.son zamanlarda iyice kafayı yedi şimdi tekrar almamız lazım.o para boşa gitmiş oldu.anlatamıyorumki bunu ben

kızlarrr bu arada şimdi bişey daha öğrendim.Şu sudocrem in pişik kremini de almıştım.Üzerini okuyordum.Her türlü yara,kaşıntı,çatlak,pişik vs. için kullanıldığı gibi emziren annelerin göğüs ucu kremi olarak da kullanılıyormuş.Haberiniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…