2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anneler ve bebişleri Bizim de bugün üçlü taramamız vardı ve Allahın izniyle kızım olcakmış bugün kesinleşti, güzeller güzeli kızım prensesimm olcakmış, Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu :16

Gunaydin kizlar nasilsiniz bebislerde iyidir insallah. Benimde Allah nasip ederse bir kizim olucak.cok mutluyum. Bitane oglum var 28 aylik.bunuda kiz istiyordum rabbime sukurler olsun gonlume gore verdi.pembe rengi cok severim oglumu giydiremedim. Isallah sag salim dogarda kizimi pembis pembis giydiririm.Allah hepimizin bebislerini eksiksiz kusursuz sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Merhaba arkadaslar bende 15 hafta 4 gunluk oldum. Ama pihtilasma sikintisi cikti dua edin sizde de kasik agrisi oluyor mu ara ara kasik agrisi

ben de oluyor,aynı adet sancısı gibi
bi de rahim kasılmaları oluyor
kanama olmadığı sürece önemli değilmiş bunlar
ama ani hareket etmicez

Eşler var diycem de benim ki topu bana atıyo direkt.. Ben tutamam heyecanlanırım düşerim filan :) Hayırlısı ya, doğsunlar da sağ salim, kucağımıza alınca ne hissedeceğiz en merak ettiğim şey o.

benimki de bakarım falan diyo ama işine gelmeyince de ben severim ağlayınca sana veririm diyo çok akıllıdır benim kocam evet yaa şimdi usg de görünce bile kalbim yerinden çıkacak gibi oluyo kucağıma alınca naparım bilemiyorum, akşam bi dizide anne kuvözde olan bebeğini ilk kez kucağına aldı ayy mahvoldum var ya o ağladı ben ağladım valla

hadi sana da hayırlı olsun
kızlar çoğalıyor
su ana kadar hep erkek duydum
şimdi kızlar başladı :)
sağlıklı olsunlar inşallah

tünaydın herkese

kızlar 17. haftada üçlü test mi yapılıyor dörtlü mü
ben bugün sevk alıcam. doktorda bişey demedi son kontrolde. hangisini söyleyim:26:

arkadaşlar slmlar nasılsınız ?

doktor kontrolüm vardı bu sabah ,gittik bebişimizi gördük,herşeyi,gelişimi çok güzeldi şükürler olsun,

cinsiyetimizde belli oldu %100 erkek , gerçi doktor söylemese bile ben o kadar net gördüm ki erkek

olduğunu bacaklarını açmış havada ortada pipisi

sallanıyor çok netti bariz gördüm çok heyecanlandım,dedim yok böyle gösteriş şekli

suyumuz plasentamız iyiydi,bu arada plasentam aşağıda görmüştü 1 ay önce şimdi yukarı çıkmış ve sıkıntı yok,normal doğum olur dedi doktorum....

eşimin öyle dediğine aldanmıyorum. çünkü aile çocuklarını düşürmüşlüğü, kafasını bi yerlere çarptırmışlığı, meyve yediricem derken çocuğun üstüne bocaladığı var
o değilde yeni doğduklarında bacaklar felan incecik oluyor. insan bez bağlamak için tutup kaldırmaya korkar yaaa

yiğidin malı meydanda olur demiş resmen
gözün aydın canım. darısı bu cuma bize inşallah.
normal doğum olması çok güzel bi haber bu arada

Masallah pasana canim erkekler boylr iste hemen acip gosteriyorlar kizlar bacaklarini kapatiyor saka bi yana da bi pasa daha geliyo agustos ayinda erkek bebek patlamasi yasancak

yiğidin malı meydanda olur demiş resmen
gözün aydın canım. darısı bu cuma bize inşallah.
normal doğum olması çok güzel bi haber bu arada

çok teşekkürler canım sizin için de hayırlısı inşaallah,

evet doktorumda normal doğumdan yana zaten...

Aman Allah korusun kiz sen o kocayla bebisi cok yalniz birakma evet yaa bacaklar ince ve tutus sekli hiydirdigin kiyafet bezi baglama sekli cok onemliymis kalca cikigina sebep olabiliyormus hakkaten dikkat etmek lazim

Masallah pasana canim erkekler boylr iste hemen acip gosteriyorlar kizlar bacaklarini kapatiyor saka bi yana da bi pasa daha geliyo agustos ayinda erkek bebek patlamasi yasancak

evet canım yaa hiç beklemiyordum o kadar gösterceğini ,demek kı annesinin çok öğrenmek istediğini hissetti hemen gösterdi....

canım benide eklermisin listeye cinsiyetimiz belli oldu....
anne adayı : nergizz06
yaş.24
şehir.Ankara
ilk bebeğim , SAT:03.11.2013, B.d.t:14.08.2014
gebelik durumu tek, cinsiyet :erkek...

benim 2. çcocugum
herşey kolayda,ben en çok uykusuz kalmaya dayanamıyorum
hele bi de sabah işe gideceğim zaman aman yarabbi o geceler bitmiyor,,gözlerin altı mor,sinirli
kocayla kavgalar o zaman başlıyor

canım AFP testi yapmış sana doktorun, bana da yaptı 3'lü test yerine. AFP olarak araştırırsan bulursun ayrıntıları Gönlünü ferah tut, normal dedilerse iyidir sonucun :)

cnm merak etme icin rahat etsin testin adi afp (alfa feto protein) yani bel acikligi varmu bebekte yokmu diye bakiliyo seninkide guzel cikmis bnde yaptrdim gecen hafta sonucuda bu carsamba öğrenicem

ARKADAŞ VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. iÇİM RAHATLADI DOĞRUSU. BENİM HATAM İLK BAŞTA TESTİN NE OLDUĞUNU İYİCE SORUP ÖĞRENMEMEK. BİRDE TESTİN ADINI YANLIŞ ANLAMAMDAN İNTERNET TEN DE HİÇ BİLGİ BULAMAYINCA BİRAZ PARANOYAKLAŞTIM SANIRIM. HEMŞİRE YAŞIMI SORUNCA TELEFONDA, ZEKA TESTİ OLDUĞUNU HEMEN ANLADIM AMA SONUCUNU MALUM HEMŞİRELER ANLASA DA SÖYLEMEZ BİLİYORUM AMA MERAK YOK MU O MERAK, İNSANI BİTİRİYOR SAÇMALIYORSUN ONDAN SORA. İLGİNİZ VE ALAKANIZ İÇİN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM. KENDİNİZE VE BEBİŞLERİNİZE İYİ BAKIN. ÖPÜYORUM SİZİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…