2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim gibi karnı çıkmayan varmı kızlar :))
oğlum olcak ona rağmen totişim daha büyüdü :))
gerçi benim totişin büyümesi için hamile olmaya gerek yok ama
kizzzzzzzzzzzz aycaaaaaaaaaaaaaam canim belki sana oyle geliyor resmini at biz sana soyleriz
cikti bence sana azicik geliyor

ben resim koydum ya orda daha buyuk duruyor hayatda azicik birden kocaman olucak gobusler heralde

bende 4 ayımı tamamladım ve 51,6 kiloyum.. muhtemelen bende senin gibi olurum. o zaman doğuma yakın yapılan ölçümlerden sonra bir tane 0 numara alırım. dediğin gibi ödem attıkları için kilo kaybı yaşanıyor...

ayçacım meraba benim bebiş cinsiyet değiştirdi tabloya kız yazmıştık ama erkekmiş,bende senin gibi 2 oğlan anası olacakmışım

kizzzzzzzzzzzz aycaaaaaaaaaaaaaam canim belki sana oyle geliyor resmini at biz sana soyleriz
cikti bence sana azicik geliyor

ben resim koydum ya orda daha buyuk duruyor hayatda azicik birden kocaman olucak gobusler heralde

bilmiyorum canm benim ilk oğlumda yoktu bunda hevesleniyorum açıkçası biraz göbeklenmeye :))
tmm eklerim en kısa zamanda fotoğraf bakın bakalım bu kadar küçüğü var mı

ayçacım meraba benim bebiş cinsiyet değiştirdi tabloya kız yazmıştık ama erkekmiş,bende senin gibi 2 oğlan anası olacakmışım

tmm cnm düzenlerim hayırlı olsun ..
bende kız istiyordum ama aslında düşününce onlar açısından daha iyi iki erkek kardeş anlaşır giderker inşALLAH :))

Ayca canim benide listeye eklermisin nurdanckrn 29 yasindayim. sehir diyarbakir
ikinci bebek cinsiyet kiz. Sat 1 kasim 2013. B.d.t. 8 agustos 2014. Tek gebelik

yaa arkadaşlar bu cinsiyeti değişenler
dr.larınız ilk sölediğinde yüzde 80-90 dedi demi değişti
yoksa 100 de 100 demi değişti merak ediyorum?

tmm cnm düzenlerim hayırlı olsun ..
bende kız istiyordum ama aslında düşününce onlar açısından daha iyi iki erkek kardeş anlaşır giderker inşALLAH :))
sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil ben en çok kaynanam haklı çıkacak ona üzüldüm orda burda hep erkek diyodu, onu üstün görüyordu ondan üzüldüm,bide hiç kız yoktu eşimin tarafında dedim ilk kızı galiba ben doğuracam,ama boşver en yakın arkadaşı evdeki kardeşi olur zaten yaş farkıda yok işaallah güzel anlaşırlar

bilmiyorum canm benim ilk oğlumda yoktu bunda hevesleniyorum açıkçası biraz göbeklenmeye :))
sen kucucuk deme gelir herkesinkinden buyuk cikar senin gobuss
anneme sordum bugun komsuda bir kiz var doguracak bu ay kucuk karni var dedi 9 aylik sanki 5 aylik gibi duruyor dedi
hemde erkekmis
bende Allah Allah erkeklere hamile olanlarin karni qaliba kucuk oluyor diye dusunmedim degil yani
azicik sabr edelim firlarlar en kisa surede kocaman kocaman

yaa arkadaşlar bu cinsiyeti değişenler
dr.larınız ilk sölediğinde yüzde 80-90 dedi demi değişti
yoksa 100 de 100 demi değişti merak ediyorum?

