2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy aynen benimde karpuz üzüm falan çekiyor ama tatsız tutsuz boşuna para verdiğimle kalıyorum hepde meyve istiyor canım kayısılar kirazlar...
sabırsızlıkla yazı bekliyorum

Ben de kirazı acayip istiyorum o kadar ki geçen hafta rüyamda yedim nisan 15 gibi çıkar diye umuyorum

o zaman şimdilik bir tane küçük cam yeterli .. ucu silikon diyor, iyimidir

canım bak ilk alacağın biberon bu olmalı benim dediğim bu $biberon.png

aaaaa sende de mi oyle oluuyooo????:KK53:
Yalniz degilmisimmmm..hep tikanikliktan inanki kocaya sarilip uyuyamiyorum bile daraliyorum uzerimdeki herseyi atiyorum becersem pencere onunde uyuycamm...hem burun o kadar tikaniyorkii nefes alarken fisildiyorum resmenn..burunu da temizlerken yikarkenn hep kan..kanamis ve kurumussss..ayni beni anlatmissin sankiiii

bide ben babaya hiss ettire bilsemmm:KK9: küsüyor resmen kocis :KK9:icerde kivraniyo aa elini koy bak diyorum o elini koyunca sakinlesiyooo bu cocuk beni sevmiyooo diyoo canim yaa...

Ayni seyi doktoruma ilk sorucagim sey diyorum..uzaninca evet normal yerde hiss ediyorum haraketleri ama ayakta olunca ve ya oturunca gobekten asagida..ve bu beni tedirgin etmiyo degil acikcasi :18::18::18:
evet canım sorma ya bende sürekli ağzım açık dolaşıyorum mecburen başka yerden nefes alamayınca:KK9:beyne yeterli oksijen gidemediği içinde baş ağrısı oluyor aynı zamanda.Doktora sordum burun kanamasını normal olur bu zamanlarda dedi bende üzerinde durmadım çok fazla ama canımı sıkıyor bu olay

aaaaa sende de mi oyle oluuyooo????:KK53:
Yalniz degilmisimmmm..hep tikanikliktan inanki kocaya sarilip uyuyamiyorum bile daraliyorum uzerimdeki herseyi atiyorum becersem pencere onunde uyuycamm...hem burun o kadar tikaniyorkii nefes alarken fisildiyorum resmenn..burunu da temizlerken yikarkenn hep kan..kanamis ve kurumussss..ayni beni anlatmissin sankiiii

bide ben babaya hiss ettire bilsemmm:KK9: küsüyor resmen kocis :KK9:icerde kivraniyo aa elini koy bak diyorum o elini koyunca sakinlesiyooo bu cocuk beni sevmiyooo diyoo canim yaa...

Ayni seyi doktoruma ilk sorucagim sey diyorum..uzaninca evet normal yerde hiss ediyorum haraketleri ama ayakta olunca ve ya oturunca gobekten asagida..ve bu beni tedirgin etmiyo degil acikcasi :18::18::18:

sorarsan burayada yazsana canım... ama ikimizde birden öyle oluyorsa normali bu demekki

ıyıyız canım cok sukur ınsallah hep beraber daha ıyı olacaz.bızım burası dunden yagmurluydu bugun de onun etkısı sanırım kapalı ama yıne de guzel ya ben sevıyorum boyle havaları.nedense hep yaz gelsın ıstıyorum belkı yaz meyvelerı ıcın:KK9::KK49:

aynen ya bi yaz gelse de doyasıya meyve yesekkk:KK56::KK56:

evet canım sorma ya bende sürekli ağzım açık dolaşıyorum mecburen başka yerden nefes alamayınca:KK9:beyne yeterli oksijen gidemediği içinde baş ağrısı oluyor aynı zamanda.Doktora sordum burun kanamasını normal olur bu zamanlarda dedi bende üzerinde durmadım çok fazla ama canımı sıkıyor bu olay
Cidden agzi acik dolasiyoruzzz:KK9:
burun kanamasi dis eti kanamasi normal oldugunu ben de cok okudum canim..sadece insan rahatsiz oluyo yeterince nefes alamiyorum diye bebege zarar olurmu diye...
insallah saglikli sekilde sonuna kadar surdururuz hamisliyimizii..
kizlar bu arada bebegini isteyen varmi hani bir an once dogsun diyeee?? Ben soyleyince kocis kiziyo oyle deme zamaninda gelsin de bekleriz biz diyor.ben cok ozluyorum...
bu arada yolu yarilamisimmmm:KK34:

böyle havada battaniyeye sarınıp film izlerken uyuklamak güzel oluyor, yada yağmuru izleyip cam önünde bir türk kahvesi içmek.. :)) ama bencede yaz gelsinde bol bol karpuz kavun yiyelim :))

merhaba canım..

