2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet kızlar 17 haftamdayım. benim 2. gebeliğim bu. bildiğim kadarıyla ilk gebelikte 21. 22. hafta da hissediliyor ama ben ilk gebeliğimde de 19. haftamda hissetmiştim. benimkiler biraz hızlı sanırım yada minyon olduğumdan hissediyorum:)
bu his kesinlikle rahatsız edecek bir his değil. nasıl anlatayım hani aşık olunca içinizde kelebekler uçuşur uyuyamazsınız ya onun gibi :)
heeyyy ben burdayımm diyor e sende gozunu kapatıp uyuyamıyorsun sırıtmaktan:)

benim bir arkadaşımda ilk bebeğini 18. haftasında hissetmeye başlamış. senin ikinci bebeğin olduğundan hissedebilmen çok normal. Allahım bizede o günleri gösterecek mi acaba çok merak ediyorum:KK53::18:

Eki Görüntüle 1000125 Eki Görüntüle 1000126 Eki Görüntüle 1000127 Eki Görüntüle 1000128 Eki Görüntüle 1000129 Eki Görüntüle 1000129

Hastane ve mevlütte gelen misafirlerinize farklı bir alternatif düşünüyorsanız butik kurabiyeler ile ağızları tatlandırabilir hoş bir güzellik yapabilirsiniz. Kampanya dahilindeki bu kurabiyeler icin bana ozelden mail adresinizi bırakmanız yeterlidir.

Kurabiyeler standart tek tek posetli ve etiketli olarak gonderilmektedir bu yüzden 1 ay tazeligini korumaktadır. turkıyenın heryerıne alıcı odemelı kargo yapılmaktadır.

Kampanya nedeni ile asırı yogunluk yasanmaktadır. fiyattan sizde yararlanmak ıstıyorsanız sımdıden rezervasyon yapıp siparis listesine dahıl olabılırsınız.

Kikirikkurabiyevi @ hotmail . com adresindende ulasabılırsınız

hepsi çok hoş gözüküyor ama bizim doğumlar ağustos da sipariş için daha erken sanırım...

arkadaşlar selam bugün ki size sorum :-) bebeğiniz için albüm vs hazırlıyor musunuz albüm aldı iseniz markası ne? benim çok hoşuma giden bi albüm var MUHTEŞEM İLK YIL çok beğeneceğinize eminim bi fikir sahibi olurrsunuz ... lütfen sizinde paylaşımlarınızı bekliyorum. bu arada sitedeki müzik de çokk hoşşş...

http://www.muhtesemilkyil.com/

kızlar,
dogum fotgorafcısı tutacak olan varmı?. ben tutucam yada hastanenin fotografıyla anlaşcam.
bazı hastaneler dışardan fotografçıya izin vermiyolarmış henüz konuşmadıgım için bizimki ne durumda bilmiyorum.
siz baktınız mı hiç?

Herkese merhaba ;

Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur herşey yolundadır.
bende cinsiyetini öğrendim sayılır erkek dedi drumuz ama kesini 3 hafta sonra daha belli olur dedi:KK52:

Herkese merhaba ;

Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur herşey yolundadır.
bende cinsiyetini öğrendim sayılır erkek dedi drumuz ama kesini 3 hafta sonra daha belli olur dedi:KK52:

gözünüz aydın erkek olmasına hiç şaşırmadım ben artık kız diyenlere şaşırıyorum erkek okadar fazlaki bu sene maşallah:KK52::KK52:

kızlar,
dogum fotgorafcısı tutacak olan varmı?. ben tutucam yada hastanenin fotografıyla anlaşcam.
bazı hastaneler dışardan fotografçıya izin vermiyolarmış henüz konuşmadıgım için bizimki ne durumda bilmiyorum.
siz baktınız mı hiç?

bende çok araştırdım ama maalesef beypazarında bu işi yapacak uzman birisi yok. bende o yüzden profesyonel slr makina aldım . makinanın yanında 5 saat ücretsiz ders veriyorlar. biraz dersten sonra sanırım güzel fotolar çekebileceğim. makinam SAMSUNG NX300...

gözünüz aydın erkek olmasına hiç şaşırmadım ben artık kız diyenlere şaşırıyorum erkek okadar fazlaki bu sene maşallah:KK52::KK52:

Çok teşekkürler evet çoğunluk erkek bu sene doğru Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin işallah önemli olan bu
benim 2.gebeliğim ilki çok zor oldu zor günler atlattık umarım bu problemsiz sorunsuz olur tek dileğim.