valla ben burdaki en meşhur,ultrasonu en güçlü doktora gidiyorum,4boyutlu ultrason kullanıyor,ilk oğlumdada bu doktora gitmiştim 12.haftada kesin erkek demişti çocuk erkek doğdu,ama şimdi 14+5.haftada kız dedi,dün gittim kesin erkek dedi,inanmadım bugun başka doktora gittim yine erkek dediler

anladmı cnm
ya ben değişeceğine pek ihtimal vermiyordum
hatta daha yeni 15 tatilde doğum yaptı bi akrabamız 9 ay boyunca kız dediler
en son doğumdan önce erkek dediler
ben anneme diyordum olurmu onlar anlamamıştır değişir mi falan diyordum
demek ki olabiliyormuş
yine dua et senin ki erken belli olmuş :))

aynen ben de öleydim dr. bile şaşırdı
bukadar küçük karın görmedim son ayda dedi

Arkadaşlar selam, öncelikle hepimiz inşallah sağlıkla gebeliğimizi geçirip, evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız.
Ben forumlara üye olup yazmaya alışık biri değilim ancak hamile olduğumu öğrendiğimden beri sizleri takip ediyorum, faydalanıyorum.
Aranızdan kimse doktoruna sormuş mudur diye merak ettim, kafama takılan bir şeyi sizlerle de paylaşmak istiyorum.
Ben hamile kaldığım günden beri şu yeşil yapraklı sebzelerin yıkanması olayını fazlaca büyüttüm, ayıklamak, sirkeli su da bekletmek vs derken ciddi bir zaman alıyor, kimi zaman sebze yemeği yapmaktan soğutuyor beni. Ama ıspanak vs bebeklerimiz için çok faydalı, kafama takılan soru şu; superfresh vs gibi markaların yıkanmış doğranmış ıspanak vs sebzeleri hazır olarak alıp yapsak zararlı mıdır? zararlı değilse bile sebzeden alacağımız yararı bu dondurulmuş sebzelerden alabilir miyiz? cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim. Hepimize sağlıklı, mutlu, huzurlu günler diliyorum.

canım benim de göbiş çok büyük değil ama benim kız olacak enine genişliyorum. Yalnız göbüşümde sertlik böyle bir dolgunluk var. aslında çatlak olmaması açısından da iyi bir bakıma.

hmm anladım canım bir araştırayım bakaayım bilgi paylaşımın için teşekkürler..

bilmiyorum ki. bende şaşırdım.
zaten ben pek yemem ama sevenler varsa bi araştırsın.
doğumdan sonrada bizim oralarda hemen sakatat, ciğer, kuzu eti felan yedirirler kan yaparmış heralde

ay ben ciğerin hastasıyım ama hamilelikte bi türlü yiyememiştim şimdi şimdi bulantılarım düzeldi diye yeme planları yapıyodum bu olmadı şimdi :26:

benimde küçük hamileyim diyince insanlar bi tuhaf bakıyorlar hergün aynaya bakıyorum çıkmış mı diye eşime soruyorum iyi bak göbeğim büyüymemiş mi artık bıktı, kocaman olmuş daha ne kadar büyücek diyo ben de istiyorum göbüşüm çıksın şöle otobüse binince insanlar bana yer versin hassasiyet göstersinler falan ama yok

canım benim de göbiş çok büyük değil ama benim kız olacak enine genişliyorum. Yalnız göbüşümde sertlik böyle bir dolgunluk var. aslında çatlak olmaması açısından da iyi bir bakıma.

evet benimde sertlik var cnm :))

ben de eşime dedim göbeğim yine çıkmıyor
3 ayda daha ne kadar çıkçak diyor
4 aylık olduğumuzu duyunca inanamadı adam

gerçektende ben hamile olduğum halde bana bile çabuk geçiyor ne ara 19 haftalık oldum diye şaşırıyorum

ay ben ciğerin hastasıyım ama hamilelikte bi türlü yiyememiştim şimdi şimdi bulantılarım düzeldi diye yeme planları yapıyodum bu olmadı şimdi :26:

bende severim ama batıl inanç yüzünden yemedim bende
doğumdan sonra yicem artık
sakın ciğere dokunma bebekte leke olur diyorlar ya
ne kadar inanmasada etkileniyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…