2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım o poşetleri özellikle çalışan anneler kullanıyor.Sütünü sağıp o poşetlere koyuyorlar onuda dondurucuya atıyorlar.Gün içinde o sütü çıkarıp ısıtıp bebişe içiriyor kim bakıyorsa.Veya bebişi erken doğup küvez de kalan anneler sütünü sağıp o poşetlerle koyup hemşirelere veriyorlar onlarda bebişe içiriyorlar.

Hımmm baya iyiymis bende alayim bulunsun ozaman ne olur ne olmaz teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

burun aspiratörü ve yan yatma yastığı ne ???
Burun aspratörü bebişin şümüklerini temizlemek için:KK9:Vakumlu bişey bu dışarı çekiyor burnu açıyor.Yan yatma yastığı da $yastýk.png bu canım bak.Bebeğin boulmadan dönmeden güvenli uyumasını sağlıyo.Belli aralıklarla bebeğin pozisyonunu değiştiriyorsun hep sağa veya hep sola yatmamış oluyor böylece

Bugün Sağlık ocagina gittim şeker yuklemesi yaptik 3 kere kan aldilar sonuclarini yarin alicam bakalim. Bebeğin kalp atislarini duyamad sırtını dönük duruyosa duyamabiliriz dedi ebe ama ben oynuo hissediorum yani endiselendim ondan sonra daha az oynamaya başladı sanki psikolojikmi ne anlamadim yaa :KK43:

psikolojik canım, kendini dnlediğinde hareket etmiyo sıpalar, akışına bırakınca başlıyorlar dönmeye :)

Her aile hekimi yapıyor mu acaba şeker yüklemesini? bana da 3 hafta sonra yaptır dedi, ne yaptın bi anlatır mısın? benim hiçbi bilgim yok da bununla alakalı..

iyi bak şanslısın ne güzel bende önümüzdeki aylarda alıcam inşallah internette daha uygun muhtemelen internetten alırım... geçen sene işyerindeki arkadaşım gündüz sağardı sütünü biraz sesli çalışıyor ama çok işe yarıyor. yaa başka ne var alınacak acaba unutmak kaçırmak istemiyorum... sende var mı liste??

valla en önemlisi bence ateş ölçer alın atın köşeye
şu kulaktan saniyide ölçemnden bahsediyorum ben ikk zamanlar alıp attım köşeye

burun aspiratörü ve yan yatma yastığı ne ???

Canim ben burun aspiratoru aldim bi ucunu bebegin burnuna koyuyosun diğer ucu senin agzinda sonra nefesinle cekiyosun burnundaki sumukler bir hazneye doluyo çok kullanisli olduğunu duydugumdan aldim bakalim :) yastikda hamileliğin son aylarinda sol tarafına yattiginda karninin altina destek amaçli koyup rahatça yatabilmen içinmiş ben daha almadim ama alicam herkes çok rahat diyo :KK66:

Burun aspratörü bebişin şümüklerini temizlemek için:KK9:Vakumlu bişey bu dışarı çekiyor burnu açıyor.Yan yatma yastığı da Eki Görüntüle 1063350 bu canım bak.Bebeğin boulmadan dönmeden güvenli uyumasını sağlıyo.Belli aralıklarla bebeğin pozisyonunu değiştiriyorsun hep sağa veya hep sola yatmamış oluyor böylece

$images.jpg $imagesjh.jpg bunlardan hangisi??

yan yatma yastığı mantıklıymış canım işe yarar gibi görünüyor

Burun aspratörü bebişin şümüklerini temizlemek için:KK9:Vakumlu bişey bu dışarı çekiyor burnu açıyor.Yan yatma yastığı da Eki Görüntüle 1063350 bu canım bak.Bebeğin boulmadan dönmeden güvenli uyumasını sağlıyo.Belli aralıklarla bebeğin pozisyonunu değiştiriyorsun hep sağa veya hep sola yatmamış oluyor böylece

Aaa evet bide bebek için olanlari var yan yatarken kullanması için oda iyiymis şimdiki Veletler çok sansli :)

Eki Görüntüle 1063364 Eki Görüntüle 1063367 bunlardan hangisi??

yan yatma yastığı mantıklıymış canım işe yarar gibi görünüyor
canım ben burun aspratörünü chicconun kini aldım beyaz olan.Ama ablam bitane kullanıyor o değişik ben onu almadım tuhaf geldi.Bi ucunu bebeğin burnuna sokuyo diğer ucunu kendi ağzına alıp hızla çekiyo yani kendi nefesiyle çekiyo:KK52::KK52:arası kapalı anneye bişey gitmiyor ama yinede herkesin içinde yapamam ben çok garip :KK9::KK9::KK9:

Aaa evet bide bebek için olanlari var yan yatarken kullanması için oda iyiymis şimdiki Veletler çok sansli :)

evet ben mavisinden aldım bu yastığın.Hakkaten çok şanslılar bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu:KK9:

ALdım canım ben onu hatta ilk onu aldım Braun un 4520 kulaktan ölçenden evet önemli o

Ya bende aldim kulaktan olcerden bir gece ateslendim olctum hem de test yapmis olurum diye ilk 38 cikti sonra bir saat bekledim bu sefer 39.5 cikti ben tabi Kosa Kosa acile gittim orda olctuler 37.5 cikti simdi şüpheli bakiyorum ondada çok karasizim

Canim ben burun aspiratoru aldim bi ucunu bebegin burnuna koyuyosun diğer ucu senin agzinda sonra nefesinle cekiyosun burnundaki sumukler bir hazneye doluyo çok kullanisli olduğunu duydugumdan aldim bakalim :) yastikda hamileliğin son aylarinda sol tarafına yattiginda karninin altina destek amaçli koyup rahatça yatabilmen içinmiş ben daha almadim ama alicam herkes çok rahat diyo :KK66:

canım bu yan yatma yastığı bebek içinmiş onun boğulma riski olmadan uyuması için...

canım ben burun aspratörünü chicconun kini aldım beyaz olan.Ama ablam bitane kullanıyor o değişik ben onu almadım tuhaf geldi.Bi ucunu bebeğin burnuna sokuyo diğer ucunu kendi ağzına alıp hızla çekiyo yani kendi nefesiyle çekiyo:KK52::KK52:arası kapalı anneye bişey gitmiyor ama yinede herkesin içinde yapamam ben çok garip :KK9::KK9::KK9:

yaa bir arkadaş daha yazmışta o ne öyle iğrenç :))))

Ya bende aldim kulaktan olcerden bir gece ateslendim olctum hem de test yapmis olurum diye ilk 38 cikti sonra bir saat bekledim bu sefer 39.5 cikti ben tabi Kosa Kosa acile gittim orda olctuler 37.5 cikti simdi şüpheli bakiyorum ondada çok karasizim

Canım ateş ölçerinin markası ne?2.si Kulaktan ölçenler 1 derece falan farkediyor bunu doktorlarda söylüyor.Bu braunu burada gittiğimiz bir pediatri doktoru kullanıyordu ve internettende çok araştırdım en çok tavsiye edilen buydu oyüzden aldım.

X