2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

eşinde amma koruyucuymuş :))) ayakta durmak iyi değil ama hafif tempolarda yürümek çok çok sağlıklı hamilelikte. bozma moralini en azından başında önlem almış oluyorsun işte ...

Evet sorma ya inanılmaz evhamlı neyse o ne derse desin ben yürüyeceğim Önlemimi alacağım evet dönüşüm muhteşem olacak:))Bu arada benim adım Merve canım

Gözünüz aydın hayırlı uğurlu sağlıklı olsun oğluşunuz inşallah Allah tamamına erdirsin

bu arada anketi de onayladım 69 oldu erkek bebişler, bu sene erkek senesi diyorlardı hakkaten öyleymiş, kızımda a kız senesiydi çevremde kimi görsem kızı olmuştu

çok teşekkürler canım verdiğin bilgiler için....

hepsi birbirinden güzel. benim kızımdan karyola var yeni olmasa hemen alıcağım bayıldım modellere

hayırlı olsun sağlıklı şekilde kucağına almayı rabbim nasip etsin inşllh. benimde 28 aylık bir kızım var şimdikinide kız demişti en son doktorumuz

Şok şok şok
10.haftadan beri erkek diye direten dr. Um bebegin kesinlikle kzi olduğunu söyledi. ...

kızımda benimde aynen öyle olmuştu ultrasonda gösterirken bakın erkek demişti eşimde göbek kordonu filan değil dimi hocam dedi, olurmu kordon burda bak diye bide azrlar gibi etmişti bize 16. haftada aaa yanlış görmüşüm kızmış dedi, bide prof tu,, çok kızdık nevrimiz döndü o anda bıraktık o dr u, kız olduğu için deilde tavrına çok kızdık şaka gibiydi

amin canım, hemiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

babytech ürünlerini nerden alıyorsunuz.
siteden mi sipariş var sadece..
çok güzellermiş..
anne yanı olana bayıldım
ama pahalı bir mkaraya benziyor.fiyat alan varmı?

babytech ürünlerini nerden alıyorsunuz.
siteden mi sipariş var sadece..
çok güzellermiş..
anne yanı olana bayıldım
ama pahalı bir mkaraya benziyor.fiyat alan varmı?

bende çok beğeniyorum özellikle katlanabilir olması kullanmadığın zaman katla kaldır süper olur yer kaplamaz diye düşünüyorum.İnternetten katlanabilen beşikler diye gir bazı sitelerde satışları var fiyatlar faklılık gösterebiliyor tabii ama bende daha nerden alcağıma karar veremedim önümüzde daha aylar var doğman bir karar veririm inş

benim de 1 oğlum var dr. şimdikine de oğlan dedi 12. haftada..
önümüzdeki hafta gideceğiz yine 16 olucam o zaman inşallah bana da öyle der valla ne sevinirim öyle çok istiyorum ki kızımın olmasını tabi en başta sağlıklı olsun da..

masa başi çalışıp bel ağrısı çekenler varmı acaba ben şu an pert durumdayım....sanırım sandalye ve belim arasına küçük bi yastık şartt :126:

kızlar meraba benimde kızım olucak doktorum öle dedi gecen hafta ilk de kızdı buda kızım cok sevindi hep kız bebek diyordu

slm canım bende babytech in saraylı beyaz olan beşiğini sipariş ettim. bi kaç güne gelir. bence ürünler güzel ve kaliteli. tek sorun beşiğin içinde yatak değil sünger var. onuda artık annem pamuk yada yün ile ayarlayacak ... bence sende al. düşünme hoşuna giden ürünü bulmak zor.

masa başi çalışıp bel ağrısı çekenler varmı acaba ben şu an pert durumdayım....sanırım sandalye ve belim arasına küçük bi yastık şartt :126:
ben canım benim o bahsettiğin kişi:))hatta şimdi başka bi arkadaşın koltuğunda sırt destek şeysi vardı( adını bilmiyorum) onu alıp kendi koltuğuma taktım biraz iyi gibi şimdi sırtım

siparişi nerden verdiniz?

merhaba beşiğiniz hayırlı olsun acaba fiyatı nekadardı merak ettim.

kızlar meraba benimde kızım olucak doktorum öle dedi gecen hafta ilk de kızdı buda kızım cok sevindi hep kız bebek diyordu
gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah.Ben artık kız bebek olacağını duyunca şaşıracak hale geldim çünkü herke erkek bebek bekliyor çok ilgiç ama :)))Doktora sordunuz mu kesin mi diye?:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…