2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar slmlar nasılsınız ?

doktor kontrolüm vardı bu sabah ,gittik bebişimizi gördük,herşeyi,gelişimi çok güzeldi şükürler olsun,

cinsiyetimizde belli oldu %100 erkek:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: , gerçi doktor söylemese bile ben o kadar net gördüm ki erkek

olduğunu bacaklarını açmış havada ortada pipisi :KK52::KK52::KK52:

sallanıyor çok netti bariz gördüm çok heyecanlandım,dedim yok böyle gösteriş şekli:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

suyumuz plasentamız iyiydi,bu arada plasentam aşağıda görmüştü 1 ay önce şimdi yukarı çıkmış ve sıkıntı yok,normal doğum olur dedi doktorum....:nazar::nazar::nazar:

çok sevındım cnm, Allah sağlıkla paşanı kucağına almyı nasip etsin:nazar:

eşimin öyle dediğine aldanmıyorum. çünkü aile çocuklarını düşürmüşlüğü, kafasını bi yerlere çarptırmışlığı, meyve yediricem derken çocuğun üstüne bocaladığı var :KK53::KK53::KK53:
o değilde yeni doğduklarında bacaklar felan incecik oluyor. insan bez bağlamak için tutup kaldırmaya korkar yaaa :KK52:

evet aynen öyle
en zoruda banyo fazlı
el kadar bebeleri yıkamak çok zor

kızlarrrr
sonunda yaptırdımm
dün kanımı verdim
inşallah herşey iyi olur
sonuçlar iyi çıkar
oğlum sağlıklı sıhhatli gelir

benim 2. çcocugum
herşey kolayda,ben en çok uykusuz kalmaya dayanamıyorum
hele bi de sabah işe gideceğim zaman aman yarabbi o geceler bitmiyor,,gözlerin altı mor,sinirli
kocayla kavgalar o zaman başlıyor :KK70:
Aa dogru diyorsun bi de o kismi var yaa ben de severim uykuyu valla.. gece uyuma sabah kalk ise git eve gel temizlik yemek bulasik bebek zor valla Allah yardimcimiz olsun..

Eşler var diycem de benim ki topu bana atıyo direkt.. Ben tutamam heyecanlanırım düşerim filan :) Hayırlısı ya, doğsunlar da sağ salim, kucağımıza alınca ne hissedeceğiz en merak ettiğim şey o.

Igneye baslamadin mi canim? Ben de var vuruyorum hergun.

Evet canim basladim bir bucuk aydir kanamam vardi megersem bundanmis.kanama gecene kadar clexan 02 kullanacam gecince 0.4 e gececem canim. Yaninda ek olarak folbiol kullaniyorum.sen kac haftaliksin canim.hangi ilaclari kullaniyorsun. Benim ki mtfhr ve faktor 5 heterizigot.ikisi de var.

Aa dogru diyorsun bi de o kismi var yaa ben de severim uykuyu valla.. gece uyuma sabah kalk ise git eve gel temizlik yemek bulasik bebek zor valla Allah yardimcimiz olsun..

zor ki ne zor
kendine bakamıyorsun eger yardımcın yoksa
saç baş perişan oluyor
ben oje sürüp ( ki onada zor bela vakit buluyorum) cıkaramadıgımı bilirim
kendi kendine yok olurdu silinirdi ojeler
o derece bakımsız oluyosun eger uykusuzsan,uykusuzluga dayanamıyorsan benim gibi hiç bir şey yapmaya halin kalmıo
yemek yap,çamasır ütü vs çocuğu uyut saat zaten gec oluyo ,o saatten sonrada oturup oje sürmek ,saçla basla ugrasmak yerine divanda 2.80 uzanmak istiyosun
bakım makım hak getire :KK70:

Benim bir bucuk aydir kanamam var pihtilasma cikti iste.kasik ağrısı ara ara hafif oluyo.dua edin de saglicakla alalin kucagimiza.

