2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende normal doğum taraftariyim tabi mümkünse..sorun varsa zten mecbur sezeryan olcak..normal doğumda çekceğimiz sanci o bebeği kucağina alinca bitiyo öyle diyolar bide normal doğumda annenin zarar görmesi daha az sezeryanda daha cokmus..bebeğinde normalde zarar görme riski oluyomus sezeryanda olmuyomus bi sitede bi doktorun yazisnda okumustm

valla ben sezeryan oldum ve çok memnun kaldım bir gün boyunca sancı çektim derler ya anamdan emdiğim süt burnumdan geldi bu nasıl bişeydir nasıl bi acıdır anlatamam acıya dayanıklı biri değilseniz kesinlikle normal doğumu düşünmeyin. Hem çatım müsait değildi hemde hiç açılma olmadı ben zaten normal düşünmüyodum da kayınvalidem işte... Ama sezeryandan sonra ah dedirtmedi doktorum hiç acı çekmedim ve hiçbir yan etki veya olumsuz bişeyini yaşamadım sezeryanın.. ama sezeryan olupta kötü geçenlerde yok değil ama kesinlikle şans meselesi bide doktorda önemli tabiki...

oyyyy yerim ben onu yaa maşallah :KK16::KK16:çok şanslısınız bende pıt pıt atmalar seyirmeler falan hissediyorum arada sırada 13+2 deyiz.Ama sizin kadar hissedemiyorum henüz.O günlerde gelecek inşallah.

Seninki daha çoook küçük annesi, 4-5 hafta sonra gör sen bir de o pıtpıtları :)

hayırlı olsun canım telefonumu evde unutmusum 3d secure yapamıyorum gelen şifreyi göremicem eşimi arayıp onun telinden yapıcam onu bekliyorum bende,şifresiz alsam bişey olurmu acacaba
bilmiyorum canım ben şifresiz aldım yorumları okudum siteyle ilgili güvenilirdi.İçine nasıl sinecekse ona göre al.

Katiliyorm fazla almayin bezi neyin iyi gelecegi belli olmuyo bnde prima aldim butun bezin degdigi yerler kabardi pisik oldu evy baby aldik gecti hala 1 kere bile baska bez taksam hemen ksbariyo ama ilk bi simsiyah kakalari oluyo zift gibi anne karnndaki o bitene kadar cok sik degistiriyosun gunde 15 bez gidiyo ilk aylarda
Bu arada bnm cinsiyet kesinlesti kiz adimizda mira olacak zeynebide varda onu bosver :))))

seni ben eklemiştim dün gece canım :)) hayırlı olsun kızçen :KK70:

sezeryan mı normal doğum mu olacaksınız?
benim ilkj sezeryan bu da öyle olur büyük ihtimal..
ama gecen sefer komple bayıldım. gerci her sey harikaydı ..hemen ayıldım.. 3 saat sonra bahçeye indim gezmeye..hemen emzirdim kızımı..
ama şimdide öbürkünü merak ediyorum...spinal veya epidural sezearyan ..ama korkuyorum..nası olcak bilemedim

ben de epidural çok istiyorum ama korkuyorum
bide belim çok ağrıyor ilk doğumdan sonra daha çok ağrırmı diye düşünüyorum?

bilmiyorum canım ben şifresiz aldım yorumları okudum siteyle ilgili güvenilirdi.İçine nasıl sinecekse ona göre al.

ayy mucar ya tam alıyordum heralde ödeme de çok beklettiğim için fiyat bi anda 2 ye katladı alamadım yaa

sana haber ettim kendim alamadım :KK9::KK9: neyse sağlık olsun...:)

ayy mucar ya tam alıyordum heralde ödeme de çok beklettiğim için fiyat bi anda 2 ye katladı alamadım yaa

sana haber ettim kendim alamadım :KK9::KK9: neyse sağlık olsun...:)

canım ben şu anda bakıyorum fiyat hala 92,34 tl değişmedi tekrar deneyebilirsin istiyosan eğer

valla ben sezeryan oldum ve çok memnun kaldım bir gün boyunca sancı çektim derler ya anamdan emdiğim süt burnumdan geldi bu nasıl bişeydir nasıl bi acıdır anlatamam acıya dayanıklı biri değilseniz kesinlikle normal doğumu düşünmeyin. Hem çatım müsait değildi hemde hiç açılma olmadı ben zaten normal düşünmüyodum da kayınvalidem işte... Ama sezeryandan sonra ah dedirtmedi doktorum hiç acı çekmedim ve hiçbir yan etki veya olumsuz bişeyini yaşamadım sezeryanın.. ama sezeryan olupta kötü geçenlerde yok değil ama kesinlikle şans meselesi bide doktorda önemli tabiki...

bnm ablam sezeryan oldu 15gün yatti yengemde normal doğum yapti 1saat sonra ayaktaydi..kisiden kisiyede değişir doğru ama bn normal istiyorum eğer cati darliği vs. olursa sezeryan olsun

canım ben şu anda bakıyorum fiyat hala 92,34 tl değişmedi tekrar deneyebilirsin istiyosan eğer

zaten orda öyle gözüküyo ben kendi hesabımdan sepetime attığımda 169 tl diyor değişmiyo defalarca denedim..sonra beklerim artık,benim hatam sanırım çok beklettim ondan oldu ...

X