2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın büyük hata yaptığını anladı ama geç oldu ve büyük bedellerle ödemek zorunda kaldı.

merhabalar;güzel birgün ve hafta geçirmeniz dileğimle, benim bebek 19. haftada eli kolu birbirine karışmış :) resimde çok komik duruyor cinsiyetlerde değişim olmuş benimde son gittiğimde kız dedi ama bende şimdi çelişkide kaldım. bişey alamıyorum artık bir kontrole daha gideyimde iyice kesinleşsin ondan sonra alırım bişeyler.

KiZlar gecen haftadan beri giremedim en son kasik sgrimdan bahsetnistin enfeksyon nedeniyle hastanede yattik cok sukur bebisle iyiyiZ. Enfeksyonum gecti. Ama rahimimde agridan dolayi acilma olmus o da gecti cok sukur resmen dogum agrisi cekmeye baslamisim kizlar Allahtan erken farkettik de simdi duzeldi hersey..
Kendinize cok dikkat edin havalar enfeksyon havasi tam en ufak bir titreneniz olursa atesinizi olcun 38 uzerine cikarasa hastaneye gidin Allah korusun tabi de dikkatli olun onleminizi alin kizlar..
Benim kasik agrilarin olmasaydi anlamicaktim enfeksyon kaptigimi.. Her serde bir hayir var derler umarim bidaha boyle birsey yasamam:;;((

çok çok geçmiş olsun canım aman aman bebişe kendine dikkat et,Rabbim daha kötüsünden korusun..

Geçmiş olsun canım, ne mutlu sana erkenden farketmişsin. allah tekrarını yaşatmasın insallah

çok geçmiş olsun, dikkat etmek lazım ama benim devamlı tek burnum tıkalı o sebeple mi bilemiyorum her akşam baş ağrısı ve ateş yapıyor.

evet 16. haftafaydimda inat cikarsa göstermeyebilir :) ablam 8 aylik olana kdar öğrenememisti göstermedi kendni bebek :) bm randevumda 11:30 da bkalim ins gösterir seninkide benimkide öğrenirsek paylaşiriz burda :)

canımmm çok sevindim.. senin heyecanını okurken ben hissettim.. Rabbim sana bebeğinin sağlığını varlığını hep hissettirsin inşallah...
nasılsın? iştahın açıldı mı merak ediyorum seni
ohhh güle güle sağlıkla kullansın kuzun
ne iyi yapıyorsun şimdiden yavaş yavaş alarak.
bende alayım diyorum ama nerden başlayacağımı bilmiyorum. çok heyecanlı

bn hicbisey hissedemiyorum yani kizda diyemiyorum erkekte belkide ilk olduğundandir sağlikli olsn yeter ama bni görenlerin %70i kiz diyo bu sene erkek senesi oda var :) artk hangisi olursa olsun yeterki öğreniyim :) cikolatayida bana yarim saat önce ye dediler artik yolda giderken yerim anca etki yapar :)

çok teşekkürler .....
canım bence beşikle yatakla başladınmı gerisi geliyor , eğer hiç bilemiyorsan biberon takımıyla başlayabilirsin
gerisi gelir inşaallah..

kızlar canınız birşeyler istiyor mu ? ben bu aşerme konusunu çok saçma buluyordum hamile kalmadan önce. kadınlar kocalarına naz yapıyorlar diyordum ama öyle değilmiş. 3 kere rüyamda erik yediğimi gördüm. ve aklıma geldikçe kokusunu tadını ağzımda hissettim. çok şükürkİ eşim ve babam buldular. ikiside ayrı ayrı almışlar bol bol yedim. benim gibi olan var mı ? bence bu anne nin kendini özel hissetmesi için hz. ALLAH ın ona verdiği bi lutuf. Sen birşey diyorsun herkes yapmaya çalışıyor

cok cookkk gecmis oldun cnm Rabbim sifa versin btün hastalara cok kötü dönemdn geçmişsin ama çok şükür bebişinde snde şimdi iyiymişsiniz dikkat et kndne

çok çok geçmiş olsun canım aman aman bebişe kendine dikkat et,Rabbim daha kötüsünden korusun..

Amin cnm Allahtan 3 ayimiz dolmustu da antibiyotik alabildik..

Geçmiş olsun canım, ne mutlu sana erkenden farketmişsin. allah tekrarını yaşatmasın insallah

Insallh cnm amin hepimiz saglikla bebislerimizi kucagimiza alalim inss

çok teşekkürler .....
canım bence beşikle yatakla başladınmı gerisi geliyor , eğer hiç bilemiyorsan biberon takımıyla başlayabilirsin
gerisi gelir inşaallah..

park yatağını halası alacak, onun içine yatak almak gerekiyorr mu bilmiyorum ki ben:26:
bebek arabasını babannesi cinsiyeti belli olsun alıcam demiş ama neyle karşılaşırım bilmiyorum.
bende ilk iç zıbınlarıyla başlasam, sonrada senin gibi temizlik ürünleri alsam. ayına göre de birer paket bebek bezi alsam diyorum :26:

canım bende bir kere oldu. durduk yere burnuma kavun kokusu geldi. sanırım bu aşerme oluyor bilemedim
onun dışında ne görsem canım istiyor.bunlarda aşermeye girmiyor heralde

ay canım nerden buldular varsa bende alayım..

çok geçmiş olsun, dikkat etmek lazım ama benim devamlı tek burnum tıkalı o sebeple mi bilemiyorum her akşam baş ağrısı ve ateş yapıyor.

Cnm ates cok onemliymis git bi kanina baksinlar bnce ihmal etme ben bundan sonra onlem amacli 3 haftada bir kan tahlili vericem artik.. Ates olcer aldim zaten bebek icin alicaktim enfeksyon dusuk tehditi yaratiyor cok zor iki gun gecirdim dusene kadar degerlerim allah beterinden saklasin tabii

cok cookkk gecmis oldun cnm Rabbim sifa versin btün hastalara cok kötü dönemdn geçmişsin ama çok şükür bebişinde snde şimdi iyiymişsiniz dikkat et kndne

Cok sukur cnm bebisim beni birakmadi. Artik cok dikkat edicem kapali alanlara cok girmicem sizde dikkat edin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…