2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

inşaallah emer canım biberona gerek kalmaz , ama her ihtimale karşı emmezse diye aalmayı istiyorum,
bide ben çalışan olduğum için olmadığım zamanlarda sütümü sağıp içirmek için..

hmm ben almayı pek düşünmüyordum ama haklısın. bende çalışıyorum. aventinki öneriliyor herhalde. ucu nasıl olmalı acaba silikon görüyorum genelde iyi midir onlar? birde süt sağmak demişken süt sağma makineside almak lazım..

hayırdır ne aldın??

banyo ve bakım ürünlerini aldım mustela dan hepsi içinde paket indirimdeydi bende alayım dedim cinsiyet beklemeye gerek yok diye:KK9::KK9:

konak önleyici şampuan,pişik kremi,şampuan,masaj yağı,vücut losyonu aldım.(pişik önleyici krem de hediyesiydi...)

doktorum iyi aslında ama çok garantici ketun birisi görse bile söylemez sanmam 16.haftada söylerim dedi ama ben ısrar edicem bu gittiğimde görürse söylesin ya Allahın bildiğini benden mi saklayacak?:KK9::KK9:
bnmkinide ayni iste o yüzden 16. haftada gel dedi bna yoksa bn çoktan ögrenmistim :) neymiş emin olmadan söylemezmiş :)

banyo ve bakım ürünlerini aldım mustela dan hepsi içinde paket indirimdeydi bende alayım dedim cinsiyet beklemeye gerek yok diye:KK9::KK9:

konak önleyici şampuan,pişik kremi,şampuan,masaj yağı,vücut losyonu aldım.(pişik önleyici krem de hediyesiydi...)

güzel günlerde kullansın bebişton :)) bencede beklemeye gerek yok şampuanın kızı erkeğimi olur bende bulmuşken aldım :KK66:))

Ben dun aksam annemle bir yere konuk olarak gitdik
orda cok sIkIsdim wc ya yani
ay kendimi cok tutdum ayip olur gitmiyim eve gidince dedim
kendimi 20dakika tutdum neyseki gitdim ama gec
simdi sorum su
Bu olay bebegime zarar vermez dimi cok tutdum kendimi utandim wc gitmedim
Simdi karnimin altinda batmalar var
bu normal batmalarmi
yoksa dun ki olaymi yapti
ay gece uyuyamadim dusunmekden keske utanmasaydimda gitseydim ya bir zarar verirsem diye bebegime:KK43:Allah korusun

Kizlar acaip kotuyum dun aksam 6 dan beridir basim felaket donuyor simdi de mide bulantim basladi kasiklarimda agri var. Saat 1 de aile hekimine gidecem doppler cihazi da varmis bebegimin kalp atisini duymak istiyorum basim cok kotu donuyor odum kopuyo yaa :'(

hmm ben almayı pek düşünmüyordum ama haklısın. bende çalışıyorum. aventinki öneriliyor herhalde. ucu nasıl olmalı acaba silikon görüyorum genelde iyi midir onlar? birde süt sağmak demişken süt sağma makineside almak lazım..

ben lansinoh manuel göğüs pompası iyi diye duymustum öneriyorlar ondan düşünüyorum...

benim de canım hep ekşi cekiyor anlatamam durup durup limon yiyorum.. bu mevsimde şalgam yaptırdım anneme yani bir gece bi sülahi şalgam içtim desem o kadar yani zaten eskiden de seviyordum ekşiyi.. erik için hergün manava bakıyorum çıkmış mı die...ama doktor erkek olduğunu söyledi...

ayy şalgammı nasıl yapıyor acaba annen bende bayılırım valla olsada içsemmm:18::18::KK56::KK56:

Kizlar acaip kotuyum dun aksam 6 dan beridir basim felaket donuyor simdi de mide bulantim basladi kasiklarimda agri var. Saat 1 de aile hekimine gidecem doppler cihazi da varmis bebegimin kalp atisini duymak istiyorum basim cok kotu donuyor odum kopuyo yaa :'(

canım bu haftalarda baş dönmesi normalmiş... bende de 1-2 gün önce çok şiddetliydi, şimdi azaldı,
bu haftalarda bebeğe kan akışı hızlanıyomuş o yüzddden miş oyle okudum nette...

simdi sorum su
bu normal batmalarmi
ay gece uyuyamadim dusunmekden keske utanmasaydimda gitseydim ya bir zarar verirsem diye bebegime:KK43:Allah korusun

canım inşaallah bişey olmamıştır bebeğe zararı olurmu bilmiyorum ama , çok tuttugundan enfeksiyon oluyor sende onu biliyorum tabi bu da dolaylı yoldan bebeğe gecebilir...

kızlar biberonu ne için kullanacaksınız?? bebek emmezse ilk zamanlar sağıpta süt içirmek için filan mı yoksa mama mı kullanacaksınız?
aynen bu saydığın sebeplerden canım.Bazen bebekler memeyi tutamıyor ememiyor oyüzden sağıp biberonla vermek gerekiyor o durumlarda bide mama takviyesi gerektiğinde kullanılacak

canım sen bu saydıklarını hangi siteden aldın söylermisin bende bakmak istiyorum belki chicco yerine mustela alabilirim daha iyi bir marka çünkü

simdi sorum su
bu normal batmalarmi

Birşey olmaz bence tatlım.sercemim Cnm hamilelik nasıl geçiyor
prens nasıl büyüyor mu minik paşa:KK1:kipirtilqr yakında başlar

X