2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bizim 2 hafta önce belli oldu ama yüzdeyle söylemişti ondan öncede alıyoduk öyle unisex şeyler aldık yine bişiler giysi falan ama çok heycanlanıyorum ya internetten pek belli olmuyor bizim yaşadğımız yerde de çok seçenek yok görüp almak gibiside yok :KK43:siz almadınız mı bişeeylerr

herkese günaydınlarrrrrrrrrrrrr :))))))))))))))) sağlıklı hamişler .....
kız anneleri nasılsınız ben çok iyim kızlarımıza ne zaman alışverişe başlasak aceba ...
ayyyy çok heyecanlıyım kız kıyafetleri harika eşim başımın etini yiyo alışveriş yapalım diye bense biraz daha direniyorum kendime de almak istiyorum ama henüz belli olmuyor hamiş oldugum her gün bakıp bakıp duruyorum göbüşüme :)))

tünaydın kızlar... bebişlerinizin de keyfi yerindedir inşallah..
gerçi buldular pamuk gibi yeri tabi kayiflidirler :KK24:

sevgili haamişlerrr şu bebek alışverişlerine ne zaman başlıcazz benim kızçem geliyorrrdaaa :)) 13+4 olduk

kızın sağlık sıhhatle gelsin inşallah :KK16:
bence başlayabilirsin sen.
ben nerdeyse her gün internetten bakıyorum içim gidiyo ama alamıyorum.
şuanda da butikbebede harika şeyler var. ama ben hala beklemedeyim :KK31:
$7a8ac255e0594de193556d017dd23a64-Kucuk.jpg $8ef5b579e7ba42b0a469826d2a86c8bd-Kucuk.jpg

tünaydın kızlar... bebişlerinizin de keyfi yerindedir inşallah..
gerçi buldular pamuk gibi yeri tabi kayiflidirler :KK24:

Eki Görüntüle 996923 Eki Görüntüle 996924
hahahah canım merhaba tesadüfe bak bende şuan tam bunlara bakıyordum biliyormusun?

herkese günaydınlarrrrrrrrrrrrr :))))))))))))))) sağlıklı hamişler .....
kız anneleri nasılsınız ben çok iyim kızlarımıza ne zaman alışverişe başlasak aceba ...
ayyyy çok heyecanlıyım kız kıyafetleri harika eşim başımın etini yiyo alışveriş yapalım diye bense biraz daha direniyorum kendime de almak istiyorum ama henüz belli olmuyor hamiş oldugum her gün bakıp bakıp duruyorum göbüşüme :)))

evet ya deliriyorum bende bugün çok tatlı hello kittyli nevresim takımları battaniyeler buldum nette alamadım birde herkes daha erken daha erken 6 aylık olunca alırsın diyorlar benim zaten erken doğum olcak yüzde yüz doktorum öyle dedi ne yapçağımı şaşırdım yahuu

Eki Görüntüle 996923 Eki Görüntüle 996924 [/QUOTE]

butik bebeye bende bakıyorum ama pek gözüme çarpmıyor açıkçası ben şu yurtdışından gelen ürünler çok güzel ve acaip ucuz

evet ya deliriyorum bende bugün çok tatlı hello kittyli nevresim takımları battaniyeler buldum nette alamadım birde herkes daha erken daha erken 6 aylık olunca alırsın diyorlar benim zaten erken doğum olcak yüzde yüz doktorum öyle dedi ne yapçağımı şaşırdım yahuu
canım sakın 6 aylık olmayı bekleme o günlerde zaten iyice ağırlaşıcaz dışarı bile çıkmak istemeyecek canımız birde yavaş yavaş almak daha iyi hepsini sona bırakıp birden bire almak maddi olarak da göçertebilir yani:KK9:ve sona kalınca alacakları unutup eksik şeyler bırakabilirsin

butik bebeye bende bakıyorum ama pek gözüme çarpmıyor açıkçası ben şu yurtdışından gelen ürünler çok güzel ve acaip ucuz

hiç anlamam vallahi yurt dışından gelenler felan.:KK1: onlara nerden bakıyorsun?
ben sevimli olanlara bakıyorum uzaktan seviyorummm ve almıyorum :KK9:

niye bekleyecek anlamadım canım cinsiyet belli değil mi?:26::26:

martın 15inde söyleyecek doktor cinsiyeti.
biz şuan doğuda mahrumiyet bölgesindeyiz. alacak hiç bi yer yok canım :KK50:
doğuma yakın ankaraya memlekete gidicem. ancak o zaman alırım.
internetten büyük eşyaları ve teknolojik şeyleri haledicem ama kıyafet işini yapamıyorum anlamadığım için :KK31:
bide dokunarak almak istiyo insan :KK31:

neden erken doğum olcakmış şimdiden neye dayanarak öyle diyo canım Allah bilir şu doktorları çok kafaya takmayın lütfen ben artık öle yapıyorum daha rahatım insanı anca strese soksunlar çok bilmişler :)

canım sakın 6 aylık olmayı bekleme o günlerde zaten iyice ağırlaşıcaz dışarı bile çıkmak istemeyecek canımız birde yavaş yavaş almak daha iyi hepsini sona bırakıp birden bire almak maddi olarak da göçertebilir yani:KK9:ve sona kalınca alacakları unutup eksik şeyler bırakabilirsin

aynen ya ama işte saçmalıyolar annelerin moralini bozmak için şu hamile insanlara daha nazik kibar olmak lazım ama nerdeee bende öyle düşünüyorum alıcamda zatennn inşallah :))

internetten büyük eşyaları ve teknolojik şeyleri haledicem ama kıyafet işini yapamıyorum anlamadığım için :KK31:
hmmm şimdi anlaşıldı canım iş için oradasınız sanırım Allah yardımcınız olsun alırsın Ankaraya geldiğinde merak etme

aynen ya ama işte saçmalıyolar annelerin moralini bozmak için şu hamile insanlara daha nazik kibar olmak lazım ama nerdeee bende öyle düşünüyorum alıcamda zatennn inşallah :))

al sen al kimseyi dinleme her kafadan bir ses çıkıyo zaten duyma boşver:KK9::KK9::KK9:

İnsanbul napıyorsun canım özledim seni denk gelmiyoruz artık 15 de gidicesin aay merakla bekliyorum
Bende 8 mart gidiyorum bafraya bakalım o doktorda aynı şeyleri diycekmi burdakinin cihazı eski yaa kesinleşsin istiyorum
Büyük bir ihtimal erkek dedi ama pek güvenemiyorum cihazlardan dolayı ben bişe almam zaten 6 ayda başlarımda annemler alabilir
Onlar bişeyler almaya başlamadan ögrenmek iyi olucak doktorum cok yogundu bide kac saat yine bekledik ameliyatları hic bitmiyor sanki tek doktor o develet hastanesinde gecen 5 saat bekledim bu gittigimde 2 bucuk saat bekledik cok dikkatli bakmadı icime sinmedi acıkcası soru işareti kalıyor insanda donlarımı toplamama müsade etmedi hemen diger hastayı aldı dışarda toparlandım :)

X