2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar,
istanbul anneleri siz nerelerden alış veriş yapıyorsunuz neler alıyorsunuz, nerde indirim var paylaşın..

geçmiş olsun aman dikkatli olun.Bol bol c vitamini tüketin sıcak suya limon sıkıp için iyi gelir.

öyle yapiyorum ama bn en cok boğaz ağrisinin öksürüğe dönüşmesinden korkuyorum cünkü öksürürken kasiklarima sanci gibi bi agri saplaniyo .s

kizlar gunaydinn... cogunuz cinsiyet ogrendiniz. bende heyecanla bekliyordum ogrenmeyi.12. haftadan beri kiz tahmini vardi .bugun netlesti cok sukur. hayirlisiyla kiz bebegim geliyorrr :)

teşekkürler canım sağol , bencede bi bak yani biberon ,bakım çantası o reyonlara bakarsın orada da indirim vardı çünkü...
tamam canım biberonların fiyatlarına falan bi bakıyım internette mi daha uygun yoksa babymall da mi?Eğer çok fark yoksa mağazadan görerek almak daha mantıklı.Ha bu arada süt sağma makinesi almak için acele etme bebek doğsun eğer emmezse veya sütün gelmezse onu almak 2 dk lık iş bazı eczanelerde bile satılıyor eşin hemen alıp gelir.Şimdi alırsan ve sonra gerek kalmazsa elinde patlar boşuna almış olursun.Ve şayet eğer alırsan da sana ablalarımdan tecrübeli olduğum için tavsiyem sakın chicco vs. alma çünkü motor güçleri çok zayıf sütü sağamıyo alet en iyi süt getiren makine medela nın bak linkini atıyorum sana
https://www.google.com.tr/search?q=...rikli-ve-pilli-sut-pompasi_MED-5341;1600;1600
bu alet harika inanılmaz süt sağıyor

kızlarrrrr selam.... dün yoğun misafirim vardı. çok yoruldum. gece kalp çarpıntım oldu çok korktum bebeğime birşey olacak diye. sabah hemen doktoruma gittim. normalde kontrolüm çarşamba idi ama dayanamadım. çok şükür bi sıkıntı yokmuş . bebeğim gayet iyi. fazlaca hareketli bi bebek dedi... cinsiyetti kesinleşti ve erkek :-) babasının istediği oldu :-) çok mutluyum onu gördüm . hareketlerini gördüm usg fotosunu verdi gülümsüyor sanki :-) çooook farklı bi duygu bu ya . RABBİM herkese nasip etsin bu duyguları... bu arada 2 li testim iyi çıkmıştı bugün 3 . de istedi doktorum.bakalım 10 gün sonra sonucu inşaallah iyi gelir...

öyle yapiyorum ama bn en cok boğaz ağrisinin öksürüğe dönüşmesinden korkuyorum cünkü öksürürken kasiklarima sanci gibi bi agri saplaniyo .s
Allah korusun canım.Okadar ilerleyip öksürüğe dönüşmesin diye önlemini al sende işte bol bol c vitamini al.

Alışveriş yapan anneler çok özeniyorum size ... bende alıcam birgün inşallah :KK66: perşembe bebeğim gösterirse cinsiyetini öğrenicez , sonra ver elini bebek giyim mağazaları :))
Hasta annişler iyi bakın kendinize bol bol sıcak su için enfeksiyon atmak için birebir... Hepinize geçmişler olsun

teşekkürler canım sağol , bencede bi bak yani biberon ,bakım çantası o reyonlara bakarsın orada da indirim vardı çünkü...

canım bu konuda bilgi verdiğin çok iyi olmuş ben aksarayda yaşıyorum da baby mall u çok duydum bir hafta sonu gidelim diyorduk eşimle mart ayını kaçırmayalım o zaman biz de..

Ne kadar erken başlamışsınız alışverişe! Bu benim ikinci bebeğim. Oğlumun herşeyini 9.ayımda almıştım. Şimdi de baya bir beklemeyi düşünüyorum.

bır ay once erkek demıstı doktor,4 gun once ıze kız dedi:)))))))):emir_bebek:

:) hayırlısı olsun ağustosun nadir kız annelerinden biri de sen olacaksın demek ki :) ben de erkek çocuklar daha erken hissedilir diye duymuştum ama tabi bireysel farklılıklar mutlaka mevcuttur

kizlar gunaydinn... cogunuz cinsiyet ogrendiniz. bende heyecanla bekliyordum ogrenmeyi.12. haftadan beri kiz tahmini vardi .bugun netlesti cok sukur. hayirlisiyla kiz bebegim geliyorrr :)

gözünaydin cnm Rabbim hayirlisiyla sağlikli bi şekilde kucagina almayi nasip etsn prensesini :)

tamam canım biberonların fiyatlarına falan bi bakıyım internette mi daha uygun yoksa babymall da mi?Eğer çok fark yoksa mağazadan görerek almak daha mantıklı.Ha bu arada süt sağma makinesi almak için acele etme bebek doğsun eğer emmezse veya sütün gelmezse onu almak 2 dk lık iş bazı eczanelerde bile satılıyor eşin hemen alıp gelir.Şimdi alırsan ve sonra gerek kalmazsa elinde patlar boşuna almış olursun.Ve şayet eğer alırsan da sana ablalarımdan tecrübeli olduğum için tavsiyem sakın chicco vs. alma çünkü motor güçleri çok zayıf sütü sağamıyo alet en iyi süt getiren makine medela nın bak linkini atıyorum sana
https://www.google.com.tr/search?q=...rikli-ve-pilli-sut-pompasi_MED-5341;1600;1600
bu alet harika inanılmaz süt sağıyor