işte senin ani hareket etmemem gerekiyor...ohhh ne güzel yat dinlen :)
benim arkadaşımda oldu
sprey gibi bişey kullanmışlardı
orayı mı sıkılaştırıyomuş kapatıyomuymus öle bişey
hep yattı
gezmedi hiç dısarlarda
evdeydi
zaten bebek geldimi..ne yatabilcen ne uyuyabilcen
bak ne güzel sebebin var değerlendir hiç kıpırdama bile
herşeyi ayağına iste :))
hiç korkma
böle olan cok var
gayette tosun gibi doğuruyorlar :)
biliyorum cok zor..
moıralini yüksek tut

işte senin ani hareket etmemem gerekiyor...ohhh ne güzel yat dinlen :)
benim arkadaşımda oldu
sprey gibi bişey kullanmışlardı
orayı mı sıkılaştırıyomuş kapatıyomuymus öle bişey
hep yattı
gezmedi hiç dısarlarda
evdeydi
zaten bebek geldimi..ne yatabilcen ne uyuyabilcen
bak ne güzel sebebin var değerlendir hiç kıpırdama bile
herşeyi ayağına iste :))
hiç korkma
böle olan cok var
gayette tosun gibi doğuruyorlar :)
biliyorum cok zor..
moıralini yüksek tut

Alistim canim ama insallah kanama kesilirde icim biraz daha rahat eder.clexan kullaniyorum 3 _4 gundur bakalim kesilecekmi gorecgorecegiz.insallah kesilir de rahat nefes alirim çünkü kanamam kesilince clexan 0.4 e gececem pihtilasmadan dolayi

zor ki ne zor
kendine bakamıyorsun eger yardımcın yoksa
saç baş perişan oluyor
ben oje sürüp ( ki onada zor bela vakit buluyorum) cıkaramadıgımı bilirim
kendi kendine yok olurdu silinirdi ojeler
o derece bakımsız oluyosun eger uykusuzsan,uykusuzluga dayanamıyorsan benim gibi hiç bir şey yapmaya halin kalmıo
yemek yap,çamasır ütü vs çocuğu uyut saat zaten gec oluyo ,o saatten sonrada oturup oje sürmek ,saçla basla ugrasmak yerine divanda 2.80 uzanmak istiyosun
bakım makım hak getire :KK70:
Iyice korkuttun beni canim :-) zaten simdi bile bazen zorlaniyorum saci basi yapmaya o zaman artik nasil gezerim ortalikta bilemiyorum ;-)

40 haftalık yolculuğun yarısına gelmişsiniz, Allahım hepınıze gonlunuzce sağlıkı doğumlar nasıp etsın, doğumdan sonra bir annenin en çok ihtiyacı olan şey süt pompası bloğumda süt pompası hedıye edıyorum, internette annesininprensi yazın sitenın ıcınde hangı sut pompası alınmalı dıye bır yazı var onun ıcınde bol şans

Annnnniiiiiiişleeeerrr kac kilo aldiniz fistiklar???
Ben 19+3 hft.dayim...hamis kaldigim kilo 60.400 kg.di..bu sbh 62.500 yani 2kilo almisim...insallah duzenli artar ve birden firlamaz kilolarimmm...
Sizde durumlar nasil?????[SUP][/SUP]

canım benide eklermisin listeye cinsiyetimiz belli oldu....
anne adayı : nergizz06
yaş.24
şehir.Ankara
ilk bebeğim , SAT:03.11.2013, B.d.t:14.08.2014
gebelik durumu tek, cinsiyet :erkek...

Nergis canim tebrik ederim ayni gundeyiz ikimizdede pasa tosunlara masallah
bir sey sorucam haraketlerini hiss ediyormusun ve kac saatde bir hiss ediyorsuz kizlar gunde kac defa
ben ilk gun cok hiss etdim bugunlerde az sanki tekmeler
???????????

Nergis canim tebrik ederim ayni gundeyiz ikimizdede pasa tosunlara masallah
bir sey sorucam haraketlerini hiss ediyormusun ve kac saatde bir hiss ediyorsuz kizlar gunde kac defa
ben ilk gun cok hiss etdim bugunlerde az sanki tekmeler
???????????

canım ben hissediyorum ama bazen hiç olmuyor bazen çok hareketli...

20.haftayı dolduralım daha net hissederiz inşaallah....

benim gibi karnı çıkmayan varmı kızlar :))
oğlum olcak ona rağmen totişim daha büyüdü :))
gerçi benim totişin büyümesi için hamile olmaya gerek yok ama :KK1:

selam canım, geçenlerde prima yine limangoda kampanyaya girmişti, işyerimde deneyimli bi anne var, hemen hesap yaptı ve piyasadaki fiyatından bir fark olmadiğini hesapladi, bi de üstüne 7.90 TL kargo ücreti alınabilir. Limango bebek ürünleri hesapli olmayabilir, bilginize,

düşününce söylediğin mantıklı geldi canım haklısın

X