2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Offf yaaa hergun ayni saatte tuvalete kalmak vesonra 1 saat uyuyamamk cok gicik yaa o degil 6 gibi geri uyuyorum oglum da 9 da uyaniyo o zamn da bi tatli oluyo uyumak doguncada bu saatlerde emmeye uyaniyo o degil anne karnnda alistigi icin yandim yandimmmm

Aynıları bende de var... Yandık ya diyorum ama alışıyomuş insan annem öyle söylüyo.. Daha şimdiden sütüm olacak mı acaba diye bile endişeleniyorum bırak gerisini :) İlk doğduklarında çok küçük olcaklar nasıl tutçam filan, uyurken ya ağlar da duymazsam... Böyle böyle derken bi sürü şey düşünüyorum.. Hayırlısı bakalım :)

zaten onların cesareti öldürcek beni benim eşim de öyle :) amaann ne var ki diyo çok büyütmüş gibi zamanında ben daha pratik yapmaya başlamadım canım ama haklısın bir an önce başlamalıyım oyuncak bebeklerle emzirme alt değiştirme çalışmaları yapayım en azından

tabi elbet alışcaz da bakalım nasıl olcak, yaa evet acaip küçük oluyorlar bi komşumuz doğum yapmıştı 2.900 gr vallahi korkudan alamadım kucağıma sonra bi de kendi kendime ee sen napcan bakalım diyorum.. hayırlısı olsun

Son düzenleme:

Ahh ah hep oyle olunuyu emin olun ams hele bir dogsun bn mesela top patlasa uyanmayanlatdandim bi dogdu oglum ih diyo bn ayakta annelik oyle mucizevi biseyki gercekten o aglamadan uyanmadan goguslerin sizlamayA basliyo . Bakma isine gelince o cok guvendiginiz buyukleriniz varya anne abla fln hepsi yalan oluyo herseyini kendin yapmak istiyosun kartal gibi kanatlarini acip kimse dokunmasin istiyosun kimsenin yaptigini begenmiyosun icin gidiyo zarar verecekler diye oda lohusa psk nedir bilemm artik :) ama annem 3 cocuk buyutmus yinede bnm kadar iyi bakamiyo gibi geliyo

cnm bende bikaçgündür o sorunlar var yürürken içimde su balonu var patlıycak gibi hissediyorum vebimde ilk hamileliğim rhim büyüyordur diyolar ama işte ben endişeliyim geçen gittiğimde zaten bişeyler söyledi korktum şimdi iice paniğim öğlen başka bi dra gitcem ağrın yoksa endişe etme bence benim kasık ağrılarımda çok onun için gidicem

Gunaydin annislerr
Ne zamandir yazamadim ama surekli takipteyim, cinsiyet ogrenen anneleri tebrik ederim. Saglikla kucaginiza alin insallahhhh.. Herkes iyidir umarim

Eşler var diycem de benim ki topu bana atıyo direkt.. Ben tutamam heyecanlanırım düşerim filan :) Hayırlısı ya, doğsunlar da sağ salim, kucağımıza alınca ne hissedeceğiz en merak ettiğim şey o.

Merak ettiğim de bu zaten.. İlk kucağıma alınca ne hissedeceğim bakalım::) Ben hiç anlamadan hamile kaldım bir de, planlı değildi ve belirti de yaşamadım hiç. Öyle olunca hala daha hamileymişim gibi gelmiyo kendime. Düşününce bir an önce doğsun istiyorum, görmek istiyorum :)

Gunaydinnn kizlar bisey sorcam bu ara cok fazla idrara cikiyorum hic tutamiyorum sizdede warmi bu durum ???

Gunaydinnn kizlar bisey sorcam bu ara cok fazla idrara cikiyorum hic tutamiyorum sizdede warmi bu durum ???

Günaydın, bu çok normal, bende de aynı durum var, son aylar daha kötü olacakmış :) kaçırabilirmişiz felan, kaç haftaliksin, ben bu idrar meselesine aliştim bile...

ben her gece abartısız 4-5 kere tuvalete gidiyorum uykum bölünüyo sürekli çok sinir bozucu alıştım artık

Eşler var diycem de benim ki topu bana atıyo direkt.. Ben tutamam heyecanlanırım düşerim filan :) Hayırlısı ya, doğsunlar da sağ salim, kucağımıza alınca ne hissedeceğiz en merak ettiğim şey o.

Merhaba arkadaslar bende 15 hafta 4 gunluk oldum. Ama pihtilasma sikintisi cikti dua edin sizde de kasik agrisi oluyor mu ara ara kasik agrisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…