2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben mi doku kaybediyorum??? çocuk mu doku kaybediyor?????

bende çok meraklardayım:))) yanlış anlama nereye oturacağın konusunda diyormuşum :)))) öğrenincede sanki bir oğlun bir kızın varda birini kaybettin gibi oluyor :)))

hahhahahahah :))) bu arada ben senin aldığın şeyi bulamıyorum o sayfada ya çok paylaşım yapılmış ben uyuyormuşum burda resmen

Amin canim.. ya ben de birseyler hissediyorum ama kipirti seklinde bagirsak hareketimi bebek mi ayirt edemiyorum pekmezi denicem ben de hic sevmem ama hareketini hissediceksem deger

merhaba bafradamı oturuyorsun canım sen işalha ögrenirsin cinsiyetini.

Yok canım sinop da yaşoyorum ama burda özel hastane olmadığından ayd bir oraya geliyoruz eşimle aslında cşnsiyetini ögrendim ben 16 haftalıkken burdaki doktorumuzdan devlet hastanesinede gidiyorum arada erkek demişti daha önce yazdım payşaltım yinede herkesin degişiyor icim rahat olsun diye bafradaki doktorumuzda söylesin bakalım odamı erkek diycek burdaki büyük bir ihtimal erkek dedi kesinleştirmek istiyorum
Sanırım siz bafrada yaşıyorsunuz?

kızlar 17+5 günlük hamileyim belimin sağ tarafı çok ağrıyo ters bir hareket yaptım sanırım yada normalmi bilmiyorum benim gibi bel ağrısı yaşayanlar varmı aranızda :2:

cnm bnmde sol tarafimda var ayni sikayet.doktora sordum normal dedi cocuktan dolayi kuyruk sokumunda oynamami ne oluyomus ama istersen sn yinede doktoruna sor

balımmm napıyosun?
iştahın nasıl baken
haftaya bende gidiyorum özele. çok sevinçliyim mehtabım. bu fırsatı her zaman yakalayamıyorum.

kıııısslarrr
benim gece uykularım çok bölünmeye başladı
neden rahatsız olduğumu bi türlü anlamıyorum ama sürekli uyanıyorum. uykuya dalışlarım zorlanıyor uyanınca.
normalde deliksiz uyurdum.

ben mi doku kaybediyorum??? çocuk mu doku kaybediyor?????

Pinpiriklenme hemennn,, ikinizden de giden bişey yok. Kronik ve dediğim gibi çok uzun süreli maruziyetlerde ısı artışı nedeniyle olabilir denmiş. İspatı var mı yok bence hiç denk gelmedim. Neyse.. Muayeneden sonra karnında elektrik sobası tutmuş gibi bir ısı hisseidyo musun ? hayır değil mi? yani demek istediğim çok uçuk boyutlarda korkma :)

kızlar sıcak suya limon atıp içiyorum ama bi zararı olurmu,çaycı arkadaş içime kurt düşürdüde:18::18:

niye zararı olsun ki ne dedi?

ay bilmiyorum sadece sana iyi gelir mi ki diye tereddütlü bana sordu bende bilmem gelir heralde dedim öyle sadece,

benim arkadaşımın dr.limonu sadece salatalarda kullan yeme demiş,diğer bi doktoru hiç zararı olmaz demiş anlamadım gitti nasıl iş anlamadım...:44::44:

kanı felan mı sulandırıyo acaba bilemedim ki.
ben limonu tuzlayıp yiyorum. hiç aklıma gelmedi zararı olur mu diye

ah ah aynen benimde öyle zaten gece sıkışmalarım olmazsa olmaz en az 2 defa kalkıyorum....hele işyerinde 10 dk bi lavabodayım....

bide karnım iyice büyüyor yemekten sonra şişkinlik olunca gece hiç dönemiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…