Günaydın herkese :)

Canım önerdiğin süt sağma makinesi güzel görünüyor ama çok ses çıkardığı yazıyor, sanırım iş yerinde kullanmak pek hoş olmayacak bunu :44:

Alışveriş yapan anneler çok özeniyorum size ... bende alıcam birgün inşallah :KK66: perşembe bebeğim gösterirse cinsiyetini öğrenicez , sonra ver elini bebek giyim mağazaları :))
Hasta annişler iyi bakın kendinize bol bol sıcak su için enfeksiyon atmak için birebir... Hepinize geçmişler olsun

sagol cnm ins perşembe günü gösterirde öğrenirsin cinsiyetini bnmde çarşamba günü kontrolm bkalm göstercekmi:) bn etrafimdan hep cikolata ye git diyenler duydum çarşamba günü öyle yspcm bnce snde dene :) çocuk cikolata yediğinde hareketleniyomus :)

Canım önerdiğin süt sağma makinesi güzel görünüyor ama çok ses çıkardığı yazıyor, sanırım iş yerinde kullanmak pek hoş olmayacak bunu :44:
günaydın canım.Hmm evet sesli bir alet ama diğerleri de ses çıkarıyordur sanırım iyice araştırmak lazım iş yerinde sağmak sıkıntı olabilir evet.Ama diğer aletler doğru düzgün sağmıyor ya

sagol cnm ins perşembe günü gösterirde öğrenirsin cinsiyetini bnmde çarşamba günü kontrolm bkalm göstercekmi:) bn etrafimdan hep cikolata ye git diyenler duydum çarşamba günü öyle yspcm bnce snde dene :) çocuk cikolata yediğinde hareketleniyomus :)

benim de kontrolüm çarşamba günü ve bende çikolata yiyip gidicem benim randevu saatim sabah 10:00 bakalım öğrenebilecek miyiz?Benim ki biraz düşük ihtimal doktorum söylemez cinsiyeti sanırım ama sen artık öğrenirsin gibi geliyor bana 16.haftandasın

kızlar hepinize sağlıklı güzel haftalar diliyorum.Hasta olan hamişler geçmiş olsun valla havalar tam grip havası bende her an olmaktan korkuyorum.Bu ara da ben de bugün çok mutluyum şimdi dr geldim ve bebeğimi gördüm Allahıma şükürler olsun bana bu günleri gösterdiği için isteyen dileyen olmayan bütün kullarına nasip etsin inş. sağsağlim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.(Amin) Benim bebeğimin cinsiyeti de belli oldu Allahın izniyele oğlum olacakmış. gerçi bizim için hiç farketmiyor ilk bebeğim hep dua ettim yeterki sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun.3 boyutlu görüntüsünü verdi paşamın baktıkça ağlıyasım geliyor duygulanıyorum ama mutluluk gözyaşları şükürler olsun.

hadi bakalım hayırlı haberler inşallah :))) var mı hissettiğin bir cinsiyet?

çikolata olayı çok doğru. bir önceki kontrolde yiyip girmiştim. bebeğin zıplayışına şahit olduk eşimle :))) çok hareketliydi, bu seferde yiycem ama tabi 15-20 dk önce yemek lazım anca bebeğe ulaşıyor:)))

kızlar hepinize sağlıklı güzel haftalar diliyorum.Hasta olan hamişler geçmiş olsun valla havalar tam grip havası bende her an olmaktan korkuyorum.Bu ara da ben de bugün çok mutluyum şimdi dr geldim ve bebeğimi gördüm Allahıma şükürler olsun bana bu günleri gösterdiği için isteyen dileyen olmayan bütün kullarına nasip etsin inş. sağsağlim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.(Amin) Benim bebeğimin cinsiyeti de belli oldu Allahın izniyele oğlum olacakmış. gerçi bizim için hiç farketmiyor ilk bebeğim hep dua ettim yeterki sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun.3 boyutlu görüntüsünü verdi paşamın baktıkça ağlıyasım geliyor duygulanıyorum ama mutluluk gözyaşları şükürler olsun.

gözün aydın sağlıkla kucağına da al inşallah darısı bizlerin başına :))

bende aventin hem manuel hem elektrikli hem pilli olanını gördüm o daha kullanışlı geldi bana işyerinde manuel daha rahat kullanılır..

X