:KK17:

canım doktorda bu hafta rahim büyümeye başladı artık olacak dedide ben şeyden korkuyorum

hani ağrının çeşidini bilemezsem hadi birşey olursa diye.

sanki tam anlatamıyorum gibi geliyor zaten pimpirikiyim :)

bnde snn gibiyim cok pimpirikliyim ağrim olunca korkuyrm ama doktor öyle diyince braz rahatladm :)

Çok teşekkürler evet çoğunluk erkek bu sene doğru Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin işallah önemli olan bu
benim 2.gebeliğim ilki çok zor oldu zor günler atlattık umarım bu problemsiz sorunsuz olur tek dileğim.

:KK17:
hmm umarım bu hamileliğinizi kolay ve rahat atlatırsınız

Eki Görüntüle 1000125 Eki Görüntüle 1000126 Eki Görüntüle 1000127 Eki Görüntüle 1000128 Eki Görüntüle 1000129 Eki Görüntüle 1000129

Hastane ve mevlütte gelen misafirlerinize farklı bir alternatif düşünüyorsanız butik kurabiyeler ile ağızları tatlandırabilir hoş bir güzellik yapabilirsiniz. Kampanya dahilindeki bu kurabiyeler icin bana ozelden mail adresinizi bırakmanız yeterlidir.

Kurabiyeler standart tek tek posetli ve etiketli olarak gonderilmektedir bu yüzden 1 ay tazeligini korumaktadır. turkıyenın heryerıne alıcı odemelı kargo yapılmaktadır.

Kampanya nedeni ile asırı yogunluk yasanmaktadır. fiyattan sizde yararlanmak ıstıyorsanız sımdıden rezervasyon yapıp siparis listesine dahıl olabılırsınız.

Kikirikkurabiyevi @ hotmail . com adresindende ulasabılırsınız

kurabiyelere bayildim hepsi cok hos ama bunlar icin daha cok erken temmuz gibi karar vermek lazm

kızlar,
siz baktınız mı hiç?

evet canım bende düşünüyorum,çok güzel bi hatıra kalacaktır,ama hiç araştırmadım ...bi bakalım fiyatları nasılmış...

kızlaaarr mustela bakım ürünlerim geldi şimdi , seti çantalı olarak göndermişler hiç farketmemiştim nette çok kullanışlı bişey, yanımda taşıyabileceğim orta boy şık bir çanta o da habersiz aradan çıkmış olduuu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende çok araştırdım ama maalesef beypazarında bu işi yapacak uzman birisi yok. bende o yüzden profesyonel slr makina aldım . makinanın yanında 5 saat ücretsiz ders veriyorlar. biraz dersten sonra sanırım güzel fotolar çekebileceğim. makinam SAMSUNG NX300...

istanbuldaki çoğu fotografçı geliyor istdfiğin yere bilgin olsun tabi sezaryan olursa :)
bence eşini gönderseydin bebeğin ilk anları çekerdi

evet canım bende düşünüyorum,çok güzel bi hatıra kalacaktır,ama hiç araştırmadım ...bi bakalım fiyatları nasılmış...

şimi artık hastanelerde profosyenel fotografcılar stand açıp brosur bırakıyor . bence ilk onlardan başla..
ben düğün arefesinde araştırmıştım ve o zaman çalışıtıgım kişiyle tekrar çalışabilirim ama hastene dışardan getirtecek mi bilmiyotum ..

hayırlı olsun sağlıkla giysin paşa( erkek sanırım :)

bugün sağ kasığımda batma var 14+2 haftalığım hep normal normal diyorlar

ama bugün canım yanıyor başımda ağrıyor..

hayirli olsun cicişler güle güle kullanmayi nasip etsin Rabbim :) eminim çok tatli olur paşan aldiklarinla :)

çok şekerler güzel günlerde giysin bebişin hayırlı olsun

hiç korkmana gerek yok cnm geçen hafta bnde öyle oldum doktor çok normal ya gaz vardir ddi yada bebek büyüdkçe yukarı ve yanlara baski yapiyodur dedi emnm sennde öyledir bas agrisida cok normal

teşekkürler daha güzelleri sizin olsun inşallah:)

kızlaaarr mustela bakım ürünlerim geldi şimdi , seti çantalı olarak göndermişler hiç farketmemiştim nette çok kullanışlı bişey, yanımda taşıyabileceğim orta boy şık bir çanta o da habersiz aradan çıkmış olduuu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
gözün aydın canım sen bana linki atınca baktım bende evet çantalı set seninki.Kokusu nasıl canım peki bende mi mustela alsam yaaa kafam çok karışık

X