2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen bende böyle düşünüyorum almayı o küçük beşik çok hoşuma gitmişti,ana dizi ana kucağı diye geçiyor,oyun parkımızı aldık bide bu küçük beşiğimiz kaldı...

işi gücü bıraktım kaç tane site varsa internette bakıyorum :) baktıkça yazarım. babama sürpriz yapmak istiyorum bende o yüzden bir an önce netleştirmek istiyorum..

sorma bende öyle sitelere bakıyorum ama yok içime sinen isim sende yazarsan bakarız bari hazır elenmişlere

ya evet su isim olayı var dimi..
benimde içime hiçbirşeyler sinmedi
2 isim sindi sadece
ata ve arhan
o kadar
sisizn tavsiyeleriniz var mı????????????????

ikiside gayet güzel isimler buldukça yazalım öyleyse isim

ne kadar güzel ben hala net olarak bu bebişim hareketi diyemiyorum çünkü doktorum geçen hafta gittiğimde hissetmen imkansız demi,şti bende o kaygıyla yok yok kesin gazdır diyerek geçiştiriyorum az daha sabredeyim haftaya tekrar gideceğim doktora bakalım bi daha sorarım :)

anlamı da çok güzel evet ismi gibi güzel olsun kızınız

kızlar biraz sonra doktor randevum var çok heyecanlıyım 2 li test için gidiyorum umarım herşey yolunda gider bebişin cinsiyetini de söyler inşallah doktorum şans dileyin bana gelince yazarım

bende bebeğimin hareketlerini bariz hissediyorum,şimdi iki defa pıt pıt hissettim ama diğer günlere göre biraz daha etkili sanki dürttü beni çok güzellll,

kızlar biraz sonra doktor randevum var çok heyecanlıyım 2 li test için gidiyorum umarım herşey yolunda gider bebişin cinsiyetini de söyler inşallah doktorum şans dileyin bana gelince yazarım

haydi güle güle canım iyi haberlerini bekliyoruz , içini ferah tut herşey güzel olacak Allahın İzniyle...

bana da dr krem verdi ama tedirginim kullanmadım henüz... ağrıyı çekmeye razıyım da dr normal doğum yapamazsın ilerlerse dedi

günaydın kızlar ya bebeklerinizin isimlerine karar verdiniz mi? aklınızda isimler var mı çok zor bu isim işi. eşim hiç birşeyi beğenmiyor

günaydın herkese

geçmiş olsun canım... aman dikkat et. bu aralar bahar havasına aldanıyor insan ama sinsice üşütüyor inanki.:2:
limonu tuzla yee
ımmmm canım çekti bak şimdii

hayırlı haberlerle gel canım. inşallah öğrenirsin

aynen bende böyle düşünüyorum almayı o küçük beşik çok hoşuma gitmişti,ana dizi ana kucağı diye geçiyor,oyun parkımızı aldık bide bu küçük beşiğimiz kaldı...
canım bu ana kucağı travel setlerde aynı zamanda oto koltuğu olarakta kullanılan şey mi beni bi bilgilendirsen
bende bebeğimin hareketlerini bariz hissediyorum,şimdi iki defa pıt pıt hissettim ama diğer günlere göre biraz daha etkili sanki dürttü beni çok güzellll,

maşallah maşallah ben bi defa hissettim bi diretti gibi ama nette bu haftalar hissedemezsiniz yazıyo diye heyecanım gidiyo

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz inş randevun güzel geçer bebişininde cinsiyetini öğrenirsin bnmde bugün kontrolüm var bnde öğrenirsem cinsiyetini yazıcam

yok canım bu dediğim ana dizi öyle set halinde olanlardan deıl 1236.sayfada durbakalım arkadaş eklemiş resimleri orada var ben eklemeyi bilmiyorumda ondan biraz yoruyorum seni
hemde kullanışlı oldugunu yazmış banada çok mantıklı geldi beşik ve ana kucağına ayrı ayrı ödeme yapmaktansa ikisibir arada , (ama beşik gibi çok yüksek deıl)..
senin bebeğinin cinsiyeti belli oldumu?

günaydın kızlar ya bebeklerinizin isimlerine karar verdiniz mi? aklınızda isimler var mı çok zor bu isim işi. eşim hiç birşeyi beğenmiyor

benim eşimde aynı.
hepsine burun kıvırıyo. o yüzden bende onun önerisi ne olacak çok merak ediyorum.
kendisi cinsiyetin belli olmasını bekliyo şimdilik

gördüm canım teşekkürler.
internette de araştırdımda travel sistemde olanları da çıkıyor.kafam karıştı o yüzden
çok kullanışlı sanırım. arkadaşımda da var. ipi bağlamışlar oturdukları yerden sallıyorlar ben ayrı olarak alıcam bu ana kucağını. bi fiyat araştırayım netten
malesef belli olmadı haftaya randevu var. gösterir inşallah. bacaklarını kapatmış oluyo hep.

bebeğinin pıt pıtlarını hissettin heralde bana kalırsa oğluşun olacak gibi bakalım hayırlısı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…