2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaarr mustela bakım ürünlerim geldi şimdi , seti çantalı olarak göndermişler hiç farketmemiştim nette çok kullanışlı bişey, yanımda taşıyabileceğim orta boy şık bir çanta o da habersiz aradan çıkmış olduuu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çatlaklar için değil mi ?

ben daha almadım birşey 14. haftamdayım annem başımın ettini yiyor çatlayacan diye ama annesi çatlayan çatlıyormuş eee o zaman çatlayacam demekkı

gözün aydın canım sen bana linki atınca baktım bende evet çantalı set seninki.Kokusu nasıl canım peki bende mi mustela alsam yaaa kafam çok karışık

kokusunuda beğendim güzel ama sabunumsu gibi kokuyo anlayamadım pek:KK9::KK9:kullanınca artık ...
istersen önce mağazadan bak öyle karar ver , ben birazda sağlıklı ve etkili olduğu için bunu tercih ettim...

Onlarn ücretleride biraz uçuk olduğu için :))gidemem her ay açıkçası beni aşar :KK53:
muayenesi 30 tl ki sansima dr.un makinasi philipsin son cikaniymis :) ayda 3 kere gidiyom birinde para alinmiyo 60 tl ye gelio yani bana...

benimde her gittiğimde 4 boyutlu gösteriyor zararı olmuyordur heralde:)
Yok cnm olsa o makinalari kullanmazlar bence ben arastirdim yoktu zarari.
canım merhaba 17.haftadasın sanırım değil mi?17.haftada bukadar hissediliyormu hareketleri??? vavvv:44::44:
yok anacim ya ben de 17 deyim ama bise yok sadece sise cok sıkışık ken elime bi sertlik geliyor.

çok geçmiş olsun canım, hapşururken bacaklarını karnına doğru çekersen o sancılar olmuyor, öksürürken de aynı şekilde aklında olsun :KK34:

uzun süre bakılan 4 boyutlu ultrasonlarda bebekler ellerini yüzlerine kapatıyorlar sesten çok rahatsız oldukları için :KK50: ama 5 dakika filan bakıldığında çok da zararı olacağını sanmıyorum.
yok tatlim nee 5 dakkasi belki 1 dk. Filan bakio.

Kızlar markafonide aziz bebenin ürünleri indirimde. Aziz bebenin tüm ürünleri kaliteli ben mağazada beğenmiştim çok pahalı gelmişti. İsteyenler bakabilir:KK1:

https://www.markafoni.com/product/aziz-bebe-1207/all/
aa evet azizin mallari guzel ama benim alicak hic biseyim kalmadi hersey tamam.bi bebisi beklioz.

hayırlı cumalar kızlar. sizin ve bebişlerinizin keyfi yerindedir inşallah:KK16:

ben ikili testin sonucunu almak için doktoru aradım. yoğunum ben sizi arayım dedi.
stresle bekliyorum 2 saattir elim hiç bi işe gitmedi heyecandan :18:

arkadaşlar selam bugün ki size sorum :-) bebeğiniz için albüm vs hazırlıyor musunuz albüm aldı iseniz markası ne? benim çok hoşuma giden bi albüm var MUHTEŞEM İLK YIL çok beğeneceğinize eminim bi fikir sahibi olurrsunuz ... lütfen sizinde paylaşımlarınızı bekliyorum. bu arada sitedeki müzik de çokk hoşşş...

http://www.muhtesemilkyil.com/

Canım Merhaba gerçekten çok güzel bir albüm. Sen aldın mı peki.sanki fiyati biraz fazla gibi.
Birde tek çeşit dimi.telefondan baktım da pek anlasilmadi.ama beğendim ve sık kullanılanlara ekledim. ..

niye %100 çok mu kaşınıyosunn:)

yok hiç kaşınmıyorumda bacaklarımda önceden kilo alıp vermeyle alakalı çatlaklar var

spor yaptıgım halde :KK70: annemdede çatlaklar var ..

karın çatlamasın bari:)

aslında ben çok kilo almıstım bi zaman karnımda olmadı ama bu farklı heralde değil mi:) aman umut ekmek fakir modundayım :))

benim bir arkadaşımda ilk bebeğini 18. haftasında hissetmeye başlamış. senin ikinci bebeğin olduğundan hissedebilmen çok normal. Allahım bizede o günleri gösterecek mi acaba çok merak ediyorum:KK53::18:

Merak etme canım Allah'ın izniyle o günler çok yakın. Son zamanlarına doğru dur kızım/oğlum biraz rahat ver anneye diye soylenmeye bile başlayabilirisin:)

yok hiç kaşınmıyorumda bacaklarımda önceden kilo alıp vermeyle alakalı çatlaklar var

spor yaptıgım halde :KK70: annemdede çatlaklar var ..

karın çatlamasın bari:)

aslında ben çok kilo almıstım bi zaman karnımda olmadı ama bu farklı heralde değil mi:) aman umut ekmek fakir modundayım :))

canım bacaklarında da varmış karnında da belki olabilir olmadan önlemini al bence,biliyosun çatladıktan sonra geri dönüşü olmuyor,
lıerac kullanan arkadaşlarım vardı tavsiye ettiler bı kullan ıstersen...

Herkese selamlar biz geldik:))
Bugun dktr kontrolum vardi kan idrar ve ikili test hepsi cok iyi cikti sukur beebegin esi yukari dogru cikmis biras bu iyi gelisme ama kasilmalarim magnezyuma ragmen devam ediyo o biraz kotu bakalim icmeye devam edicem gunde 3.5 lt. Su icmem gerekiyo + maden suyu cinsiyetimiz kesinlesti ikinci oglusum geliyo bizden haberler simdilik bu kadar hepinizi opuyrm

X