2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar selam herkese....
Oglu olacaklara arkadas getiriyorum :)
Yanilma payi yok dedi doktor
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

Aay canım benim gözün aydın olsun yerim onun kücük pipisini bende merak ediyordum seni nasılsın nerelerdesin sen ?

Selam kizlar nasilsiniz bebisler nasil?
Kizlar benim gibi 18haftada olanlar dan da soruyorum bu soruyu
siz hangi vitaminleri iciyorsunuz?

cnm inceledim inceledim inceledim fakat ben bebegin kafasini bile bulamadim be canim o sebepten pipiyi hic bulamicagimi dusunuyorum :) bira daha sabret bakalim :)

Selam kizlar nasilsiniz bebisler nasil?
Kizlar benim gibi 18haftada olanlar dan da soruyorum bu soruyu
siz hangi vitaminleri iciyorsunuz?
decavit , ferrum, magvital kullaniom cnm ben

Kızlarrr bebişlerinin hareketlerini hisseden varmi ? Ben heyecanla hissedeceğim günü bekliyorum ve sabırsızlıkla

ben çok net hissediyorum cnm bir haftadır özellikle..
sanırım senin ilk bebek o yüzden sen biraz daha bekleyebilirsin 20 den sonra hissedebilirsin :))

Kizlar selam herkese....
Oglu olacaklara arkadas getiriyorum :)
Yanilma payi yok dedi doktor
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

oyy oğluş geliyor hee :))
hadi hayırlı olsun cnmm
sen zaten oğlan istiyordun sanırım ALLAH gönlüne göre verdi

Bncede cok belli olmuyo cnm bide 12 haftalik yaziyo belli olmamasida cok normal bebisin durusundan anliyo bazi dr lar bnmkide 12 haftada kiz dedi hala kiz yarin yine kont var bn havalardayim kiz diye ne ylan soylwyim hep kiz istwdim

benım erkekdi,1 ay sonrakı kontrolümde kıza döndü

bugünün açılışını ben yapayımm günaydın sevgili annelerrr..gününüzün çok güzel geçmesi dileğiyle... size ve bebişlerinize sağlık ve huzur dolu bir gün diliyorum..sevgileerr

Son düzenleme:

canım banada 12. haftada kız gibi demişti ama söylemedim farzedin değişebilir dedi ve 15+6da kesin erkek dedi pipiyide gösterdi banada 4 boyutluda ve normal ultrasonda bakıyo her seferinde bence 16. haftayı bekle benim içime hep erkek doğuyodu o yüzden hiç alışverişte yapmamıştım allahtan

selam kızlar.
epeydir bulamıyodum 5m de buldum.dalinin jel bebe yağı-aloeveralı e vitaminli herkese tavsiye ederim.oğlumda kullanmıştım sürdüğüm yerlerde (karnım-göğüslerim)hiç çatlağım yok.unuttuğum yerlerde (bacak ve kalçam) var.
ikinciye hamile olan arkadaşlar benim gibi ilk çocuğuna söyleyemeyen var mı hala? soracağı sorulara cevap araştırıyorum.bebek oraya nasıl geldi falan gibi..:44:

maşallah dıyeyım once,bende bebe yagı suruyordum ancak dun ıtıbarıyle çatladığımı farkettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…