2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

offffffff ne yaptın 4 ayda 8 kilo . maşallah ne diyeyim. bende yiyorum ama çalışıyorum ayaktayım genellikle. geceleri acıkmaya başladım bugün gece 3.30 kalktım yemek yedim. eşim hayretler içinde normalde asla uyanmam o saatte :KK9::

ben ilk hamileliğimde de çok kilo aldım
toplamda 25 kilo almıştım..
kendimi kaybediyorum ben hamile olunca :KK70:
ama bu sefer korkuyorum ya kiloları veremezsem diye ..
inşallah eski halime dönerim.. yaş da ilerledi
33 oldum
walla heryerlerim pamuk gibi oldu yumuşacık.. kilo alıp vermekten :KK70:

bwn oğlumda evy baby almıştım eve geldim açtım ayy ne güzel dedim..
iyi ki prima ya da hugiess e o kadar para vermemişim :63:
sonra benim oğlanın totosu bi pişik oldu mantar olmuş meğerse
dr. prima ya da huggıes dedi :KK53:
tabi koşa koşa aldık prima hugies değişik kullandım ikisinden de çok memnunum..
benim oğlanın hasas cildine bile iyi geldiler ..
ama şu var çocuk çok çabuk sayıda atlayabilirde biraz zaman aynı sayıyı kullanabilirde
o durum yzünden fazla almamakta yarar var
yine de 2 paket kesin çünkü hastaneden çıkana kadar yarım paket biter zaten
dünyaya sıçmak için gelmişler gibi oluyorlar en başta :KK1::KK1::KK1:

Katiliyorm fazla almayin bezi neyin iyi gelecegi belli olmuyo bnde prima aldim butun bezin degdigi yerler kabardi pisik oldu evy baby aldik gecti hala 1 kere bile baska bez taksam hemen ksbariyo ama ilk bi simsiyah kakalari oluyo zift gibi anne karnndaki o bitene kadar cok sik degistiriyosun gunde 15 bez gidiyo ilk aylarda
Bu arada bnm cinsiyet kesinlesti kiz adimizda mira olacak zeynebide varda onu bosver :))))

ben ilk hamileliğimde de çok kilo aldım
toplamda 25 kilo almıştım..
kendimi kaybediyorum ben hamile olunca :KK70:
ama bu sefer korkuyorum ya kiloları veremezsem diye ..
inşallah eski halime dönerim.. yaş da ilerledi
33 oldum
walla heryerlerim pamuk gibi oldu yumuşacık.. kilo alıp vermekten :KK70:

oh ne güzel . benim ilk hamileliğim bu. sizin doğum nasıl oldu normal mi?

canım benimde midem sürekli bulanıyo sebepli sebepsiz arada kusuyorum falan napalım alıştık artık bide bu gaz sorununa günde 1 fincan rezene iç hem rahatlatır hemde gaz sorununu gideriyo zamanla

walla her gün zencefil içiyorum zaten bir de rezeneyi deniyeyim..
ama şunu fark ettim bu kasılmalar çok şişim olduğunda tuıttugumda bir de gazım olduğunda sanki daha cok oluyor gibi
ya da bana öyle geliyor

oh ne güzel . benim ilk hamileliğim bu. sizin doğum nasıl oldu normal mi?

normal olacaktı.. fakat problem cıktı ve erken alınmak zorunda kalında 37 haftalıkken aldılar yawrumu
3.500 kilo dogdu..zaten normal doğuramıcakmısım..doktor dedi bebekler son 1 ay kilo alır..eğer bu çerde kalsaymış 4,5 kilo falan doğacakmış:)

normal olacaktı.. fakat problem cıktı ve erken alınmak zorunda kalında 37 haftalıkken aldılar yawrumu
3.500 kilo dogdu..zaten normal doğuramıcakmısım..doktor dedi bebekler son 1 ay kilo alır..eğer bu çerde kalsaymış 4,5 kilo falan doğacakmış:)

Bnmkidw 37 de dogdu 3400 du sezeryan oldu sezeryan olacksanda kesinliklle spinal olacksinh bebisinin dogdugu ani goruyosun ilk sesini duyuyosun yanina koyuyolar hemen yuzune merakla bakiyosun sonra senn dikisler atilana kadar o yukari cikiyo ayy gecmiyo dakikalar bi ciksamda gorsem daha anlamadim gorwmedim gibi oluyosun ayilma problemin olmuyo hemen emzirebiliyosun bn yine spinal dusunuyorum

cnm su sertlersme nerende oluyo bende de oluyo bende bebek o diye seviniom yoksa beninkide mi kasilma.

walla benim sertleşme sol tarafta oluyor. .
böyle toplanma gibi oluyor.. ele geliyor yani.. hissediliyor dışarıdan. hatta en son olduğunda dışarıdan gözüküyordu hafif şişlik vardı toplanmanın sertleşmenin olduğu yerde..
işte o rahim oluyor arkadaşlar.. bebek onun içindeymiş doktor dedi

