2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu babyTech de ki beşiklerin fiyatlarını bilen varsa yazabilir mi lütfen?

gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah.Ben artık kız bebek olacağını duyunca şaşıracak hale geldim çünkü herke erkek bebek bekliyor çok ilgiç ama :)))Doktora sordunuz mu kesin mi diye?:):emir_bebek:

:) Canım yazdığını okuyunca ben mi yazmışım diye baktım resmen:)) Ptesi gününe kadar hep bir oğlum olacağını düşündüm.Zira hamile kaldığımı bilmeden başlayan rüyalarımda hergece erkek bebek görüyordum. Hatta doktora gideceğim gece hep erkek bebekle uğraştım. Onun dışında kim görse erkek olacak senin bebeğin dedi, ama istisnasız herkes. Tatlı yemelerimi aşerdiklerimin hep tatlı olmalarını saymıyorum bile. Ama doktor %97 kız annesi olacaksın gözün aydın dediğinde resmen şaşırdım. :)) Eşim bile iyi bak erkek olmasın o dedi güldük baya bir. Şimdi çok mutluyuz ama:))

:) Canım yazdığını okuyunca ben mi yazmışım diye baktım resmen:)) Ptesi gününe kadar hep bir oğlum olacağını düşündüm.Zira hamile kaldığımı bilmeden başlayan rüyalarımda hergece erkek bebek görüyordum. Hatta doktora gideceğim gece hep erkek bebekle uğraştım. Onun dışında kim görse erkek olacak senin bebeğin dedi, ama istisnasız herkes. Tatlı yemelerimi aşerdiklerimin hep tatlı olmalarını saymıyorum bile. Ama doktor %97 kız annesi olacaksın gözün aydın dediğinde resmen şaşırdım. :)) Eşim bile iyi bak erkek olmasın o dedi güldük baya bir. Şimdi çok mutluyuz ama:))
:KK52::KK52:15.haftada iyi görmüş doktorunuz bravo değişmez ozaman inşallah diyelim.Hayırlı olsun bakalım benimki ne olacak ortadan ikiye çatlayacağım meraktan ya:KK43::KK43:

benim de 1 oğlum var dr. şimdikine de oğlan dedi 12. haftada..
önümüzdeki hafta gideceğiz yine 16 olucam o zaman inşallah bana da öyle der valla ne sevinirim öyle çok istiyorum ki kızımın olmasını tabi en başta sağlıklı olsun da..

allah sağlıklı hayırlı evlat versin, bende kızdan sonra öle tedirginlik kalmışki buna ilk 13 te dedi yüzde 90 erkek diye ama inanmadım en son ctesi gittik 16+5 di kesin dedi ama şimdi gerideki yorumları okudum biraz da, yine kafamda soru işareti oluştu, 29 martta bir dahaki randevu heralde anca o zaman tam inanacağım,,,, bizde ikisinide tatmak istiyoruz allah kalbimize göre verir inşallah

gözünüz aydınnn hayırlı olsun bebişiniz:emir_bebek:Artık bende bebişimi erkek gibi hissediyorum ya psikolojik olarak erkek patlaması var bu yıl resmen:KK52::KK52:
teşekkür edeirm canım senin de gönlüne göre versin Allahım. o beşiklerden bende araştırıyorum internette en uygun fiyat 345 TL kargo dahil hemde

masa başi çalışıp bel ağrısı çekenler varmı acaba ben şu an pert durumdayım....sanırım sandalye ve belim arasına küçük bi yastık şartt :126:

var canım var olmazmı :KK14: ben belime değilde sandalyemde oturma simidi kullanıyorum(spina bifida hastasıyım aynı zamanda kuyruk sokumunda düşmeden kaynaklı kırık var) ooo tahmin et ağrıyı sızıyı

şu bel yastıkları varya otomobıllerde falan kullanılıyor, ondan alma çok rahatsız edıyor hamıle ıken.mümkünse evde yapabılırsen küçük bi bebek yastığı gibi bi yastık yap lastıkle sandalyenın arkasından tutturursun

sanırım seninki sadece hamilelikten kaynaklanıyor dimi??

teşekkür edeirm canım senin de gönlüne göre versin Allahım. o beşiklerden bende araştırıyorum internette en uygun fiyat 345 TL kargo dahil hemde

hadi yaa bende bi araştırayım ozaman kendi sitesinden bakıyorum ben şuan fiyatlar yazmıyor ama teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için:KK16:

Evet sorma ya inanılmaz evhamlı :KK50: neyse o ne derse desin ben yürüyeceğim :KK76::KK35:Önlemimi alacağım evet dönüşüm muhteşem olacak:))Bu arada benim adım Merve canım:KK49:

benim randevuda yarın bakalım doktor kiloyla ilgili bişey diycek mi. memnun oldum mervecim ebru bende:128::KK42::KK42::KK42:

var canım var olmazmı :KK14: ben belime değilde sandalyemde oturma simidi kullanıyorum(spina bifida hastasıyım aynı zamanda kuyruk sokumunda düşmeden kaynaklı kırık var) ooo tahmin et ağrıyı sızıyı

şu bel yastıkları varya otomobıllerde falan kullanılıyor, ondan alma çok rahatsız edıyor hamıle ıken.mümkünse evde yapabılırsen küçük bi bebek yastığı gibi bi yastık yap lastıkle sandalyenın arkasından tutturursun

sanırım seninki sadece hamilelikten kaynaklanıyor dimi??

yani sanırım hamilelikten canım ,öncedende çok oturduğumda ağrıyordu ama şim şiddeti arttı ... evde vardı bebe yastığım onu getirip deneyim bari..çok acıyor:KK19:

slm canım bende babytech in saraylı beyaz olan beşiğini sipariş ettim. bi kaç güne gelir. bence ürünler güzel ve kaliteli. tek sorun beşiğin içinde yatak değil sünger var. onuda artık annem pamuk yada yün ile ayarlayacak ... bence sende al. düşünme hoşuna giden ürünü bulmak zor.

Hayırlı olsun beşiğiniz canım yavrun içerisinde sağlıcakla büyüsün. bende almayı düşünüyorum ama erken daha diye erteliyorum bu arada sen hangi siteden sipariş verdin ?

benim randevuda yarın bakalım doktor kiloyla ilgili bişey diycek mi. memnun oldum mervecim ebru bende:128::KK42::KK42::KK42:
Bende memnun oldum Ebrucuğumm:KK54:bence sen yarın öğreneceksin bebişinin cinsiyetini bende merakla bekliyorum yarın yazarsın

:KK52::KK52:15.haftada iyi görmüş doktorunuz bravo değişmez ozaman inşallah diyelim.Hayırlı olsun bakalım benimki ne olacak ortadan ikiye çatlayacağım meraktan ya:KK43::KK43:

oooo dur bakalım sen eylül annesisin biz daha kız erkek kesinleştiremedik sen öğrenirsen şimdi esas biz çatlarız :) şaka bir yana gerçekten hayırlısı olsun cinsiyetin ne olduğu önemli değilde hangisi olduğunu bilememk çatlatıyor:KK76:

kızım 2011 doğumlu o yılda kız patlaması vardı erkek arada mayalık gibi tek tük vardı :KK9:

benim kızımda 2011 kasım ve benimle aynı zamanda doğum yapanlarınn çoğu kızdı. şimdi yine düzene uyup erkek olması gerekiyor kuralı bozmasın canım

X