karpuz kavuna nasıl hasretim bi bilsen dayanamıyorumm:KK9::KK9:

gecen gün markette gördüm çıkmış ama yaz karpuzu gıbı olmaz heralde:KK19:

Cidden agzi acik dolasiyoruzzz:KK9:
burun kanamasi dis eti kanamasi normal oldugunu ben de cok okudum canim..sadece insan rahatsiz oluyo yeterince nefes alamiyorum diye bebege zarar olurmu diye...
insallah saglikli sekilde sonuna kadar surdururuz hamisliyimizii..
kizlar bu arada bebegini isteyen varmi hani bir an once dogsun diyeee?? Ben soyleyince kocis kiziyo oyle deme zamaninda gelsin de bekleriz biz diyor.ben cok ozluyorum...
bu arada yolu yarilamisimmmm:KK34:

evet bende sabırsızlanıyorum hemen doğsa yeter artık diyorum sonra saçmalama daha çok erken yanlışlıkla duam kabul falan olur Allah korusun diyorum:)))))))))))))))))))

canım hamilelik hormonları sanırım.
bebimde alakasız şeyleri aklıma getirip üzülme durumu oluyor. engel olamıyorum ama.
yıllar önce annemi şöyle üzdüm, abimden gizlice çikolatayı saklayıp yedim diye oturup ağlıyorum :KK53::KK53:

Ay biran önce geçse iyi olur çok fena ya ben de sürekli tartışıp duruyorum :KK43:

ben de dün kontrole gittim.maşallah bebişim çok sağlıklıymış :KK49::KK49:
bu hafta kan ilacı ve omega 3 verdi.hatta omega 3 ü o vermeden ben amway in omega ilacını gösterdim.hamilleikten önce kullanmıştım memnundum.Doktorumda nutriwayin ürünlerinin kaliteli olduğunu ve onu kullanmamı söyledi.Bi daha kendisi yazmadı omega.Ben 49.5 la hamile kalmıştım şimdide 51.8 im.Doktoruma kaç kilo almam gerektiğini sordum o da zayıfsın 17-18 e kadar çıkabilirsin dedi.Ama ben okadar almak istemiyorum:21::21: bu yüzden de her şeyi yiyorum ama hamur işi ve ekmek çok tüketmiyorum :)

Nutriway'in vitaminlerini ben de beğeniyorum. Demir ve vitamin de kullanıyor musun peki? Nutriway'in hangi ürünlerini kullanıyorsun demir ve vitamin için?

Allah günah yazmasın ama evetttttttttt bende erkek istiyorum bendeeeeeeeeeeeeeeeee:KK52::KK52:hayırlısı olsun canım ha bu arada cumartesi günü bayağı bi gezdik ablamla zara mağazasının bebek kıyafetlerine bayıldım 1 numaralı favori mekanım orası oldu.2.yerim benetton.Ayyy benettonu görmeni isterim yeni doğan kıyafetlerini renk renk özlelliklede erkek bebekleri için harika şeyler var.Veee 3.mekanım GAP mağazası canım mutlaka bakmalısın bulunduğun yerde varsa git gez görerek al derim.Ben kıyafetleri internetten almamaya karar verdim alırsamda çok fazla değil mesela hastane çıkışını falan disneyden alabilirim.Ben biberonu vs. netten alıcam çünkü daha uygun oluyor bence

canım napmışsın sen.. nerde içeriğinde kanserojen madde içeren marka varsa onlara bayılmışsın... bu konuda dikkat etmek lazım..

