2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın canım ama işte ben domuz jelatini olduğuna inanmıyorum oyüzden kullanıyorum yoksa tabi decevit de kullanabilirdim

Kızlarrr bebişlerinin hareketlerini hisseden varmi ? Ben heyecanla hissedeceğim günü bekliyorum ve sabırsızlıkla

Ben birkaç haftadır belli belirsiz hissediyorum. Ama son 2 haftadır bariz, dışarıdan elimle dahi hissedebiliyorum çok şükür Hatta dün ilk kez babamız da hissetti. Bir süredir ona hissettirmeye çalışıyordum ama eli karnımda bekliyor bir türlü anlayamamıştı. Dün sabah sırt üstü yatarken ve benim oğlan sağlam tepikler atarken eşimin elini karnıma koydum. Hissettiğindeki yüz ifadesini görmeniz lazımdı Aaa diyip dikildi birden yatakta. Bir kez anladıktan sonra artık ayırtedebiliyor her tekmeyi. 19+6'yız bu arada

hamilelik böyle yaa bazen iyi hissediyorsun ama çoğu kere hasta gibisin işte .. kuzucuklar için dayanıyoruz napalım.. )

canım bende ilk defa perşembe günü otobüste hissettim dürttü sanki beni içerden :)) o günden beri hissediyorum hatta artık gün içinde 3-4 ayrı zamanda tekme attığı oluyor.. ama hissettiğim yer göbek deliğinden bayağı aşağıda.. sende de öyle mii?? çünkü benim göbek deliğimin hemen altı şişmeye başladı ama hissettiğim yer biraz daha aşağısı.. bu normal mi???

haklısın canım ama işte ben domuz jelatini olduğuna inanmıyorum oyüzden kullanıyorum yoksa tabi decevit de kullanabilirdim

bayer kabul etti kullanıldığını hatta böyle küçük detayları prospektüse yazma gereği duymadıklarınıda belirtti tercih şansımız varken bile bile kullanmak şart değil diye düşünüyorum

gerçekten ispat edildiyse decevite dönerim bende eleviti kullanmam

alış verişe başladın mı canım.?? ben duramıyorum her dışarı çıkışta bişeyler alıyorum... biri bana dur desin:))
yok yaaaaaaaaaaaa maalesef başlayamadımşampuanı kremini vs.alayım diyorum sonrada biraz daha bekleyim deyip erteliyorum hep.Şu cinsiyeti bi öğrenseydim bak sen gör ozaman neler alıcam

yok yaaaaaaaaaaaa maalesef başlayamadımşampuanı kremini vs.alayım diyorum sonrada biraz daha bekleyim deyip erteliyorum hep.Şu cinsiyeti bi öğrenseydim bak sen gör ozaman neler alıcam

keşke erkek olsa sende bir sürü alışveriş yapsan banada fikir olsa :)))

karpuz ağacı :))) bende çok severim geçen markette görünce dayanamadım aldım.. bi kestik tatsız kabak gibi bişey:)) bekliycez artık napalım :)))

ayy aynen benimde karpuz üzüm falan çekiyor ama tatsız tutsuz boşuna para verdiğimle kalıyorum hepde meyve istiyor canım kayısılar kirazlar...
sabırsızlıkla yazı bekliyorum

ya ama bu biberonlar boy boy uçları farklı farklı her bakışta kafam karışıyor bırakıp kıyafetlere sardırıyorum :))
:))))))))))))))))))canım 1 yenidoğan için olan var küçük cam avent yeni çıkarmış onu ben ondan alacağım 1 tanede biraz daha büyüdüğünde kullanılan biberon var onu cam alma ama bence.Bebiş o dönemlerde biberonu kendi tutmaya başlayabiliyor ve hem eline ağır geliyorcamı kaldıramıyor hem de düşürüp kırıyor.

ayy aynen benimde karpuz üzüm falan çekiyor ama tatsız tutsuz boşuna para verdiğimle kalıyorum hepde meyve istiyor canım kayısılar kirazlar...
sabırsızlıkla yazı bekliyorum

dimiiii benimde canım hep yaz meyvelerini istiyor:))) hamile olupta evde olanı aşereni daha pek görmedim :)))

o zaman şimdilik bir tane küçük cam yeterli .. ucu silikon diyor, iyimidir

aaaaa sende de mi oyle oluuyooo????
Yalniz degilmisimmmm..hep tikanikliktan inanki kocaya sarilip uyuyamiyorum bile daraliyorum uzerimdeki herseyi atiyorum becersem pencere onunde uyuycamm...hem burun o kadar tikaniyorkii nefes alarken fisildiyorum resmenn..burunu da temizlerken yikarkenn hep kan..kanamis ve kurumussss..ayni beni anlatmissin sankiiii

bide ben babaya hiss ettire bilsemmm küsüyor resmen kocis icerde kivraniyo aa elini koy bak diyorum o elini koyunca sakinlesiyooo bu cocuk beni sevmiyooo diyoo canim yaa...

Ayni seyi doktoruma ilk sorucagim sey diyorum..uzaninca evet normal yerde hiss ediyorum haraketleri ama ayakta olunca ve ya oturunca gobekten asagida..ve bu beni tedirgin etmiyo degil acikcasi :18::18::18:

kızlar,
2 li testen sonra başka ne testler yapılıyor.
benim doktorum şimdi açıklaması organ tarama gibi olan bir detaylı ultrassn istedi.yaptıran varmı?
cuma günü için randevu aldım gidip yaptırıcam

keşke erkek olsa sende bir sürü alışveriş yapsan banada fikir olsa :)))

Allah günah yazmasın ama evetttttttttt bende erkek istiyorum bendeeeeeeeeeeeeeeeeehayırlısı olsun canım ha bu arada cumartesi günü bayağı bi gezdik ablamla zara mağazasının bebek kıyafetlerine bayıldım 1 numaralı favori mekanım orası oldu.2.yerim benetton.Ayyy benettonu görmeni isterim yeni doğan kıyafetlerini renk renk özlelliklede erkek bebekleri için harika şeyler var.Veee 3.mekanım GAP mağazası canım mutlaka bakmalısın bulunduğun yerde varsa git gez görerek al derim.Ben kıyafetleri internetten almamaya karar verdim alırsamda çok fazla değil mesela hastane çıkışını falan disneyden alabilirim.Ben biberonu vs. netten alıcam çünkü daha uygun oluyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…