2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar kızlar, bir süredir hamile pilatesi veya yogası fiyatları araştırıyordum. fiyatlar oldukça uçuk 400 ile 1000 TL arasına çeşitli fiyatlar aldım.
son olarak Central hospitalde fizyoterapist eşliğinde pilatese gitmeye karar vermiştim ama sonra düşününce biraz pahalı geldi. ders başına 60 TL sonuçta ona bütçeyi bağlayıp bebekten esirgemek gibi olmasın dedim.. :26:
bu arada arkadaşım caddebostan yoga yı tavsiye etti. fiyatları gaayet uygun. fakat başlamak için 16.haftayı bitirmiş olmak lazımmış.
şu an hamile sınıfları yok, bir iki hamile daha olması gerekiyormuş sınıf açmaları için. hamile sınıfı açılana kadar normal sınıfta takılıcam, yalnız hareketleri bana ayrı gösterecek. katılmak isteyen hamileler varsa face te sayfaları var.
ben 24 martta başlıyorum :KK49: :KK16:

bnm ablam sezeryan oldu 15gün yatti yengemde normal doğum yapti 1saat sonra ayaktaydi..kisiden kisiyede değişir doğru ama bn normal istiyorum eğer cati darliği vs. olursa sezeryan olsun

Bende normal doğum istiyorum ama şu epizyotomi işleminden oldum olası nefret ediyorum. Hiç öyle ondan bundan tiksinmem kaldıramamam filan olmadı ama hani derler ya içim kötü oluyo onu düşündükçe. Bu sabah düşündüm doktorum normal doğum yapabilirsin derse ki bunları konuşmak için erken, epizyotomi istemiyorum diye pazarlık edeceğim :) Yani ya yırtılırsa vs yırtıktansa kesi yarası dikmek iyileşmesi vs daha avantajlı geliyor ama yok yaa... Düşünmesini bile sevmiyorum, madem normal doğum niye yırtılsın ki zaten, riske giremeyip atıyorlar bi kesik ve sen doğum stresinden acısından anlamıyorsun bile ama, ben doğumu geçtim ona takıldım :) sevmiyorum işte..

çok güzeller canım bir ara ne bakıyordum kızım olursa yaparıım diyee
ama oğlan oldu hepsi duya düştü
erkek çocukları içinde var bişeyler ama kız kadar değil..
bide ben erkek çocuğuna evde yapılma şeyler değilde
dışarıdan küçk bi delikanlı gibi giydirmeyi seviyorum :))
erkek çocukları için heryerde seçenek az zaten ya:) kıyafet vs. de aynı.Bu sitede bebek şekerleri var onlara bakılabilir çok hoşlar

erkek çocukları için heryerde seçenek az zaten ya:) kıyafet vs. de aynı.Bu sitede bebek şekerleri var onlara bakılabilir çok hoşlar

bide ben ilk çocuğu deli gibi erkek istiyordum o az olan şeylerden fazlasıyla hevesimi aldım :))
şimdi artık son zamanlarda biraz yeni doğan alışverişi yaparım araba, yatak
büyüdükçe abisinin küçülenlerini saklamıştım onlardan giyer
kıyamam yaa 2.ler artıkçı oluyor :KK1::KK1:

bide ben ilk çocuğu deli gibi erkek istiyordum o az olan şeylerden fazlasıyla hevesimi aldım :))
şimdi artık son zamanlarda biraz yeni doğan alışverişi yaparım araba, yatak
büyüdükçe abisinin küçülenlerini saklamıştım onlardan giyer
kıyamam yaa 2.ler artıkçı oluyor :KK1::KK1:
yazık kıyamam yaaa çok fenasın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ama napıcaksın sende haklısın her çocuk için yeni baştan alışveriş yapmaya kalksan ooohoooo batarlar insanlar.Ama evet ilk bebekler herzaman şanslılar.:emir_bebek:

yazık kıyamam yaaa çok fenasın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ama napıcaksın sende haklısın her çocuk için yeni baştan alışveriş yapmaya kalksan ooohoooo batarlar insanlar.Ama evet ilk bebekler herzaman şanslılar.:emir_bebek:

yaa tabiki en kaliteli en sağlam güzel şeyleri duruyor
yoksa bu oğluşuma da alırım teyzesi geyik yapalım azcık diye abartıyorum ben biraz :KK34:

Herkese Merhabalar;

Ben de nasipse Ağustos sonu gibi doğum yapacağım ama halen cinsiyet belli olmadı.
Doktorum biraz ketum :KK51: 2 hafta daha bekle diyor. Benim gibi bekleyen var mı hala ?

İlk hareketini sanırım dün akşam hissettim ama emin de olamadım. Karnımda kalp çarpıntısı gibi böyle titreme gibi bir hareket oldu. Acaba gaz mı yoksa karnım mı aç dedim. Çikolatalı bisküvi yedim 2-3 tane. Daha da arttı hareketler. Sanırım oydu :KK16: O mu gerçekten :KK30:

Ayrıca bir sinüzit belasıyla uğraşıyorum ki şuan düşman başına vermesin :KK14:
5 dk Vicks ile buğu yaptım. Açılsın da aksın diye burnum. Başka da bir şey gelmiyor elimden. Var mı tavsiyesi olan :KK14:

Herkese Merhabalar;

Ben de nasipse Ağustos sonu gibi doğum yapacağım ama halen cinsiyet belli olmadı.
Doktorum biraz ketum :KK51: 2 hafta daha bekle diyor. Benim gibi bekleyen var mı hala ?

İlk hareketini sanırım dün akşam hissettim ama emin de olamadım. Karnımda kalp çarpıntısı gibi böyle titreme gibi bir hareket oldu. Acaba gaz mı yoksa karnım mı aç dedim. Çikolatalı bisküvi yedim 2-3 tane. Daha da arttı hareketler. Sanırım oydu :KK16: O mu gerçekten :KK30:

Ayrıca bir sinüzit belasıyla uğraşıyorum ki şuan düşman başına vermesin :KK14:
5 dk Vicks ile buğu yaptım. Açılsın da aksın diye burnum. Başka da bir şey gelmiyor elimden. Var mı tavsiyesi olan :KK14:

çok geçmiş olsun şuan bende aynı dertden muzdaribim bide başım ağrıyor fena halde,eğer imkanın varsa bi banyo yap belki burnun açılır,ben işdeyim eve gidince böyle yapmayı düşünüyorum

çok geçmiş olsun şuan bende aynı dertden muzdaribim bide başım ağrıyor fena halde,eğer imkanın varsa bi banyo yap belki burnun açılır,ben işdeyim eve gidince böyle yapmayı düşünüyorum

Ben de işteyim eve bir gideyim banyo da yaparım iyi gelecekse inşallah. Öyle fena başım ağrıyor ki. Parol verdi doktor ama kıyamadım içmeye :KK14:

X