"Greenpeace Uluslararası tarafından bugün yayımlanan rapor, dünyaca ünlü giyim markalarının ürünlerinin zehirli kimyasallar içerdiğini ortaya koydu. Ürünleri test edilen markalar arasında Zara, Levi’s, C&A, Mango, Celvin Klein gibi sektörün önde gelenleri yer alıyor (1). Markaların ürünlerinde tespit edilen kimyasallar, doğaya karıştığı zaman kansere ve hormon bozukluğuna neden olabiliyor.[1] Ürünleri test edilen markalar: Benetton, Jack & Jones, Only, Vero Moda, Blažek, C&A, Diesel, Esprit, Gap, Armani, H&M, Zara, Levi’s, Victoria’s Secret, Mango, Marks & Spencer, Metersbonwe, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, ve Vancl.
[2] Aminler, azoik boyaların imalatında kullanılır ve akabinde kimyasal olarak ayrıştırıldıklarında dışa salımları gerçekleşebilir. Örneklerde bulunan amin (o-dianisidin) kanserojen etkilidir ve insan üzerinde potansiyel olarak kanser yapıcı etkiye sahip olan madde olarak sınırlandırılmaktadır. Bu nedenle başka türden kanserojen aminlerle birlikte bu amin çeşidinin de Avrupa Birliği sınırları içerisinde ve diğer farklı ülkelerde kullanım alanları sınırlandırılmıştır. Ftalatlar, test edilen 31 ürünün tümünde bulundu: 4’ünde yüksek seviyede, 27’sinde düşük miktarlarda. Nonylphenol ethoxylates (NPEs) tüm markalarda bulundu. Bazı ftalatlar ve NPEler suya karışınca ortaya çıkan kimyasallar hormon bozukluğuna neden oluyor. Bazı ftalatların da üreme sistemi üzerinde toksik etkisi var. "

kızlar,
2 li testen sonra başka ne testler yapılıyor.
benim doktorum şimdi açıklaması organ tarama gibi olan bir detaylı ultrassn istedi.yaptıran varmı?
cuma günü için randevu aldım gidip yaptırıcam

canım benim doktorum ikili test iyi çıkarsa sadece detaylı ultrason yapıyorum dedi.
üçlü ve dörtlü testi yapmaya gerek yok dedi.
detaylıyı mutlaka yaptır. organ sayımı,ölçümü yapıyorlar.

sorarsan burayada yazsana canım... ama ikimizde birden öyle oluyorsa normali bu demekki
randevum nisan sonuna canim dahaa coook varrr....:KK31: agirsey kaldirmaktan cok yorulmaktan bele baski yapilmasindan koruyorum kendimiii kendimce...Insallah hic bir sorun yoktur..

aynen ya bi yaz gelse de doyasıya meyve yesekkk:KK56::KK56:
yaaaz meyveleeeeeeriiiiiiiiiiiiiiiiiiii istiyoruuuuummmmm:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Gunaydin bayanlar bir erkek bebek de bizden...:KK76::KK52:
hayirli olsun cnm benim..oglusun hos gelmiiiissss:KK16:

merhaba, hormonlarımız değişiyor, ruh halimizin değişmesi de çok normal... bir ara ben de çok çok çok gergindim, özellikle işyerinde ben bile kendimden sıkıldım o zaman:) rahatlayacağın şeyleri düşünmeye ve yapmaya çalış... bu dua etmek olabilir, kitap okumak olabilir, örgü örmek olabilir, müzik dinlemek olabilir vs. ama bu geçici bir durum bence böyle düşün:)

sağlıklı günler..
İnşallah canım ya ben eşimle falan tartışıyorum iş stresimde tavan öyle işte bakalım hayırlısı geçcek inşallah bu günler bebeğimizi bir kucağımıza alalımda

almazsın zaten okadar ALLAH ın izniyle :))

canım ben ilk hamileliğimde öleydim.. bebeğimde çok huysuz oldu.. kafanı dağıt eşin destek olması şart sana
kendine iyi gelcek şeyler yap.. bu durumdan kurtulmaya bak anlıyorum seni..inşaALLAH en yakın zmanda düzelirsin..

inşallahda işte eşimle tartışıyoruz sürekli bebeğime etkisi olcak en çok ondan sinir oluyorum inş düzelirim

merhaba canım..

karpuz kavuna nasıl hasretim bi bilsen dayanamıyorumm:KK9::KK9:

gecen gün markette gördüm çıkmış ama yaz karpuzu gıbı olmaz heralde:KK19:

benimde burnuma kavun kokusu geliyor sürekli.ağzım sulanıyor sonra. ama bulamıyorum. bulsamda tadı olmaz heralde :KK25:

X