2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen öyle canım canları sağolsun da...

şimdiden ödemek bitirmek istedim,sonradan doğum masraflarıda karısınca zor olacak...:KK8::KK8::KK8:

ayy çok heyecanlandım ya ilk bebiş ilk alışveriş ilk heyecanlar ...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ilkler çok güzel oluyor :)
ben oyuncak aldığımı bile bilirim doğmamış çocuğa :KK70:
daha neler neler ne lüzumsuz seyler
ama şimdi 2. de daha hiçbirşey almadım...alasım da yok..7 . ay da falan heralde alırım artık :)
neden böyle oldu bilmiom

Birşey olmaz bence tatlım.sercemim Cnm hamilelik nasıl geçiyor
prens nasıl büyüyor mu minik paşa:KK1:kipirtilqr yakında başlar

Zulluuuuuuuuuuu canimmmmmmmmm seni coooooook ozledikkk pasamla
bitanem sukur iyi tosunum Alhamdulillah
ama basima neler geldi neler esimden uzaklardayim cok ozluyorum
gunumu gun etdim pasaport icin ama gidemiyorum
kusmustuk arada baristik sukur
ama gidemiyorum((
Senin prensesin nasil
belin nasil oldu
prensesimin resmini isterim bayada buyumustur canim prensesim
kiz whatsap acsana kendine ordan konusalim burda seni bulamadigimda
noluuuuuurrrr
pasanin hatrina :)

Kizlar acaip kotuyum dun aksam 6 dan beridir basim felaket donuyor simdi de mide bulantim basladi kasiklarimda agri var. Saat 1 de aile hekimine gidecem doppler cihazi da varmis bebegimin kalp atisini duymak istiyorum basim cok kotu donuyor odum kopuyo yaa :'(

bişey olmaz telaş yapma bende dün öyleydim..btün gün çıkardım afferdersin...yediğim hiçbişey içimdee durmadı...hatta ağladım sinirime midem bulantıma...ilk günden beri bulantım vardı..bir ara geçti gibi ama dün mahvetti beni.kasık ağrısı bas ağrısı vs....
bi de 4 yasında kızım var onunla ilgilenmek zorundayım vay bana vaylar bana

canım inşaallah bişey olmamıştır bebeğe zararı olurmu bilmiyorum ama , çok tuttugundan enfeksiyon oluyor sende onu biliyorum tabi bu da dolaylı yoldan bebeğe gecebilir...

Canim cevapladigin icin cok tesekkur ederim bidaha yapmam valla
cok kortum

Enfeksiyonuda bilmiyordum cok iyisin aklimda tutucam mutlaka cok sagol

slmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :KK16: ben çok heyecanlıyımmmmmm yarın bebişimiinnn cinsiyetini öğrenmeye gidiyorummmmmmmmmmmmmmmmm normalde randevum 8 martta idi ama doktorumun semineri varmış bir hafta erken gidiyorum çok mutluyummmmmmmm inşallah bebişimde annesini üzmez gösterir orasını burasınııııııııııııı nasıl sabah olcak şimdi yaaa pöff :KK76::KK76::KK49::KK49::KK52::KK52::KK17::KK17:

ilk defa bebeğime birşeyler aldım e bebekten bakalım ne zaman gelecek. aldıklarım bunlar. $l14YWONEUST091LCV_1.jpg $l14GCAREBDY1026EKR_1.jpg $l14YWONESET675SARI_1.jpg $l14YWONETKM070EKR_1.jpg $l14YWONETKM089KRM_1.jpg

Son düzenleme:
slmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :KK16: ben çok heyecanlıyımmmmmm yarın bebişimiinnn cinsiyetini öğrenmeye gidiyorummmmmmmmmmmmmmmmm normalde randevum 8 martta idi ama doktorumun semineri varmış bir hafta erken gidiyorum çok mutluyummmmmmmm inşallah bebişimde annesini üzmez gösterir orasını burasınııııııııııııı nasıl sabah olcak şimdi yaaa pöff :KK76::KK76::KK49::KK49::KK52::KK52::KK17::KK17:
şansliymişsin hadi bakalum hayirlisi ins gösterir merakindan kurtulursun cnm :) hee buarada cikolata ye ultrasondan yarim saat önce fln cinsiyet öğrenmede yarari oluyomuş bnde öyle yapcm :)

yaaa çok şanslısın hadi gözün aydın inşallah görürsün cinsiyeti bende istiyorum bendeeeeeee:KK9::KK9:

bişey olmaz telaş yapma bende dün öyleydim..btün gün çıkardım afferdersin...yediğim hiçbişey içimdee durmadı...hatta ağladım sinirime midem bulantıma...ilk günden beri bulantım vardı..bir ara geçti gibi ama dün mahvetti beni.kasık ağrısı bas ağrısı vs....
bi de 4 yasında kızım var onunla ilgilenmek zorundayım vay bana vaylar bana

Su an senin icin cok uzuldum :-) gececek insallah bunlat. Ilk gebelik olunca herseyden korkuyoruz iste. Gittim doktora cok sukur hersey yolunda doktor bas donmeleri normalmis cookk rahatladim...

hayırlı olsun sağlıkla giysin paşa( erkek sanırım :)

bugün sağ kasığımda batma var 14+2 haftalığım hep normal normal diyorlar

ama bugün canım yanıyor başımda ağrıyor..

hiç korkmana gerek yok cnm geçen hafta bnde öyle oldum doktor çok normal ya gaz vardir ddi yada bebek büyüdkçe yukarı ve yanlara baski yapiyodur dedi emnm sennde öyledir bas agrisida cok normal

canım merhaba 17.haftadasın sanırım değil mi?17.haftada bukadar hissediliyormu hareketleri??? vavvv:44::44:

selamlar canım gerçekten o kadar hissedebiliyormusun , bende bazen sağ kasığıma doğru şişkinlik gibi hissediyorum sanki orada yatmış gibi..
senin ilk bebeğin mi...

hadi ya
baya baya uyutmıcak kadar hissediliyor mu????
ben daha hiç bişey anlamıyorum bazen sadece bi yuvarlaklık oluyor acıyor kasıgım o kadar
bi hareket vs yok alla alla
ben de hissetmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

aynen ben de hissetmek istiyorum......... hiç bişi hissetmiyorum ya bazen acaba iyi mi diye korkuyorum..

evet kızlar 17 haftamdayım. benim 2. gebeliğim bu. bildiğim kadarıyla ilk gebelikte 21. 22. hafta da hissediliyor ama ben ilk gebeliğimde de 19. haftamda hissetmiştim. benimkiler biraz hızlı sanırım yada minyon olduğumdan hissediyorum:)
bu his kesinlikle rahatsız edecek bir his değil. nasıl anlatayım hani aşık olunca içinizde kelebekler uçuşur uyuyamazsınız ya onun gibi :)
heeyyy ben burdayımm diyor e sende gozunu kapatıp uyuyamıyorsun sırıtmaktan:)

hiç korkmana gerek yok cnm geçen hafta bnde öyle oldum doktor çok normal ya gaz vardir ddi yada bebek büyüdkçe yukarı ve yanlara baski yapiyodur dedi emnm sennde öyledir bas agrisida cok normal

canım doktorda bu hafta rahim büyümeye başladı artık olacak dedide ben şeyden korkuyorum

hani ağrının çeşidini bilemezsem hadi birşey olursa diye.

sanki tam anlatamıyorum gibi geliyor zaten pimpirikiyim :)

X