Bnmkidw 37 de dogdu 3400 du sezeryan oldu sezeryan olacksanda kesinliklle spinal olacksinh bebisinin dogdugu ani goruyosun ilk sesini duyuyosun yanina koyuyolar hemen yuzune merakla bakiyosun sonra senn dikisler atilana kadar o yukari cikiyo ayy gecmiyo dakikalar bi ciksamda gorsem daha anlamadim gorwmedim gibi oluyosun ayilma problemin olmuyo hemen emzirebiliyosun bn yine spinal dusunuyorum

ben çok korkuyorum ya spinalden.. bacaklar uyuşuyor ya.. ödüm kopuyor.
ben komple uyutun dedim..benim ayılmam sorun olmadı ..hatta 3 saat sonra ayağa kalktım bahçeye cay içmeye indim ..o derece kurtluyum yani
bacaklarımı oynatamazsam kafaları yerim ben :KK70:

walla bana neler olduğu hakkında hiç bi fikrim yok..
1. hamileliğimde hiç yasamadım bunları..
bu sefer insanlıktan çıktım
mide bulantısı ,gaz,kasık ağrısı,rahim sertleşmesi...
yok yok

Hımmm, aaları kısa mı çocukların? Öyleyse zorlanman normal ikincide. Geçmiş olsun çok, üzüldüm ya.. Bir doktora görünmeyi ihmal etme, miden bulanınca yemeyle kendine gelmek zor olur çünkü.

Katiliyorm fazla almayin bezi neyin iyi gelecegi belli olmuyo bnde prima aldim butun bezin degdigi yerler kabardi pisik oldu evy baby aldik gecti hala 1 kere bile baska bez taksam hemen ksbariyo ama ilk bi simsiyah kakalari oluyo zift gibi anne karnndaki o bitene kadar cok sik degistiriyosun gunde 15 bez gidiyo ilk aylarda
Bu arada bnm cinsiyet kesinlesti kiz adimizda mira olacak zeynebide varda onu bosver :))))
günaydınnn Bende Mira ismine bayılıyorum kızımız olursa adı Mira olsun diye eşimin başının etini yedim ama kabul etmiyor:KK5::KK5:Allah bağışlasın kızınızı bizde biran evvel öğreniriz inşallah cinsiyeti

aynen öyle dediğin gibi gerçi nasılsa bulucaz bişi bendeki isimler şunlar başta beyazıt ayaz kayra ama eşime göre kayra kesinlikle değil onunkilerde şöyle ata alp yalın belki sen beğenirsin bazılarını :):KK52:

Kayrayı bende düşündüm, bakarken bir daha unutmayayım diye yazıyorum da. Süleymana da uysun, Süleyman Emir, Kayra, Osman, Kutay, Korhan ??? Daha çok bakmam lazım :)

Hımmm, aaları kısa mı çocukların? Öyleyse zorlanman normal ikincide. Geçmiş olsun çok, üzüldüm ya.. Bir doktora görünmeyi ihmal etme, miden bulanınca yemeyle kendine gelmek zor olur çünkü.

yok araları çok değil.. kızım 2010 doğumlu
oğlanda 2014 olacak işte inşallah..
ama bu sefr mahvetti vbeni bu hamilelik. .hep bu pipi yüzünden :KK70:

yok araları çok değil.. kızım 2010 doğumlu
oğlanda 2014 olacak işte inşallah..
ama bu sefr mahvetti vbeni bu hamilelik. .hep bu pipi yüzünden :KK70:

:) :) Dalga geçme annesii, o napsın ... Erkek gebelik daha zordur doğru, sanırım sen depoları tüketmişsin kızında bi daha da yerine koymamışsın. Miden bulanmıyor olsa onu bunu ye diyeceğim ama, en iyisi bi doktora görün. Çabucak geçer inşallah..

ayyyyyyyyyy maşallah 3.5 kilo aman nazar değmesin. benimki de o kadar olur mu acaba ? çok heyecanlıyım ya .....

Allah anali babali saglikla kucagina almak nasip etsin cnm ben 17+3 de gittiğimdedDr a plasentasini kendim sordugum halde bu haftadan sonra belli olur dedi...? Ya muş ta adam gibi bi Dr yok nereye düştüm ben! Sorarsin ona bile cvp alamazsin.... Canim sen umutsuz olma benim teyzeminde plasentasi asagidaydi ama gününü doldurdu doğum yaptı ama sezeryan oluyor normal olmuyo sanirim riskli...

Çok teşekkür ederim bugün başka bir doktora gideceğim bakalım o ne diyecek

:) :) Dalga geçme annesii, o napsın ... Erkek gebelik daha zordur doğru, sanırım sen depoları tüketmişsin kızında bi daha da yerine koymamışsın. Miden bulanmıyor olsa onu bunu ye diyeceğim ama, en iyisi bi doktora görün. Çabucak geçer inşallah..

ilkinde hamile olduğumu unuturdum o derece..ilk baslarda 1 2 kere kustum..odur..
ama bu oğlan beni yedi yedi :))

Kayrayı bende düşündüm, bakarken bir daha unutmayayım diye yazıyorum da. Süleymana da uysun, Süleyman Emir, Kayra, Osman, Kutay, Korhan ??? Daha çok bakmam lazım :)

ya evet su isim olayı var dimi..
benimde içime hiçbirşeyler sinmedi
2 isim sindi sadece
ata ve arhan
o kadar
sisizn tavsiyeleriniz var mı????????????????

X