2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yapıldı canım rapordada yazıyor. .kalbi, odaciklari , diğer organları filan bakildi ölçüm yaptı ama damari bilmiyorum bazi şeyleri demedi..nerenin damari . çok teşekkürler canım

hem bebeğin kalbindeki, hem de plasentadaki damarlara bakmıştı benim doktor. ekranda mavi kırmızı renkler oluşuyor damardaki kan akışına bakarken.

5 ay bitince katlanarak büyüyor sanki.benim 21.haftam ama göbeğim sanki 6 aylık gibi.akşamları daha bir büyük görünüyor.sabahları kuş gibi hafif ama akşamları kendimi şişmiş ağır hissediyorum.

Ben de oyleyim sabah minicik ama ogleden sonra kocaman oluyor ama yine de bol gitindigim icin daha kimse anlamiyor hamile oldugumu:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sadece ultrasonla üstten bakıyorlar, hamile kaldığımdan beri bir problem gözükmüyor kesede kanama yoktu çok şükür 9. haftada gitmiştim en son. Ama gebe kalmadan 2 ay önce falan vajinal ultrasonla bakıldı problem yok dendi. bakılmış mıdır sence rahim kalınlığına, boyuna? çünkü gebe kalmak istiyorum kontrole geldim falan demiştim o zaman.

Eger bi sknti olsa o zaman soylerdi doktor merak etme yoktur o halde. Dokuz ay boyunca kanama yasayip saglikla doguran bir sürü insan var benim de her an kanam riskim var farkli bi sebepten icini ferah tut çok dusunmeolumsuzluklari bence :KK66: domtoruna guvenmen en önemlisi bence. Guvenin tamsa sknti yapma.

slm kızlar benim çok akıntım olduğu için doktor bana donaxyl diye bi vajinal tablet vermişti bunu kullanan varmı 3.tableti kullandım dün gece bugün sağ kasımda durup durup ağrı giriyo sanki rahatsız etti çok normalmi acaba

Bana sorarsan ki başımdan 3 hamilelik geçti.12.haftaya kadar kullan diyen doktoruna devam et derim.o daha mantıklı müdahale etmiş bence.

çoğu kişi öyle diyor ama çok sert ve soğuk bir doktor. ayrıca çok yoğun. insanla pek konuşmuyor, resmen bir şey sormaya korkuyorum. belki çok daha bilgili ama soğuk işte. doğumda onunla rahat edemem gibi geliyor.

Eger bi sknti olsa o zaman soylerdi doktor merak etme yoktur o halde. Dokuz ay boyunca kanama yasayip saglikla doguran bir sürü insan var benim de her an kanam riskim var farkli bi sebepten icini ferah tut çok dusunmeolumsuzluklari bence :KK66: domtoruna guvenmen en önemlisi bence. Guvenin tamsa sknti yapma.

inşallah yoktur bir sorun. hala ince ince kan görüyorum bugün çok çok ince ama, huzursuzlanıyorum:KK43:
çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Ben varım ben varım. kocaman yahu. Benimle aynı dönem olanlara bakıyorum daha normal görünüyorlar sanki. Benim sanki 7 aylık şuan :KK17:

ben varım bir de :) benim 3. aydan beri belli bu hafta daha kocaman işyerindeki kadınlar hep daha büyük görünüyor diyor utanıyorum artık bi de ilk bebek 2. olursa ne olurum bilmiyorum gece bebeği yap sabah şiş göbek gibi bisey olcam sanırım

hem bebeğin kalbindeki, hem de plasentadaki damarlara bakmıştı benim doktor. ekranda mavi kırmızı renkler oluşuyor damardaki kan akışına bakarken.

ben de ayın 25 inde ayrıntılıya giricem neler yapılıyor nelere dikkat etmeliyim neler sormalıyım ayrıntılı olarak anlatabilirmisin canım benim dr pek konuşmayan sormadıkça bir şey söylemeyen biri sonradan aklıma takılan bir şey olmasın

inşallah yoktur bir sorun. hala ince ince kan görüyorum bugün çok çok ince ama, huzursuzlanıyorum:KK43:
çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

O emli degil canim ama sen nerde yasiyosun bence imkan varsa bi doktora daha gorunsen icin rahat eder :KK66:

ben varım bir de :) benim 3. aydan beri belli bu hafta daha kocaman işyerindeki kadınlar hep daha büyük görünüyor diyor utanıyorum artık bi de ilk bebek 2. olursa ne olurum bilmiyorum gece bebeği yap sabah şiş göbek gibi bisey olcam sanırım

😆😆😆 alemsin guldum baya teste falan gerek kalmaz ama dogurana kadar patlarsin

Benim de 3 aydan beri gayet ortada göbeğim. 2.ci de durum vahim olacak gercekten :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim devlettemi yaptirdin ozeldemi?
Özel canım

Kalbine öyle baktı mavi ve Kırmızı renkler oldu evet ama plasentadakini görmedim. .

😆😆😆 alemsin guldum baya teste falan gerek kalmaz ama dogurana kadar patlarsin

belki benjamin button gibi tersine hamile olurum o umudum da var mesela 9. ayda kuğu gibi doğuma girmek güzel olurdu

Canim devlettemi yaptirdin ozeldemi?

Özel hastaneydi canim

Kalbine öyle baktı mavi ve Kırmızı renkler oldu evet ama plasentadakini görmedim. .

Benim de 3 aydan beri gayet ortada göbeğim. 2.ci de durum vahim olacak gercekten :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yaşasın:KK52: benim gibi birini bulmak ne güzel forumu okudukça kendimden soğuyordum bozukmuyum ben diye aslında bir de benim bebiş küçük eylül annesi olmam gerekiyor ama sağlık sorunları nedeniyle sezeryan ağustos sonuna geliyor :)

Neden sezeryan olman gerekio ki. Benim de sezeryan olmam gerekio plasentadan oturu. Benjamin Button gibi olmayı ben de isterdim kugu gibi girsek ne iyi olurdu ama bebisler izin vermez :)

Kızlar pazartesi doktora kontrole gidicem.inşallah herşey yolunda giderse belki haftada bir gün dışarı çıkmama izin verme ihtimali var.nolur dua edin benim için.yat yat çok bunaldım.

Son düzenleme:
Kızlar pazartesi doktora kontrole gidicem.inşallah herşey yolunda giderse belki haftada bir gün dışarı çıkmama izin verme ihtimali var.nolur dua edin benim için.yat yat çok bunaldım.

Duaciyim canim inşallah guzel seyler duyarsın bir gun degil her gun cikabilirsin turp gibisinjz sen de bebek de desin doktorun innsallah :))

tatlım sen sürekli yatmak zorundamısın geçmiş olsun ne zordur..
inş iyisindir de dr.un izin verir kalkamana.. hamileliğinin tadını çıkarırsın doya doya :KK34:

benimde hiç karnım yok desem yeridir :))

X