2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bu senin link attığın ana kucağını almak istiyorum da ben.
indirimdeki sitelerde 159 tl. başka sitelerde ucuzu var ama tüketmiş hainler
sence alsam mı bilemedim yoksa acele etmesem mi:44:

Ben dun girdim parmaklarını falan saydik doktorla birlikte her seyi guzeldi cok sukur kesin kiz dimi dedim bak kukusu diye gosterdi seyini :)) raporu tek tek okudim 4lu test ve kan idrar testiyle beraber kendi doktoruma gosterdim her sey yolunda dedi biraz trombosit degerim dusuk normalde son 3 ay dusermis ama cok o emli degil dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bu senin link attığın ana kucağını almak istiyorum da ben.
indirimdeki sitelerde 159 tl. başka sitelerde ucuzu var ama tüketmiş hainler
sence alsam mı bilemedim yoksa acele etmesem mi:44:

valla ben beklemedeyim canım, en sonlara bırakmayı düşünüyorum. Hediye almak isteyenler olabiliyor, belki onlara satarım
Bebiş doğduktan sonra da alınabilir bence, zaten 2 günde gelir kargo. İnşallah joker'de de tükenmez tabi :44:

ooo cok sukur cnm oglan askere gitcek pipiyi yeni gosterdi :) hadi hayirli olsun.ben napim dun gittim asiyi yaptirdim.simdi biraz evde is yapicam heryer darma daginik.

evet ya benim utangac oglum göstermedi kendini...

ah ah o daginikliktan bana hic bahsetme daha iyi...benim tasinma telasi basladi...gel birde benim evin daginikligina bak...

bizim diğer ürünleri babaanne aldığı için bari bunu ben alayım dedim
bebek doğduktan sonra bizim masraflar daha artacak. ev taşıma durumları var. şimdiden alıp koyayım kenara.
eşimde acele etme diyo ama sanki bütün ürünler tükenecek gibi saçma bi telaş alıyo beni

Tabi kendi bütçeni daha iyi bilirsin canım, eğer alman şu an daha rahatlatacaksa seni al tabi. Bana da yazarsın beğenip beğenmediğini :)

canım nasılsın özledim seni..nasıl bebişimiz annesi

Anladim canim. Ben en iyisi doktora bir sorayim. Tesekkürler!:)

canım hangi siteden aldın çantalı setleri ? :) ya bunları okuyunca acayip hevesleniyorum ama eşim 1 ay sonra başlarız almaya diyor..

canım hangi siteden aldın çantalı setleri ? :) ya bunları okuyunca acayip hevesleniyorum ama eşim 1 ay sonra başlarız almaya diyor..

canım sağlıklıvegüzel.com diye biyer var oradan aldım.Al bence çok bekleme çok eylenceli oluyor

biz de eşimle h sonu eşofman altı aldık adidas tan normalde medium giyiyorum L aldım eşim de L yani 2 eşofman altı ile idare edicem haziran a kadar haziran da da elbiseler :)kısmetse inşallah

Canım aynı şey bende de var biliyor musun?Biran önce bütün sitelerde ne var ne yok almak istiyorum sanki tükenecek hepsi satılacak ve bana hiçbişey kalmayacak gibi hissediyorum çok şapşalım

Canım hemşire bana çok ağrı yaparsa buz koy demişti.bir dene istersen.
cok agrirsa denerim cnm sabahtan beri isbyapiom evi supuruyorum filan simdi bi mola verdim aciktim devam edicem ama az kaldi.onlarda biraz tetikledi heralde otururken cok bi agrim yok.

cok kisa bi suredir diye tahmin ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…