2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu formu ilk defa bu kadar az görüyorum sadece 2kişi var nerelerdesinz kızlar işallah herşey yolundadır,canım sıkıldı mesaimin bitmesini bekliyorum

bu formu ilk defa bu kadar az görüyorum sadece 2kişi var nerelerdesinz kızlar işallah herşey yolundadır,canım sıkıldı mesaimin bitmesini bekliyorum

birkaç gündür böyle ama sanki yavaş ilerliyor hatta sayfalar:) tüm annişkolar ve bebişkolar sağlıklı olsun da gerisi önemli değil..

birkaç gündür böyle ama sanki yavaş ilerliyor hatta sayfalar:) tüm annişkolar ve bebişkolar sağlıklı olsun da gerisi önemli değil..

yok dedim acaba daha hamilelik ilerledikçe annişler inzivaya çekildi,ne güzel belki evlerinde uyuyorlardır

iyi akşamlar kızlarr şu an çookk mutluyum bebişimin hareketlerini dün geceden beridir çok net bi şekilde hissediyorumm dün akşam canım sıkkındı biraz yatağa girdim uzandım ve benim yaramazım tam 3 kez arka arkaya vurdu bugün de hiç durmadı benim miniğimm şu an bile kıpır kıpır ve gerçekten bebek olduğu zaman anlıyormuşsun öyle bağırsak hareketleriyle falan karıştırılmıyorr :KK52: Allah'ım çok mutluyum ve çok heyecanlıyım.. kızlaarr Rabbim h:KK52:epinize tez zamanda bu muhteşem duyguyu yaşatsın inşallah dünyadaki başka hiçbir mutluluğa benzemiyorr :KK49::KK49::KK52::KK52:

yaaaaaaaaaaaa benim heyecandan kalbim durcak gibi olmuştu..önceden de bişeyler hissediyordum ama emin olamıyordum 4 -5 gündür baya baya tepiniyor... ve gerçekten başka hiç bir mutluluğa benzemiyor..benimde genelde yatıp dinlenirken hareket ediyor ya da ben o zamanlarda hissediyorum özellikle bacaklarımı yüksek bi yere koyup dinlenirken daha net hissettim :KK70: Rabbim dileyen herkese yaşatsın inşallah...

kızlar bugun kan ve idrar tahlili verdim sağlık ocağına kan pazartesi çıkacak ama idrar hemen çıktı
ve idrarımda protein(tt)çıktı .bu durumu yaşayan var mı .hiç bi bilgim yok pazartesi yine idrar verecim.inş. bişey yoktur . :KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar bugun kan ve idrar tahlili verdim sağlık ocağına kan pazartesi çıkacak ama idrar hemen çıktı
ve idrarımda protein(tt)çıktı .bu durumu yaşayan var mı .hiç bi bilgim yok pazartesi yine idrar verecim.inş. bişey yoktur . :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım sen tahlilleri tok karnınamı verdin

Kizlar selam herkese....
Oglu olacaklara arkadas getiriyorum :)
Yanilma payi yok dedi doktor
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

yok aç gittim sabah su bile içmedim.

idrardaki proteine illaki aç bakılması gerekiyor ondan sordum.14mg proteine kadar normal 14ün üstü normal kabul edilmiyor,senin kaç çıktı acaba ama canını sıkma çok mühim bişey değil hele hamileyken protein kaçağının nedenlerinden en önemlisi vücudun susuz kalması oluyor,bence 2 gün birazcık içtiğin suyu arttır pazartesi işallah tertemiz çıkar sonuçların kafana takma

idrardaki proteine illaki aç bakılması gerekiyor ondan sordum.14mg proteine kadar normal 14ün üstü normal kabul edilmiyor,senin kaç çıktı acaba ama canını sıkma çok mühim bişey değil hele hamileyken protein kaçağının nedenlerinden en önemlisi vücudun susuz kalması oluyor,bence 2 gün birazcık içtiğin suyu arttır pazartesi işallah tertemiz çıkar sonuçların kafana takma

çok saol içimi rahatlattın bilmiyorum basit bir idrar tahlili öyle ayrıntılı değil sadece protein (tt)yazıyordu veya ben ++ yı tt anladım.çift artı olunca yüksek galiba.bende çok su içmem ama senin dediğin gibi bol su içmeye başladım başımıza birşey gelmeden anlamıyoruz malesef.hayırlısı olsun.

