2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yine bir hafta başı... pek sevmem pazartesileri ve havada kapalı.. yinede bebeğim için gülümsüyorum işte.. sizler nasılsınız??

ıyıyız canım cok sukur ınsallah hep beraber daha ıyı olacaz.bızım burası dunden yagmurluydu bugun de onun etkısı sanırım kapalı ama yıne de guzel ya ben sevıyorum boyle havaları.nedense hep yaz gelsın ıstıyorum belkı yaz meyvelerı ıcın

amınnn amıın amınnnnnnn ınsallahhhhh

böyle havada battaniyeye sarınıp film izlerken uyuklamak güzel oluyor, yada yağmuru izleyip cam önünde bir türk kahvesi içmek.. :)) ama bencede yaz gelsinde bol bol karpuz kavun yiyelim :))

haftada kac kez et balık yıyebılıyorsunuz.gunluk sut ıcebılen var mı aranızda.

haftada mutlaka bir kez balık yiyorum canım. ikinciyi denedim midem almadı
kırmızı eti hiç tüketmiyorum desem yeridir. eşim et yemediğinden evde kokusuna da katlanmaz asla.
dışarıda temiz bir yer bulup yiyemiyorum bende. mahrumiyet bölgesindeyiz.
günlük bi bardak süt içiyorum.

böyle havada battaniyeye sarınıp film izlerken uyuklamak güzel oluyor, yada yağmuru izleyip cam önünde bir türk kahvesi içmek.. :)) ama bencede yaz gelsinde bol bol karpuz kavun yiyelim :))

ayyyy karpuz.delısıyım yaaa arada ruyamda karpuz agacı goruyorum o kadar yanııı.:))))

Geçen hafta doktoruma tetanoz aşısını sordum. Aile Hekimliğine yönlendirdi ve ben bugün sabahtan gittim sağlık ocağına kayıt yaptırdım. 20 haftada gel dediler aşı için. Tarihini sorup allahın izniyle yaptircam ben. .Allah korusun bit kaza bela gelir dogumdan önce başıma ne yaparım ozaman. ...
cuma günü de detaylı ultrason için gidicem. ..galiba en erken ben gidicem. Şimdiden merak ediyorum gerçekten :))

ben yıne arada et yıyorum ama balık cok sık degıl.. ıkı gune uc gune bır sut ıcıyorum.gebelıgın basında sutten etten tıksındım resmen onun etkısı sanırım

benim bebişimde 4.aya kadar kapattı. anası gibi inat çıktı
inşallah öğrenirsiniz.cinsiyet önemli olmasa bile insan ona göre bişeyler alıyor. ismini düşünüyor.

canım giremedim bikaç gündür işlerim vardı.Elevitle ilgili bahsettiğin şeyi biliyorum domuz jelatini meselesi.Ben doktoruma sordum onu ilacı almadan önce sinirlendi bırakın Allah aşkına nerden çıkarıyosunuz böyle şeyleri dedi olsa bizim haberimiz olur dedi bende oyüzden doktoruma da güvenim sonsuz aldım ve kullanıyorum.Bu arada elevit den kaynaklandığını düşünüyorum saçlarım inanılmaz gürleşti ve canlandı

ben yıne arada et yıyorum ama balık cok sık degıl.. ıkı gune uc gune bır sut ıcıyorum.gebelıgın basında sutten etten tıksındım resmen onun etkısı sanırım

sert peynir ve yoğurt tüket canım sütü içemiyorsan.
bende yoğurdu cacık yapınca tüketiyorum. ya da ayran olarak.

bende kulaktan dolma şeylere inanmam ama internette araştırınca gazete haberlerine düşmüş. o yüzden söyledim canım.
doğuma yakın sıcak havalarda o gür saçlara bakmak nasıl zor gelecek biliyor musun sen

aslında en iyisi ilaç firmasını arayıp sormak.. bizde progestan konusunda şüphede kaldık eşimle.. çünkü içeriğinde jelatin yazıyor ama ne jelatini olduğu yazmıyor. firma yüzde yüz sığır jelatini kullandıklarını koçak farma olarak helal sertifikalarının olduğunu söyledi. decavitte koçak farmanın bu arada ama eleviti bilmiyorum aramadım firmayı. gerçi bu ara pek vitaminde kullanmıyorum zaten..

boşver inanma ya ben güvenerek kullanıyorum.Saçlarımı bağlarım gürleşsin bırak negüzel işte

canım merhaba nasılsın?Doktorum bide dediki kalp kapakçığı değişim ameliyatlarında hastalara hep domuz kapakçığı takılıyormuş çünkü insana en uyumlu kapakçık domuzdaymış.Ozaman kapakçık ameliyatıda mı olmasın insanlar ölsün mü dedi?sağlık için bunlar falan dedi çok kızdı benim o soruma
:))

doktorun haklı zaruri durumlarda dinde yasak koymuyor zaten.. ama alternatifi olan durumlarda tercih edilmemeli.. bu arada iyim ben 4-5 gündür daha da iyim çünkü artık bebeğimi hissediyorum :))) sen nasılsın ?? pek görüşemedik. ben çok fazla giremedim foruma sende yokmuşsun zaten

canım ama kalp kapakçığında başka bir seçeneğin yok.
yani o ameliyatı olmazsan hayatını kaybetme durumu sözkonusu. bu bir mecburiyet.
ama vitaminde seçeneğin varken neden durduk yere domuz jelatini vücuduna alasın ki değil mi.

Evet canım giremedim birkaçgündür bende iyi sayılırım.Belim boynum sırtım inanılmaz ağrıyor ve sürekli burnum tıkanıyor nefes alamıyorum burnumu temizlerken kan pıhtıları geliyor.Yani ben farkında olmadan içerde ufak ufak burun kanaması yaşıyorum demekki sonrada burnumu tıkıyor biraz zor geçiyor şu sıralar hamilelik ama olsun bebiş için deyer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…