2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba annişler:)

Ben de 3 kilo almış bulunuyorum son iki haftadır göbeğim de çıktı.

Ayın 20sine doğru detaylı ultrasyona gireceğim.

Kasık ağrıları ben de fazlaca oluyor özellikle uykudan uyandığım saatlerde.

Eskiden keyifli uykular çekerken şimdilerde bölünen uyku halim söz konusu, siz de durum nedir? Neden kaynaklanıyor olabilir?

hamileligin tadini cikarin kızlar.o kadar kutsal bi dönemki.sikayet etmeyin giyecek kiyafet bulamiyorum die.hamile kiyafeti satan dukkanlardan alin bi kac parça kiyafet giyin...süs satmayın ne warki.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iki pantolon aldım .3 tanede üst aldım. .ben kapalı olduğumdan uzun kol bulmak yazın sıkıntı yaratacagindan biraz bol aldım. Evde tayt giyiyorum o zaman karnım normal ama bu ara büyüdü. Yalnız hamile efosmani,pantolonu giyince sanki kocaman bisy. .atlet ve çamaşırda suanda skintim yok..ama açık olsam rahat rahat pantolon üstüne kısa giyerdim.

Ben evde sknti yok da iste zorlanmaya basladim göbeğim cok buyumedi ama yine de skyo pantolonlar. Bakalim alisverise gidecem bu ara umarim kafama gore bisiler bulabilirim.

Ben 3. aydan itibaren hamile pantolonu giymeye başladım.Sanırım son dönemlere doğru kocaman olcam

Kizlarrrrr gunde kac litre su iciyorsunuzzzzz
cnm olcmedim ama bol icmeye dikkat ediyorum bazen yedigin sey tuylu filan sa cok iciosun.dun suya doyamadim tuvaletten de cikamadim :) ama yeri gelio evde otururken aa su icmedim hic haa filan diom :)

Bide hareketleri bi gun hissedip bi gun hissetmediginiz oluyo muu
evet aynenn oyle oluyor ama sanirim yorgunlukla da alakali gun icinde disardaysam heralde o da yorulmus oluyor.mesela dun maasallah sabah basladi aksama kadar ara ara hic durmadi.karnimi acip bakmadan kendimi alamadim bakmicam bu seferr diom yine dayanamiyom :) gece yattim hala kioirdanio icimden uyu , hadi kizim artik uyu demeye basladim :)

günaydın benim 2. ayımda kanama olmuştu ozaman kullanmıştım 1-1.5 ay ,dediğin şey oturduğum yerden kalkarken oluyor bende bi boşluk gibi aşağıya doğru baskı gibi.. ama dr a sormadım bile.

canım benimki hep var adım atarken ayakta dururken,kalkarken.insan endişe ediyor.çünkü oğluma hamileliğimde böyle bişey yaşamamıştım.

kızlar bebişimin bakım ürünlerinide aldım nihayet.Şampuan,pişik kremi,sabun,kulak çöpü,maşrapa,masaj yağı,temizleme mendili,burun apratörü,alt değiştirme bezi dalinin.Marka sorarsanız.hem chicconun çantalı setini hem de mustela nın çantalı setini aldım kızlar.Çünkü zaten bunları alıp stok yapacaktım değişik değişik kullansın oğlum sonra hangisinden memnun kalırsak onu almaya devam ederiz diye iki markadan da aldım.Birde ekstradan sudocrem in pişik kremini aldım.Bugün kargoya veriyorlarmış yarın elimde olacak

Aynen canim 20haftada bundan haraketliydi ama ben okudum 22den aratacak insallah 21de tatil yapiyorlar minikler:)
canım ben hamile olduğumu öğrendiğimden ber eşimin eli elime deymedi neredeyse bakireyimeşim çok korkuyor bişey olacak diye sinir ediyo beni

ilişki mi o ne canım yeniyo mu??????

bebek çalışmalarından beri ben unuttumda nası bişey olduğunu

valla cnm ayiptir soylemrsi en son ekim ayindaydik :)

Yok kizlar ya biz unutmadik iliski vardi haftada 3kez filan 2ay ayri kaldik o zaman olmadik ama 16haftadan beri basladik sayilirdi ve doktor yasakladi bu hafta olmamaliymis
ama cogu kisilerde iliski bol.

kasık ağrıları ben de bi 20 gündür var.insanı huzursuz ediyor.biraz daha aralasam bacaklarımı bebek düşecekmiş gibi ağrı-baskı karışımı bişey ..prodgestan dedi dr um bir de istirahat.ahhh eşek kafam çok yordum kendimi

selam güzel anneler nasılsınız bakalım?????

duyduğum kampanya haberlerini sizlerle paylaşayım

e bebekte avent biberon ve emziklerde yüzde 25 indirim var.. birde yarın a101 e çeşitli bebek eşyaları gelecek bir göz atabilirsiniz...

güle güle kullanın iyi yapmışsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…