2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım göbek deliğinin altında hissediliyor, gayet normal. göbek deliğimin altında, sağda solda ortada herhangi bir yerde olabiliyor tepikler daha yukarı çıkmadılar çünkü. içimizde dört dönüyor keratalar

bide ben babaya hiss ettire bilsemmm küsüyor resmen kocis icerde kivraniyo aa elini koy bak diyorum o elini koyunca sakinlesiyooo bu cocuk beni sevmiyooo diyoo canim yaa...

Ben de düne kadar bir türlü hissettiremiyordum, dediğin gibi benim elime geliyor ama eşim elini koyunca sakinleşiyor bebek. tepiklese de hissedemiyordu. Dün ilk kez anladı nasıl bir darbe olduğunu

basla cnm basla..

ayyyy ben de nefes alamiyorummmm aldugim nefes bana yetmiyor burnum hep tikali hep kanli.. gunlerce basim agriyo .pencereyi acip onunde nefes alasim geliyor.

hehe senin kızını yerim ki ben

koyver gitsin hacı ne takıyon
artık bende gerildim zaten araştırdıkça altından bişeyler çıkıyor
bende koyvercem

Evhamlardan yoruldum artıkın. Balık yağı kapsülü almıştım, ona da tarantulam yeni üretim olmayınca toksiklenme olur dedi yabancı makale yolladı bunla ilgili. Kullanmıyorum ben de çünkü yeni üretim bulamıyorum. Haftada bir balık, bikaç gün kırmızı et yiyorum. Her gün süt falan içemiyorum. Vitaminleri düzenli kullanıyorum çünkü korkuyorum. Ben güçsüz kalırım ilerde kalsiyum eksikliğinden kemik erimem olur diye. Gerisini düşünmüyorum

ay canım ne güzel eşin de hissetmiş, bende çok net hissediyorum bazen dakikalarca çok hareketli maaşşaallahhh...eşime hissettiremedim hala bi kaç hafta sonrada o olur inşaallah...

1-2 haftaya o da hissetmeye başlar emin ol :) O zaman daha iyi anlıyorlar içinde bir canlı olduğunu

Selam arkadaslar ve onlarin melekeleri.. aslinda ben eylul annesi gibi gorunuyorum ama dr ikiz olduklari için eylulu beklemezler avustos ortasinda gelirler dedi.. :) bende geldim buraya siz neler yasiyosunuz gormek istedim.. Allahim izin verirse iki kiz evladim olacak carsamba gunude göreceğim meleklerimi .. cok özledim onlari coookk

Son düzenleme:

masallah ne güzel ben 2-3 gündür hissediyorum kıpırtıları ama eşim daha hissemedı elını karnıma koyuyor ama bizim oglan babya naz yapıyor

hoşgeldin aramıza, topiğimizin 2. ikiz annesi oldun :) Bilgilerini konu sahibi ayçaaaaa arkadaşımıza mesaj atarsan ilk sayfadaki listeye ekler seni :)

durumumuz aynı canım. benim eşimde evin tek oğlu.
annesi pazara yollarken bile gözleri dolar. bende beraber alalım beni bekle dedim ama kendisi beni pek takmadığından baskınlığını sürdürüyor.
napalım Allah başka sıkıntı vermesin artık.

bulunduğum bölgeden dolayı çalışmıyorum canım.
ama para sıkıntımız yok çok şükür. bebeğimiz için yatırım yapmıştık zaten.eğitim masraflarına kadar.
eşim işi şakaya vuruyo oh oh para bize kalıyor bende arabayı değiştiririm diyor
artık tekrar söylerim canım devam ederse sağlık olsun derim. kötü amaçlı yapmıyor nasıl olsa.
yeter ki bebeğimiz içinde huzurlu büyüsün

valla bende yoruldum. şunda bu var, bunda o var derken stresten bebişlere zarar vericez
annelerimizin karnında sıradan bir hamilelik süreciydik kim bilir. ama tosun giibi bebekler doğurmuşlar
paketli ürün çok tüketmedikçe sorun yok diye düşünüyorum ben.
bi bisküvi oluur, bi cips oluur, bi gofret olurrr

Kızlar, bebek alışverişinde hangi aya göre ne alınıyor, bi de bebekler çabuk büyüyor, çok fazla şey alıp ziyan olsun istemiyorum, ilk bebeğim olcak nasipse, kısa kollu çıtçıtlı 3 tane zıbın aldım 0-3 aylık bi de penye tulum, bebeklerimiz ağustosta doğcak hava sıcak olcak, ne düşünüyosunuz, bi de hastane çıkışı için 10lu 20 li takımlar var sizce gerekli mi hepsi kullanılır mı?

valla benimde ilk bebeğim. şimdi ablamla konuştum.
kısa kollu 3-4 tane al dedi. ama ince olsunlar dedi. ayaklı tulum bir tane al. çok giymez hemen büyür elinde kalırlar dedi.
uzun kollu çıtçıtlı badyler, ayaklı tek alt pijamalardan bolca al, bebek bezinin dışına çıkma durumu çok olur dedi.
ama ay olarak bebeğin gelişimine göre takiben alabilirsin canım artık. şimdiden tahmin edemiyorum bende
hastane çıkışı takımlardan ben bir tane almayı düşünüyorum. zaten hönk diye büyüyorlar. sonra alınır yine duruma göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…