2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hım doktor bugün 4 boyutlu baktı daha çok iskelet halinde zayıf iyi görünmüyor dedi 28. Haftada güzel görünür dedi ama zayıf derken zayıf kalmis manasında Demedi bence hani daha küçük olarak söylemiştir yoksa iyiydi her gittiğimde.

Evet evet o anlamda demistir zayif kalmis olsaydi yediklerine dikkat et falan derdi cnm canini sikma. Bizim de haftaya detayli usg var doktor o zaman hersey biraz daha netlesmis olur dedi.

Bilmiorum ki cnm yemistir belkide ama şimdi ciddi rejime girmiş instagramda ogunlerini filan gösteriyor da resmen aç geziyor

Yedi ya dana gibi yiyiyodu kebaplar mangal partileri gece gunduz yiyiyodu 15 kilo vermis ama gerci 10 kilo dogumda veriliyo bnde ilkinde 14 kilo aldim dogumdan bir hafta sonra tartildim 10 kilo gitmisti 3 aylikti oglum eski kiloma gelmistim emzirmek uykusuzluk kosusturmadan kilo fln kalmiyo

selam kızlar...

benim bebiş yine biraz nazlandi, zor bela gösterdi, Dr. %70 erkek diyebilirim ama alişveriş yapma dedi. pipiye benzer birşey gördü ama testis göremedim dedi.
böyle birşey yaşayan var mı aranızda... sinirlerim bozuldu net birşey denmemesine tabi ki... haftaya cmtyi bekleyeceğiz yine...

arkadaşlar günaydın,sabah kalktığımda karnımın sol yanı kasınıyrdu ,aynaya baktım,catlak gorunumlu bırsey!!!19.haftada baslar mı çatlak erken değil mi?bu donemde catlagı olan arkads var mı??

arkadaşlar günaydın,sabah kalktığımda karnımın sol yanı kasınıyrdu ,aynaya baktım,catlak gorunumlu bırsey!!!19.haftada baslar mı çatlak erken değil mi?bu donemde catlagı olan arkads var mı??

günaydın Leyla, henüz ben de rastlamadim ama 17.haftamdayım. panikleme, kendini gösterdiyse şimdi artık krem sürme vaktidir, bol kremle çatlak oluşumunu azaltabilir, cildin elastikiyetini kazandırabilirsin ... ben de hiç karnıma sürmüyorum krem henüz, tam da göbüş çıkmadığından, ne zaman başlamak gerekiyor acaba?... sen de panik yapma arkadaşım daha onlar yeni oluşuyor boll krem sür...

selam kızlar...

benim bebiş yine biraz nazlandi, zor bela gösterdi, Dr. %70 erkek diyebilirim ama alişveriş yapma dedi. pipiye benzer birşey gördü ama testis göremedim dedi.
böyle birşey yaşayan var mı aranızda... sinirlerim bozuldu net birşey denmemesine tabi ki... haftaya cmtyi bekleyeceğiz yine...

benım gobegım var,5 kılo aldım,54 ıle başladım,bebe yagı suruyrdum hep,ama genetık galıba annemde catlamıs bolca

Hemen kreme başla.Ben de bir haftadır kullanıyorum.Eğer karnın çok büyüdüyse çatlak normaldir.Bu arada ben talya diye bi bakım yağı aldım çatlaklar için.Onu öneririm.Bi de tummy honey butter.Talya yı aktar dan 20 tl ye aldım.Nette 40 tl.

bende çok korkuyorum çatlaktan sk sık kaşınıyor karnım şuan bişi yok ama , önümüzdeki haftalar görürürz sanırım.

krem falan sürüyormusun ? bensadece duştan duşa bebe yağı sürüyorum okadar.bide günde 2 lt yakın su içiyorum.bakalım etkisini görcekmiyim.karnımız büyüsünde çatlamasın yaaa bide kilo alımın nasıl??? kaç kiloydun kaç oldun, ben 43 düm 4ayda 3 kilo aldım.doktorum 55-60 olman lazım dedi.

benım gobegım var,5 kılo aldım,54 ıle başladım,bebe yagı suruyrdum hep,ama genetık galıba annemde catlamıs bolca

kafaya taktikça çoğalir derler... önlemini aliyorsan rahat ol... çocuk dünyaya getiriyoruz kolay mı çatlarsak çatlayalim o kadar da... çoğul gebelikler daha zor bu konuda...

teşekkürler bakayım hemen

54 kıloydum 59 oldum,boyum 172,bende yalnızca bebe yagı suruyordum,ama su olayı az bende,az ıcıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…