çok saol içimi rahatlattın bilmiyorum basit bir idrar tahlili öyle ayrıntılı değil sadece protein (tt)yazıyordu veya ben ++ yı tt anladım.çift artı olunca yüksek galiba.bende çok su içmem ama senin dediğin gibi bol su içmeye başladım başımıza birşey gelmeden anlamıyoruz malesef.hayırlısı olsun.

fazla çay içincede protein kaçağı oluyormuş

çok saol içimi rahatlattın bilmiyorum basit bir idrar tahlili öyle ayrıntılı değil sadece protein (tt)yazıyordu veya ben ++ yı tt anladım.çift artı olunca yüksek galiba.bende çok su içmem ama senin dediğin gibi bol su içmeye başladım başımıza birşey gelmeden anlamıyoruz malesef.hayırlısı olsun.[/QUO
evet haklısın bişey başımıza gelmeden anlamıyoruz,hamileyken birde en ufak bişeyde insan yinede telaşlanıyor,üstelik bide tecrübeli anneyiz:KK76:

Kizlar selam herkese....
Bu kordon bu da pipi diyerek ayrintili gosterdi:) bacaklarini ayirmis terbiyesizlik yapti sipam :)

hayırlı olsun canım benim ya çok güzel sağlıcakla kucağımızdada görürüz yavrularımızı inşallah...benim bebekte öyleydi doğunca poposuna vurucam diyorum :) en son gittiğimizde resmen bez bağlar pozisyondaydı bacakları kaldırmış kıçınıda dönmüş marifet gibi :KK70::KK9:

şifa olsun:) bu günlük süt dediğiniz pastörize olmayan mı yoksa a.o.ç nin var günlük onun gibi mi?

pastörize olan, ben antalyadayım a.o.ç. nin yok burda da, sek in şişe sütü var onu alıyorum, ama her markanın günlük sütü var, içim, sütaş, yörükoğlu , Bim in dost u :) sek bulamazsam diğerlerinden alıyorum

Kizlar selam herkese....

Hayırlı olsun oğluşun canım :KK55: Erkekler yüzsüz oluyorlar, hiç utanma yok, yiğidin malı meydanda ne de olsa :KK9: Ayça'ya özel mesaj at da eklesin tabloya oğluşunu :)

Merhaba güzel anneler, sizler tecrübelisiniz lütfen bana yardımcı olun. Bugun doktora gittim. Doktor %65 kız dedi. 4 boyutlu yada 3 boyutlu ultrasonla baktı tam olarak bilemiyorum. Ama doktor dediki eger erkek olsaydı burada pipişi olurdu dedi ama yok kız gibi duruyor. Ama değişebilir dedi siz ne düşünüyorsunuz kız olukta değişen oldu mu aranızda cinsiyeti? Bu da resmimiz ama yan çıkıyor yükleyince bi yardım edin lütfen.

Eki Görüntüle 1023093

Kızlarrr bebişlerinin hareketlerini hisseden varmi ? Ben heyecanla hissedeceğim günü bekliyorum ve sabırsızlıkla :KK35:

Merhaba kızlar,
bugün çok korktuuuum. Dün sınıftaki öğrencilerimle maça gitmiştik. Orada çocukların peşinden koşarken çok yoruldum. Zaten eve gelince hemen yatıp uyudum. Ama bugün kasıklarım kopuyo gibi hissediyordum. Okuldan izin alıp hastaneye koştum. Neyseki bebeğim annesinin yaptığı yaramazlıkların farkında bile değilmiş. Spor salonu çok soğuktu. muhtemelen o yüzden çok sancım oldu. Bi serum taktı doktorum ve rahatladım. eve gelip dinlendim. Ama çok korktumm bebeği görene kadar. Rabbim bebeklerimizi korusun...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba kızlar,
bugün çok korktuuuum. Dün sınıftaki öğrencilerimle maça gitmiştik. Orada çocukların peşinden koşarken çok yoruldum. Zaten eve gelince hemen yatıp uyudum. Ama bugün kasıklarım kopuyo gibi hissediyordum. Okuldan izin alıp hastaneye koştum. Neyseki bebeğim annesinin yaptığı yaramazlıkların farkında bile değilmiş. Spor salonu çok soğuktu. muhtemelen o yüzden çok sancım oldu. Bi serum taktı doktorum ve rahatladım. eve gelip dinlendim. Ama çok korktumm bebeği görene kadar. Rabbim bebeklerimizi korusun...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine,rabbim korusun hepimizi

X